Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Спешно ми трябва зарядно за Канон 40Д в Пловдив (за зареждане на 1 батерия)
Автор: Bess_bg   
Дата:   27-05-18 20:52

Здравейте! Дали има някой в Пловдив, който разполага с Канон 40Д и би могъл да ми зареди 1 батерия или да ми услужи със зарядно за 2 часа, за да си я заредя, т.к. зарядното го забравихме вкъщи, а трябва да снимаме утре след обяд. Ще ви бъда много благодарна!
 Re: Спешно ми трябва зарядно за Канон 40Д в Пловдив (за зареждане на 1 батерия)
Автор: Стефан-Г   
Дата:   27-05-18 22:39

За съжаление не съм от Пловдив, но мога да помогна с инфо за другите хора, че зарядните за 10d, 20d, 30d, 40d, 50d и 5d са за едни и същи батерии и те ще вършат работа. [smile]
 Re: Спешно ми трябва зарядно за Канон 40Д в Пловдив (за зареждане на 1 батерия)
Автор: Bess_bg   
Дата:   28-05-18 06:38

Благодаря, Стефан-Г! Това разширява търсенето, че 40Д вече много остаря и трудно се намират собственици :)
 Re: Спешно ми трябва зарядно за Канон 40Д в Пловдив (за зареждане на 1 батерия)
Автор: asahi   
Дата:   28-05-18 09:59

Няма такова нещо. Батерията му се зарежда дори със зарядното за 300D.
Ако наистина ти е спешно остави телефон. Никой няма да почне да пише и чете в работно време, че да се уговаряте къде и кога. Поразпитай и във фото-студията.
 Re: Спешно ми трябва зарядно за Канон 40Д в Пловдив (за зареждане на 1 батерия)
Автор: Bess_bg   
Дата:   28-05-18 10:19

Е, ако стане... Аз съм длъжна да попитам. Иначе - те и 300Д не останаха...
 Re: Спешно ми трябва зарядно за Канон 40Д в Пловдив (за зареждане на 1 батерия)
Автор: Стефан-Г   
Дата:   28-05-18 12:53

Какво означава "няма такова нещо"?? Казвам за които знам и е вярно.
 Re: Спешно ми трябва зарядно за Канон 40Д в Пловдив (за зареждане на 1 батерия)
Автор: asahi   
Дата:   28-05-18 13:19

Мнението ми не е след твоето, че да се засягаш.
 Re: Спешно ми трябва зарядно за Канон 40Д в Пловдив (за зареждане на 1 батерия)
Автор: Стефан-Г   
Дата:   28-05-18 14:50

Така го разбрах заради следващото изречение. Не се засягам, просто ми звучеше не на място. Сега го разбрах правилно.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.