Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на фотоапарат
Автор: annG   
Дата:   18-05-18 11:19

Здравейте хора от доста време снимането ми е страст и най-накрая след доста неуспешни опити в други сфери реших, че му е крайно време да сбъдна тази мечта. Скоро ще се записвам на курс в Софийска фотографска школа и започна едно търсене на фотоапарати, може би след курса ще имам по-ясна представа какъв ще ми трябва, но съм крайно нетърпелива. Любопитна съм да разбера какво ще ми препоръчате, направи ми впечатление Nikon D300s какво е вашето мнение?[shtrak]
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: Synthy   
Дата:   18-05-18 11:24

Спрямо новите камери, издиша на високо исо. Всичко друго му е 6.
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   18-05-18 11:37

Плюсове - хубавият стар, никонски цвят, два слота за карти, ненапомпан с голяма резолюция, влаго-прахозащитен и здрав като танк, професионалните и адски удобни контроли на Никон и страхотна ергономия, много, хубави и евтини варианти за обективи (не и стари ръчнофокусни, тук трябва да се има предвид това), страхотен автофокус.
Минуси - слабо исо, по моите критерии 800 беше последната приемлива стойност за исо. Тежък и голям (за дама може би няма да е супер удобен за продължително използане). Видеото е там колкото да се каже, че го има, недостатъчна резолюция за големи принтове.
Има хубава обява за смешни пари във форума, съветвам те да я погледнеш. [beer]

EDIT - Обявата е била за D300, а не за D300s. Ако ти се прежалват двата слота и смехотворното за днешните стандарти видео - 350 лв. за камера на 12к кадъра си е сделка.



Публикацията е редактирана (18-05-18 11:44)
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: annG   
Дата:   18-05-18 11:56

А какъв бихте ми препоръчали до 2,500 макс 3,000 лв.?
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: mitkom123   
Дата:   18-05-18 12:00

[smilie18] Отидехме в петъчна насока [smilie21]
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   18-05-18 12:15

Ха сега, де... [smile] Говорихме за D300s, който втора ръка върви от 500 до 800 лева, а сега скочихме на камери за до 3 000 лева... Аз ли нещо пропуснах?
Сега следват въпроси а-ла за какво ще се ползва, смяташ ли да инвестираш в обективи и още хиляди дъвкани и предъвкани други въпроси в минали теми от тоя тип. Аз обаче не мисля да участвам в поредната такава. Ако си от Пловдив или района - пиши и ще направим едно кафе/ бира с няколко фотографа от града, в което кафе/бира ще се опитаме да ти избистрим идеята. Да пишем тук е безсмислено - няма да напишем нещо, което не може да се намери с търсачката [beer]



Публикацията е редактирана (18-05-18 12:17)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.