Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Нов комп - благодаря, стар на кого?
Автор: lamerko   
Дата:   18-06-18 12:49

махнете ги тия Интел [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов комп - благодаря, стар на кого?
Автор: MixMike   
Дата:   18-06-18 14:11

Майтапчия...
И аз го пробвах тва лайно AMD. Повече проблеми с комп не съм имал в живота си. Изчетох целия интернет за бъговете му. То дъното не харесва, то паметта не му била тамън, то специално нечетни тайминги на паметта не харесва, та моята вместо 15.17.17. я спънах на 16/18/18 само да върви. И пак чат -пат дава син екран без причина (брутално натоварване цял месец - всичко работи, на следващия ден само браузвам - син екран).
Оня ден започна да ми накъсва звука докато цъкам Battlefield1, по точно определен начин. Един път на минута примерно изчезва амбиентния звук. Чувам само шума, който аз издавам в играта. Въртях, суках, драйвери преинсталирах, какво ли не...докато не прочетох в нета. Звука насича ако Ryzen-а ти е клокнат. [smilie11] [smilie10]
ШАХ...обаче се оказа точно така.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов комп - благодаря, стар на кого?
Автор: Funf   
Дата:   18-06-18 14:37

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата, е предпоставка за конфликти, има лош правопис или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Нов комп - благодаря, стар на кого?
Автор: quazimodo   
Дата:   18-06-18 16:18

Мда, още не появил се във форума и айде с рогата напред! Що тъй[smilie18][smilie23] ?

Отговори на това съобщение
 Re: Нов комп - благодаря, стар на кого?
Автор: Funf   
Дата:   18-06-18 16:31

Ми защото знам какво говоря и за какво става въпрос. Бай гамьяоцо разбирачо тука има много, а аз имам познати знам някой неща ама няя значение.

Отговори на това съобщение
 Re: Нов комп - благодаря, стар на кого?
Автор: lamerko   
Дата:   18-06-18 16:33

Мдам... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов комп - благодаря, стар на кого?
Автор: Admin   
Дата:   18-06-18 17:49

Funf, беше деактивиран, защото не може новорегистрирани да почват от 2-рата публикация да наричат другите смешници.
Обикновено това са стари заличени потребители с нова регистрация.
Докладвайте ги тези по-често с бутона за Подай сигнал.

Отговори на това съобщение
 Re: Нов комп - благодаря, стар на кого?
Автор: Myth   
Дата:   24-06-18 02:57

Автор: Funf
Дата: 18-06-18 16:31

Ми защото знам какво говоря и за какво става въпрос. Бай гамьяоцо разбирачо тука има много, а аз имам познати знам някой неща ама няя значение.


Не пич нито знаеш за какво говориш, нито разбираш... коментарите ти до тук са крайно некомпетентни, за сметка на това, груби, нахакани и смешни.

П.П. Упс то админа вече се задействал и пича изгонен... [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (24-06-18 02:58)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »