Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Алтернатива на Nikon D3400
Автор: superliubo5   
Дата:   13-01-18 21:00

Здравейте,

Предстои ми да закупя нова камера, и съм се спрял на Nikon D3400 заради цената и спрямо това, което предлага. Проблемът ми е, че е прекалено голям апарат, а бих искал да е някак си по-лесто преносим, като например във вътрешния ми джоб на якето.
Въпросът ми е има ли камера с приблизителните възможности на Nikon D3400, която е по-малка по размери? Задължително ми трябва да е поне 24MP и да прави снимки не по-лоши като качество от Nikon D3400.

Ще съм ви много благодарен за информацията. Дори и да не се сещате за подобна камера дайте някакви предложения за професионална камера с по-малки размери. Благодаря![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Алтернатива на Nikon D3400
Автор: Pavlov   
Дата:   13-01-18 21:14

Sony A5100.

Отговори на това съобщение
 Re: Алтернатива на Nikon D3400
Автор: ombre   
Дата:   14-01-18 10:52

superliubo5 ,3-та серия на Никон са едни от най-компкатните дслр-и като цяло.Колегата добре те е насочил към 5100,ама той е без визьор,и с китака пак няма да се събере в джоба...:)Като цяло никоя камера с сменяема оптика,не се събира в нито един джоб...:)Бих погледнал Фуджи Т20,ако кинтите не са проблем,или сони 6300/6500,ако видеото е приоритет,ама щом си с никон сега,едва ли то е от значение (видеото де).
Успех с избора.

Отговори на това съобщение
 Re: Алтернатива на Nikon D3400
Автор: Джъмбо   
Дата:   15-01-18 20:15

някой да ми каже тук един калашник как да си го нося във вътрешният джоб на якето... хубу де може да не е калашник ама да е със същите характеристики и да не се забелязва [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

вземи си един панасоник LX100 ще се събере в голям вътрешен джоб и определено ще снима в пъти по-добре от 3400 с китака

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »