Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Докога ще търпим простащината???
Автор: Volkovski   
Дата:   15-12-17 21:33

Здравейте. Става дума за вече заключената тема на bg2014 за безогледалките.Имаше в нея два елемента с никове ZENON и swqaz, които държаха тон и език по-подходящи за сбирка на каруцари или хамали отколкото за фотографски форум.В даден момент автора на темата реши че те не допринасят за конструктивния диалог и ги блокира.Горе долу по същото време написах в темата че е крайно време ZENON да престане с излагациите си.След това му пратих същия текст и като лично съобщение.Въпросния субект не закъсня с отговора си който гласи следното - "Още един от ония 80%, които дори когато ги ебат се правят, че нищо не се случва.
Аз обаче не обичам някой да ми дава наклон на кура, за разлика от повечето мишки.
Когато се опитваш да се изкараш повече от от другите, то е редно да кажеш на какво основание го правиш.
Земи чети, преди да пишеш... Амат от тепигьози.
Лека вечер."
Няколко часа по късно се появява новорегистриран потребител с ник krstef и подновява дискусията в типичния стил на тези двамата-блокираните.Чисто нов профил, без снимки, без никакви други коментари в други теми...От самолет е видно че това е един от двамата, който с тази си поява нарушава една от точките- а именно изискването за един профил. Та въпроса ми е - докога ще търпим простащина та и селянията на нЕкои тъмни балкански субекти.Хора или по-точно елементи които не знаят кога и къде да се спрат.Мисля че ние сме тези които трябва да се противопоставят на тази агресивна простащина , защото в крайна сметка това е форум за фотография и на никой нормален човек не му се четат лайната , изписани от такива типове. И една забележка към админите:- Никой не иска от вас да бъдете арбитри.Достатъчно е когато видите че някой участник във форума употребява личните нападки, обиди и квалификации да го блокирате за известен период от време.При многократен рецидив-перманентен бан.Елементарно е. Лека вечер на всички и нека следващите писания да са на по-приятни теми.[beer]

 Re: Докога ще търпим простащината???
Автор: bogdanov   
Дата:   15-12-17 21:42

личното ми мнение е, че на вас трябва да забранят да пишете тук!
 Re: Докога ще търпим простащината???
Автор: GenaDP   
Дата:   15-12-17 22:12

Поредната лична драма... Най-добре събери някой лев и иди на психотерапия.
 Re: Докога ще търпим простащината???
Автор: midtone   
Дата:   15-12-17 22:17

Аман от ощипани снежинки.
Аз лично мисля, че на този форум му трябва повече простащина. Имам предвид артистична и креативна простащина, разбира се, не аграрно-клозетна.
 Re: Докога ще търпим простащината???
Автор: Admin   
Дата:   15-12-17 22:37

Здравейте, предложенията към нас може да отправяте на имейл или лично съобщение.

Лека и спокойна вечер!
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена