Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос
Автор: keri-di   
Дата:   10-02-18 20:00

Някой ползвал ли е Sigma 16mm f/1.4 DC DN | C за Micro 4/3,или Sigma 30mm f/1.4 DC DN | C за Micro 4/3 и ако да,може ли малко информация за обективите-заслужават ли си парите?
 Re: Въпрос
Автор: kiten   
Дата:   10-02-18 20:45

Sigma си зазлужава всеки лев, но да е купен нов и от чужбина- Германия Щатите, UK. Втора употреба и от нашите така наречени оторизирани търговци не купувайте, брал съм доста ядове! А и нашенския сервиз за ремонт на извън гаранционен обектив е причината тука в този форум да се отнасят резервирано към тази марка.
30-1.4 имам го 10 месеца от чужбина нов тогава ми излезе с едни 200лв отколкото родните търговци барабар с големите им отстъпки - супер е обектива.
 Re: Въпрос
Автор: Argo   
Дата:   10-02-18 21:42

Толкова ли е трудно да напишете в заглавието "Въпрос за Sigma 16mm или Sigma 30mm" ? Защо всички трябва да отворят темата ви и да видят, че не ги интересува? Ей, не се научихте! [smilie23]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.