Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся хора с интереси обвързани с осветление на видеоклипове, режисьори.
Автор: atisas3   
Дата:   16-03-18 02:13

Здравейте. Накратко казано, смятам да се потопя в продукцията на видеоклипове. Занимавам се основно като оператор и монтажист. Клиентелата започва да става по-сериозна, хората започват да ме търсят за по-сериозни проекти. Говорим конкретно за сработване с комерсиални музикални личности в Рап сферата към момента, а с времето може да се достигне и до Pop продукция. Всичко върви добре, работата с времето може да се разпределя върху повече специализирани изпълнителни лица. Говорим за нередовна работа, търсят се ентусиасти в осветителната сфера, хора с идеи. Също така хора с интерес към режисиране на музикални видеоклипове могат да се впишат в темата.
Важното е да имате усет към актуалната и модерна сцена, всеки да влага чувство и желание в работата, като работи в своята сфера на комфорт и интереси. Правя такава тема, защото подобни колеги биват незабелязани или скрити някъде из интернет пространството, а именно идеята е, че остават незабелязани или пренебрегнати, когато се реализират видеа и не се намират лесно. Темата мисля, че би била полезна за откриването да удобни колеги и сработването помежду им. Говорим за работа с лица от типа на "Dim4ou", "BNR", "Bobkata" и т.н.
Клип като "БОРО ПЪРВИ & NDOE - ЗА ТВА СЪМ РОДЕН [Official 4K Video]" могат да ви послужат за пример каква е идеята какъв екип да се сформира.
Към момента мога да дам това като актуална информация:
Режисьор: към момента на лична основа (YoungShumi, CHT Prod.), обсъждано с хората, участващи в проекта
Оператор: CHT Prod.
Осветление: 'търси се'
Монтаж и ефекти: YoungShumi, CHT Prod.
Грейдинг: YoungShumi, CHT Prod.; 'търси се'
П.С. Всяка позиция ще бива заплащана според предварително обсъдени обстоятелства, като това кой е клиента, колко платежоспособен е, колко официална и печеливша ще е продукцията. Интересите са общи, чрез сформиране на екип или поне колегиално отношение да се изкачва стълбичката нагоре, да има развитие за всеки и да намери място за своя ентусиазъм като реализация. Е, вписвайте се! [beer]
 Re: Търся хора с интереси обвързани с осветление на видеоклипове, режисьори.
Автор: IshootPeople   
Дата:   16-03-18 12:05

Приятел този клип който си посочил е на Баша и сумата е доста сериозна .Не се обиждай ама доста имате да учите или учиш в момента като ви гледам клиповете приличат на клиповете на Килата и Мишо шамара от преди 15 години .Реално без пари не става тези незнайни рапъри които клипа им струва 200-300 лв и те отиват за наем на S класа 2003 година .Реално само един кадърен осветител и грейдър ако искаш да докараш визията на За тва съм роден ще струва колкото рапъра вади на година работейки като докер на пристанище Варна .Казвам го защото знам колко струва точно този клип който си посочил.По-добре да се направи нещо нискобюджетно и семпло отколкото да се мъчиш да правиш голямо нещо без пари .Виж клипа на Килата 6 супер семпъл и як .
 Re: Търся хора с интереси обвързани с осветление на видеоклипове, режисьори.
Автор: emo99   
Дата:   16-03-18 15:53

БОРО ПЪРВИ & NDOE - колко да е скъп> Няма екзотична локация, спец ефекти, голяма масовка. Монотонен и скучен.
 Re: Търся хора с интереси обвързани с осветление на видеоклипове, режисьори.
Автор: atisas3   
Дата:   16-03-18 23:45

Приятел, наясно съм. Важното е да има посока на развитие и опити [shtrak] . Иначе клиповете ни със сигурност се различават от тези на килата и са доста по-различен стил.
 Re: Търся хора с интереси обвързани с осветление на видеоклипове, режисьори.
Автор: asahi   
Дата:   16-03-18 23:53

Опити се правят в училище. В бизнеса се работи.
 Re: Търся хора с интереси обвързани с осветление на видеоклипове, режисьори.
Автор: atisas3   
Дата:   17-03-18 02:07

аз си бачкам, не знам за теб [smilie3] ако не те вълнува просто подмини
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.