Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: metodiev_martin   
Дата:   27-04-18 18:32

Имате месец да се отървете от ад блокерите, ако искате да ползвате "пълноценно/без ограничения" базара на любимия форум. Ако пък рекламите на гугъл ви бъркат на дълбоко в психиката, срещу 30лв на година "ще ползвате платен годишен абонамент за сайта, който ще ви предостави чисто от реклами пространство"
Официалното съобщение гласи:

Здравейте,
искаме да ви информираме, че използвате безплатна услуга Базар. За да може тя да съществува и да се развива, ние имаме нужда от приходи. Вие имате активен блокер за реклами и по този начин ни лишавате от приходи. Смятаме, че добрата бизнес логика предполага взаимо изгодно сътрудничество, когато и двете страни имат ползи от сделка. Бихте ни помогнали ако спрете блокера за реклами за сайта Фото Форум.

Разбира се, това е ваше решение!

Ние ще продължим да предлагаме услугата си в този вид до 31.05.2018 г. и след това ще въведем определени ограничения за браузъри, които имат активни приставки за блокиране на реклами.

Другата опция е да ползвате платен годишен абонамент за сайта от 30 лв. на година, който ще ви предостави чисто от реклами пространство в целия сайт. Ако желаете, информирайте ни на site@photo-forum.net.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара
Автор: guciguci   
Дата:   27-04-18 18:41

Лошо.Ама тези реклами не са чак толкова дразнещи. Чакай да си махна блокера,да видя.



Публикацията е редактирана (27-04-18 18:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: piskunin   
Дата:   27-04-18 18:44

Подкрепям решението на Фото Форум.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: lamerko   
Дата:   27-04-18 19:21

Хм... лошо. Явно ще прежаля базара - не смятам, че подобен ултиматум е съвсем коректен. Тук трябва по-различен подход...

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: CatandGoddess   
Дата:   27-04-18 19:22

Като човек си плаща за нещо, често започва да го цени и уважава повече, отколкото ако е безплатно [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: stef7   
Дата:   27-04-18 19:53

Намирам предложението за напълно разумно. Ние свикнахме всичко в интернет да е безплатно, при положение че то не. Чест прави на photo-forum.net че ни дават избор. Безплатно но с реклами или си плащаш и не гледаш реклами. 30лв. еднократно на година е съвсем приемлива цена.


Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: georgioiv   
Дата:   27-04-18 19:54

Нема безплатно сирене, социализЪма свършИ, преди да е почнАл [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара
Автор: ZENON   
Дата:   27-04-18 20:07

На мен не ми излиза нито съобщение, нито реклами, ако изключим някои рекламни полета м/у обявите...



Публикацията е редактирана (27-04-18 21:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: b0bb0   
Дата:   27-04-18 20:22

Може да е нещо временно, но не виждам реклами, а нямам и адблокер. Създал съм си "тунелно зрение" и въобще не забелязвам рекламите по сайтовете отстрани, отгоре, отдолу. Само ме дразнят реклами между постовете в някои форуми, но се преживява.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: marves   
Дата:   27-04-18 20:27

Аз спрях uBlock Origin за photo-forum.net
Дразнят ме принципно шарените анимирани реклами, не е приятно, докато четеш текст да ти мигат в периферията.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: io_bs   
Дата:   27-04-18 21:09

Напълно нормално. Във fredmiranda например безплатният „базар“ е без опция за публикуване на обяви, само за преглеждане. Плащайки си за достъп, могат да се публикуват обяви.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: MixMike   
Дата:   27-04-18 21:14

Спрях го [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: uri64   
Дата:   27-04-18 22:04

Аз да попитам само - ако се съглася да си плащам по 30 лв, че и повече, ще станат ли базарът и форумът по-нормални места и зони свободни от идиотщини и идиоти?

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: uri64   
Дата:   27-04-18 22:05

И албумите ще станат ли място в което добрта фотография е 90% примерно а не 5-10?

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: Ivan_A   
Дата:   27-04-18 22:11

Не.


Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: jingov   
Дата:   27-04-18 22:33

Нали знаете, че винаги има начин да няма реклами .
Имам три неща- анти - майнинг, анти - пеевски и ад - блокер.
Няма сила, която да ме накара да гледам реклами, които не са ми интересни или просто са губене на времето.
То и фотография/фотографи в сайта не остана.
[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: stukloplast   
Дата:   27-04-18 22:36

Мене рекламите ми не пречат, защото не ми и действат, ама в случая с базара, да си взимат % от продажбата, примерно(доста невъзможно).
Просто няма да го ползвам [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: stef7   
Дата:   27-04-18 23:10

Пише 30лв абонамент за ползване на сайта без реклами. Дали ще ползваш базара или не няма никакво значение. Т.е. или реклами или 30лв за без тях. На мен този подход лично ми допада. С кеф бих си плащал повече за телевизия без реклами. Ама почти няма такава освен филмовите канали.


Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: aldygreen   
Дата:   28-04-18 00:01

Като гледам активността във форума, май ФотоФорума е взел-дал. Още малко и първата страница на форума ще се сменя за месеци. А беше време, когато това ставаше за дни, дори за часове.
[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: t.marev   
Дата:   28-04-18 00:21

Аз, като един невежа...да попитам - какви са тия адблокери? Нито съм ги слагал, нито съм ги махал.....Реклами тук виждам над главата на първата страница....а другаде има повече. Какво трябва да направя?

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: PhotoBo   
Дата:   28-04-18 01:27

Реклами? До сега не бях забелязал наличието им, ама сега като казахте - видях, че има...и определено не ми пречат! Нямам нищо против сайта да ми показва реклами, които така или иначе не гледам и да изкарва някой лев! Нямам и нищо против базара да бъде платен, пак нещо символично - 1,20лв на обява например и не виждам защо да се блъска някой изобщо за нас, ако няма никаква доходност от това. Сиреч подкрепям и смятам, че това отдавна трябваше да се направи!

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: marves   
Дата:   28-04-18 19:18

Вредите от ad-blocker


http://store.picbg.net/pubpic/BC/47/13ed1a6e17adbc47.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: mihajlov2   
Дата:   28-04-18 20:58

Кой знае защо 99 процента от фототехниката ми е от синтезиса и павилиона. Защо ли така? Защото гарантирано това, което купувам, не е изпускано, търкаляно, експлоатирано при неизвестни условия и при неясно натоварване...
Така че спокойно ще оцелея и без базара.[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: victory13   
Дата:   28-04-18 22:08

Ха... че Вие г-н Михайлов не сте разбрали синтезиса какви са върли изедници капиталисти, даже тема има... А тук гледам лекичко приляга народо-населението на новичките правила, въвеждани със съобщениица в падащ прозорец... ако човек търси оправдание за едно или друго, винаги ще намери. В случая 30 лева за пушача са цигарите за 5 дена, за не пушача са по 1 цигара на 3 дни ако пушеше [smilie5]

Нелеп е начина на въвеждане на тези новинки. Една админска тема за такива работи е далеч по-приемлива. Или имаше такава, но нещо не се поддържа...

Блокирането на рекламите ще остане включено, но странно винаги в базара като отворя някоя обява, след връщането на страницата със съдържанието винаги ми излиза реклама на photocamera.bg с оферта за току-що прегледаната техника... което е донякъде ок, ама явно сега ще трябва и чорапи и маратонки да се търпят...

Всъщност няма [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: MrPhoto   
Дата:   28-04-18 23:28

Защото гарантирано това, което купувам, не е изпускано, търкаляно, експлоатирано при неизвестни условия

Хаха, ама ти това вярваш ли го наистина ???
Единственият обектив, който съм купил от фотобараките - беше мостра, прашасала и ползвана от не знам си колко народ, с кутия, все едно е 15-та употреба.
Увиха ми го в целофанче и ми го шитнаха за нов и на цена за нов!
Ай мерси, нема нужда!

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: mihajlov2   
Дата:   29-04-18 00:38

А голям кеф ли е да ти пратят нещо по Еконт с право на проверка в рамките на 15 минути? [smilie18]
И какво ще провериш в рамките на 15 минути?
Да вземем за пример качествен зум обектив - примерно Сигма 18-35/1.8 или Микро Зуйко 12-40/2.8. Ако нямам възможност да нащракам няколко десетки снимки на всички фокусни разстояния /през няколко милиметра/ при всички възможни бленди /без най-затворените естествено/, и след това спокойно да разгледам картинките на добър монитор при 100 процента увеличение, никога няма купя обектив.
Втори вариант - лично предаване. Срещате се с продавача някъде в София да речем. Най-често срещан вариант - в някое кафене или бирария. И какво - правиш там някакви снимки и после ги гледаш в най-добрия случай на някакъв лаптоп... С риск да не видиш някой кусур. Аз поне никога няма да поканя напълно непознат човек в къщи. Извинявам се на всички във форума, но това е положението.
Така че предпочитам да досаждам на продавачите в гадните капиталистически магазини, ако се налага и в продължение на часове.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: imitev   
Дата:   29-04-18 00:52

Те в гадните капиталистически магазини не преопаковат стоката в депото на производителя в оригинални кутии.

Тц.

Демо обективите после ги раздават на 20% от цената. По 20-30 обектива на магазин. Бълха ги ухапала...

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: MrPhoto   
Дата:   29-04-18 08:37

Ако нямам възможност да нащракам няколко десетки снимки на всички фокусни разстояния /през няколко милиметра/ при всички възможни бленди /без най-затворените естествено/, и след това спокойно да разгледам картинките на добър монитор при 100 процента увеличение, никога няма купя обектив.

И като нащракаш десетки кадри в магазина, после лепенка с твоето име ли му слагат, докато се решиш да се върнеш и го купиш?
Ами ако го продадат и ти шитнат друг, тогава какво се случва с полевия експеримент?
Как ви се занимава бре хора ... часове полеви тестове, замервания, обследвания, анализи ...
Обективът, който аз купих, дори не завих на тялото, впрочем отидох без тяло, казах искам еди кой си обектив, свалиха го от витрината, вече натестван полево от десетки подобни, сложиха го в целофан и ми го сурнаха.
В този ред на мисли, изглежда 15 мин в Еконт е по-добрата идея.
Да ви кажа честно, никога не съм предполагал, че като искаш да купиш нов обектив /или продукт/, най-спокойно ще ти свалят втората употреба от витрината [smilie5] Бях шокиран, но никак, никак не ми се разправяше, броих го и си тръгнах ... завинаги!

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: ombre   
Дата:   29-04-18 08:42

За кои реклами в базара става дума?Има едни от дясната страна,но са 2-3,нито пречат нито нищо,ама за тях ли става въпрос или не,че нещо други не виждам....?

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: spotter84   
Дата:   29-04-18 09:20

А и не всеки може да има достатъчно пари за нов, нали така. Затова има Базар тук. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: ghostbuster   
Дата:   29-04-18 14:21

АдБлокерите имат смисъл само срещу агресивните реклами.
Ако рекламата въобще изчезне от интернет, ще останат само медиите на Кой, фирмените сайтове, грантаджийските сайтове и сайтовете на аматьорите-ентусиасти. Което си е национал-болшевишка идилия.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: uri64   
Дата:   29-04-18 17:22

Глупости!

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: io_bs   
Дата:   29-04-18 18:53

Михайлов, на всеки му е дадено правото на избор откъде да си купува техниката. Но не това е целта на темата, така че не я замърсявай. За почти 7 години съм купил 2 тела и 8 обектива на старо и не съм имал проблеми. А ако искаш да си купиш винтидж стъкло, какво правиш? Втора ръка е единственият вариант.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: xela1bg   
Дата:   29-04-18 21:30

Аз адблокер не свалям, като знам какви буби мога да прекарам през тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: tili   
Дата:   30-04-18 10:29

Странно е когато хората си мислят, че в нета всичко е безплатно?! Тук изобщо не става въпрос само за базара. Получава се така, че едни хора са отворили пространство в нета, имат сървъри, персонал за поддръжка, инвестират в разширяването на това пространство, само за да можем да си качваме там фотографските напъни и то напълно безплатно! Някои се възползват с пълна сила, ползвайки ФФ като хард диск, други си въртят търговийка, което пак е напълно безплатно, за разлика от olx.bg. Единственият начин ФФ да се финансира, а от там и да съществува са рекламите и ако държим на него, не само трябва да има реклами, а е добре от време да цъкаме върху тия банери, никой няма да се прекърши от това!


Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: xela1bg   
Дата:   30-04-18 10:44

Ами да пускат реклами, ако ще и popup—и да пускат, техен избор. Щом не могат да се сетят за друг начин за печелене на пари.

Но в момента който видя съобщение че трябва са си спра адблокера за да видя обява, това ще е последния път в който ще влеза в базара и няма да съм единствен.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: imitev   
Дата:   30-04-18 10:48


Тук ревете за рекламите и адблокерите, в друга тема реват за отношението в магазините.

Недоволна нация.

Като не ви харесва - не ползвайте безплатната услуга [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: nislon   
Дата:   30-04-18 10:55

- Скъпа, ще ходим на околосветскооо! ;)
- Пфуу, не може ли някъде другаде?!!

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: mihajlov2   
Дата:   30-04-18 11:13

Цитат:

И като нащракаш десетки кадри в магазина, после лепенка с твоето име ли му слагат, докато се решиш да се върнеш и го купиш?
Ами ако го продадат и ти шитнат друг, тогава какво се случва с полевия експеримент?


Естествено че като тествам обектив в магазина, веднага на място преглеждам нащраканите кадри на компютър с хубав монитор, който любезно ми предоставят. Без да бързам. Може и половин час да се дзверя по ъглите и кьошетата на снимките, може и един час, че и повече време. Никой не ми подскача нервно наоколо и не си поглежда многозначително часовника.

И ЕСТЕСТВЕНО веднага след това или купувам обектива /конкретната бройка/ или не го купувам.

Ето какво се получава с полевия експеримент.[smilie7]

Като си изградиш имидж на постоянен клиент, отношението е такова.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: imitev   
Дата:   30-04-18 11:30


Гъдил гъдил егото и самочувствието.

Това е само някаква техника...

Хора не се побърквайте!

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: uri64   
Дата:   30-04-18 11:55

Само някаква техника? При някои за "само" няколко/десетки бона? [smilie18] За толкова пари ще се побъркват не, ами и оттатъка[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: uri64   
Дата:   30-04-18 12:02

Няма лошо да се искат пари за услуга (в случая за поддържането на фото-сайта), стига насреща да се предлага съответното качество. За мен то е - голям процент фотография в албумите, нормален форум, с голям процент полезни теми и нормален базар. В момента всичко това (според мен) е наляво от нулата, вместо надясно.
Горното - само лично мнение естествено.


Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: tili   
Дата:   30-04-18 12:23

Ами, качеството идва от нас! Фотографията се качва от нас и колкото и да се опитват да запушват дупки в анонимността, пак се намират начини за шуробаджанашко гласуване, от там и бозави кадри с невероятен рейтинг! Форума пък се движи предимно от хейтъри, 90% от пишещите нямат и един кадър, а базара е в съответствие с родната ни икономика!


Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: Admin   
Дата:   30-04-18 12:36

Здравейте,

от така изказаните мнения до тук става пределно ясно, че много хора дори не са разбрали и идеята на надписа, който е цитиран в първата публикация.

* Не, не става въпрос Базар-а да е платен. Такъв текст не е писан и не съществува към текущия момент. Но това не означава и че реално тази услуга е безплатна. Някоя я плаща, нали?

* Явно е, че темата не е и за офтопиците, които се разискват в нея.

* ясно е, че много хора биха или не биха продължили да ползват Базар-а с или без адблокери. Въпрос на избор. Екипът на сайта също е свободен да направи избор как и при какви условия се ползва безплатната услуга, която предоставя.

С пожелание за фотографски успехи.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: sibirska   
Дата:   30-04-18 13:38

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: uri64   
Дата:   30-04-18 14:02

Admin написа:

> Здравейте,
>
> от така изказаните мнения до тук
> става пределно ясно, че много хора
> дори не са разбрали и идеята на
> надписа, който е цитиран в първата
> публикация.
>
> * Не, не става въпрос Базар-а да е
> платен. Такъв текст не е писан и не
> съществува към текущия момент. Но
> това не означава и че реално тази
> услуга е безплатна. Някоя я плаща,
> нали?
>
> * Явно е, че темата не е и за
> офтопиците, които се разискват в
> нея.
>
> * ясно е, че много хора биха или не
> биха продължили да ползват Базар-а
> с или без адблокери. Въпрос на
> избор. Екипът на сайта също е
> свободен да направи избор как и
> при какви условия се ползва
> безплатната услуга, която
> предоставя.
>
> С пожелание за фотографски успехи.

Идеята на надписа е ясна, какво толкова има да и се разбира. Въпросът е дали екипът на сайта разбира идеята на някои от офтопиците :)

С пожелание за още по-интересен и добър сайт [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: sibirska   
Дата:   30-04-18 14:34

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: philip   
Дата:   30-04-18 14:38

Мдааа, а понякога и цели профили[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: SEURET   
Дата:   30-04-18 18:23

Съвсем нормално предложение , не виждам никаква драма.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: baraba   
Дата:   01-05-18 02:53

всичко което го има тук в базара , го има и в олх

ще си затрая и за обяви за стари неща на цена почети като на нови неща от магазина, скоро дори видях неща дето в магазина нови са по евтени [smilie18] [smilie18] [smilie18]

ще избегна конкретни примери , че не знам кого ще засегна, но от тоя базар трудна работа човек да купи нещо старо на цена като за ново [smilie6]

аре все пак нещо по конкретоно.. SD картите дека се продават тук , в емаг са по-евтени и за сметка на това са с гаранция

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара "пълноценно" след 31.05
Автор: metodiev_martin   
Дата:   01-05-18 12:56

Предпочитам да купя нещо от тук в базара, а не от търгашницата олх, която се превърна в битак за препродаване на боклуци от Китай, крадени вещи и всякакво движимо имущество.
В базара, в голяма част от случаите, можеш да видиш "фотографския" профил на продавача и да си изградиш някакво мнение.
Отделно в олх доста боклуци от хуманоиден характер се научиха да пращат "само с еконт", без опция за лично предаване, като пред ЕКОНТ предоставят фалшиви данни и ходи го търси после.

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара
Автор: baraba   
Дата:   01-05-18 15:41

то тука щото данните ти са проверени

а като се продава фотоапарат без зарядно какъв е? как пък му загубиха баш зарядното?

каквото се продават тук същото е и в олх, само дето тук като изгори някой и пуща ревяща тема, да му избършат сълзите

и още попадам на фотографски неща в олх на по тънка цена от тук[smilie11] факт е, няма как да знам дали са крадени , не съм разследващ, но на по-тънка цена са
още, попадал съм на менте SD карти в олх, 32 която се оказа 8гб, продавача си я взе обратно и ми върна парите
та кога става дума за буклуци-търговци има ги навсякъде, кога се казва ,че има коректни търовци пак ги има и тук и там



Публикацията е редактирана (01-05-18 15:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Махайте ad blocker-ите, ако искате да ползвате базара
Автор: baraba   
Дата:   01-05-18 15:47

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »