Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: metodiev_martin   
Дата:   01-05-18 12:56

Предпочитам да купя нещо от тук в базара, а не от търгашницата олх, която се превърна в битак за препродаване на боклуци от Китай, крадени вещи и всякакво движимо имущество.
В базара, в голяма част от случаите, можеш да видиш "фотографския" профил на продавача и да си изградиш някакво мнение.
Отделно в олх доста боклуци от хуманоиден характер се научиха да пращат "само с еконт", без опция за лично предаване, като пред ЕКОНТ предоставят фалшиви данни и ходи го търси после.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара
Автор: baraba   
Дата:   01-05-18 15:41

то тука щото данните ти са проверени

а като се продава фотоапарат без зарядно какъв е? как пък му загубиха баш зарядното?

каквото се продават тук същото е и в олх, само дето тук като изгори някой и пуща ревяща тема, да му избършат сълзите

и още попадам на фотографски неща в олх на по тънка цена от тук[smilie11] факт е, няма как да знам дали са крадени , не съм разследващ, но на по-тънка цена са
още, попадал съм на менте SD карти в олх, 32 която се оказа 8гб, продавача си я взе обратно и ми върна парите
та кога става дума за буклуци-търговци има ги навсякъде, кога се казва ,че има коректни търовци пак ги има и тук и там



Публикацията е редактирана (01-05-18 15:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара
Автор: baraba   
Дата:   01-05-18 15:47

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »