Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: За нашите "автори" от чужбина (само някои)
Автор: Admin   
Дата:   12-06-18 01:51

Предупреждаваме ви, че коментари, които съдържат политика и препирни за социални строеве ще бъдат изтрити, а това може да доведе и до премахване на цялата тема.

Отговори на това съобщение
 Re: За нашите "автори" от чужбина (само някои)
Автор: Антивик   
Дата:   12-06-18 08:05

Колкото и да не им се иска на Админа и на някои, без политика на може да се мине, колкото и да си затваряма очите или па да се трият теми и писания, щем - не щем тя е набъркана навсякъде и все ще се промъква.
Истината е, че еша си нямаме да рушим, някои си мислят, види се, че ако се гътнат 2-3 паметника и историята ще се промени, това което е било вече няма да го има...[smilie2] Ами ще си го има и което е изживяно и с хубавото, и с лошото ще си е все наша история, наши грешки и наши успехи. Защо преди да се събори нещо построено не се замисляме освен за посланието му и за красота или грозота, за позата която може да донесе. Гътнаха музея, а после се оказа, че бил натъпкан с уникална/за времето си/ климатична техника и като капак след като го гътнаха, народната библиотека проплака, че няма помещения за съхраняване на фондовете й, че на всичкото отгоре й тече тавана и исторически творения се съсипват. Какво пречеше мавзолея да се ползва, като архив, като хранилище на литературни или други художествени произведения/такива де се нуждаят от спец. условия/?
Па относно тази купчина от геометрични тела/може и бронзова да е/ ако е за запълване на мястото, да я дигат, мен не ми пречи. Инак Нямаго правилно се сети, някои ще и намерят цаката на бърза ръка ако не друго ще се намерят такива да я накичат с графити...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За нашите
Автор: bg2014   
Дата:   12-06-18 09:30

blr написа:
Спи спокойно, ти нищо не си разрушил

Не се безпокой. Аз съм 65-и набор. Видял съм и онова време виждам и това.



Публикацията е редактирана (13-06-18 01:02)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »