Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Първи фулфрейм
Автор: stoyanvakarelov   
Дата:   03-07-18 00:45

Брей нищо не останало от темата. Аз мисля, че и с А7 и 6Д ще е доволен авторът. Имаше и един коментар за Д610 и за цената на системите и мисля, че чуденето трябва да е по-скоро между А7 и Д610, макар че Канонът ще е по-добре за видео. Абе най-добре май е А7, ама ще е по-скъпичко като гледам Сони обективите как вървят.

Отговори на това съобщение
 Re: Първи фулфрейм
Автор: sohk   
Дата:   10-07-18 14:45

Не знам дали автора вече е взел решение, но Nikon влязоха с оферта


http://www.photopavilion.bg/source/2018/Nikon/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B8/Full%


D610 тяло - 1999
D810 тяло - 3999

За D610 не знам, но D810 мисля да му скачам. На тази цена направо си е подарък.

Отговори на това съобщение
 Re: Първи фулфрейм
Автор: uri64   
Дата:   10-07-18 15:45

Хъм, подарък...бих казал че това вече са нормални цени за тези тела [smilie24] ....да ги бяха пуснали така на времето, преди 2 години, преди една година, преди 6 месеца....репликата не е специално към БГ представителите на Никон, а принципно мнение на никонджия от 2006та година, който вече е пипнал безогледалка (не Сони!) :)

Отговори на това съобщение
 Re: Първи фулфрейм
Автор: quazimodo   
Дата:   10-07-18 16:57

написа:

> Хъм, подарък...бих казал че това
> вече са нормални цени за тези тела
> [smilie24] ....да ги бяха пуснали така на
> времето, преди 2 години, преди една
> година, преди 6 месеца....репликата
> не е специално към БГ
> представителите на Никон, а
> принципно мнение на никонджия от
> 2006та година, който вече е пипнал
> безогледалка (не Сони!) :)

По тази причина цените точно сега станаха такива - баращите безогледалки се увеличиха твърде много[smilie18][smilie18]
[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Първи фулфрейм
Автор: tonyf   
Дата:   11-07-18 11:53

Kansas: Дъст ин дъ уинд
[thankyou]


Също така, мога ли да помоля някой да ми даде да пощракам с някакво Сони, каквото и да е, да разбера и аз къде зимуват раците?! Пардон, ами че аз имам смартфон-камерафон-фонфон Сони... И откакто го имам, май не снимам с друго... А хората, като видят снимките, вече ми искат моя смартфон да снимат с него, вместо със своите самсунги, хуайовеи, айфони и т.н. ... Явно има нещо [smilie11]

А иначе по темата, ако позволите... в случай, че ми се занимаваше с фотография, аз бих продължил да си снимам с Д7000 на такъв етап и вместо в техника, да инвестирам в самоусъвършенстване, поне докато достигна нивото на един съфорумец, които, доколкото разбирам, има публикуване (или предложение за публикуване) от Нешънъл Джиографик на кадър, сниман с Никон D5000 [smilie24] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Първи фулфрейм
Автор: bbfl   
Дата:   11-07-18 13:16

Не знам дали още се чудиш между двата фотоапарата, но имай в предвид, че Сонито е пълен ужас от към автофокус, ще имаш мноооооого ядове, чак при А7 III е оправен афтофокуса, затова бягай далече от А7. Избирай между Никон 610 и Канон 6Д.

Отговори на това съобщение
 Re: Първи фулфрейм
Автор: ZENON   
Дата:   12-07-18 12:21

С риск отново да бъда делнат, искам да обърна внимание на несъстоятелността на постове, подобни на този от:

"Автор: bbfl
Дата: 11-07-18 13:16

Не знам дали още се чудиш между двата фотоапарата, но имай в предвид, че Сонито е пълен ужас от към автофокус, ще имаш мноооооого ядове, чак при А7 III е оправен афтофокуса, затова бягай далече от А7. Избирай между Никон 610 и Канон 6Д."


Вкарване в заблуда поради незнание или пристрастност е може би равносилно на лъжа.

Би следвало и е нормално поведение, всеки да се изказва когато/ако е достигнал реалните вузможности на хардуера с който оперира, а не границите си на компетентност/некомпетентност.

В този смисъл, 9/10 от постовете във форума са неадекватни и от там възникват доста колизии (за съжаление).


Отговори на това съобщение
 Re: Първи фулфрейм
Автор: prosperity   
Дата:   13-07-18 17:40

Получих информацията, която ми беше нужна, мерси.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »