Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Та какво казвате за безогледалките...
Автор: ombre   
Дата:   15-12-17 12:27

Вярно има разлика,втората ми се чини да си е наред.Предполагам тя е оргиналдЪ.
 Re: Та какво казвате за безогледалките...
Автор: tokki   
Дата:   15-12-17 12:33

Моите уважения Тед, но след като прочетох темата и след гласуване видях името на автора на снимката ми стана ясно защо така сте я манипулирали, и защо изпитвате завист към автора.
След като подредих снимките ви по ретинг и разгледах тези с най-висок смело мога да твърдя, че тази снимка, с която сте се подиграли е класи над вашите най-гласувани. Много по-въздействаща е и това обяснява вашата ненавист към автора.
С прочитането на темата разбрах също, че автора на снимката и вие Тед сте оспамили много грозно темата на bg2014, но той е блокирал само автора на снимката, а вас не. Вие възползвайки се от това се подигравате с неговия кадър в тема, в която той не може да се защити. Поведението ви, вашето и това на bg2014 е много грозно, направо жалко. Плюете по автор в тема, в която сте го блокирали.
За какъв Кембридж говорите. Там хората имат достойнство и не биха падали толкова ниско.
Относно темата ще кажа, че би била наистина полезна ако бяха премахнати всички спамери от нея, а не само избирателно.
На мястото на автора щях да ви докладвам за недостойното поведение, и вас и автора на темата.
 Re: Та какво казвате за безогледалките...
Автор: krstef   
Дата:   15-12-17 13:22

Тед написа:

"Това, че вашите монитори са еди колко си нива на сивото, не значи и че моят е такъв. Съжалявам. В черното мониторът ми е съсвем друг клас.
Явно виждам повече неща от другите."

Такава излагация скоро не бях виждал [smilie18] [smilie18] [smilie18]

С примерите от marvesss.

Тед, наистина ли не те е срам?
 Re: Та какво казвате за безогледалките...
Автор: ararat   
Дата:   15-12-17 13:59

Профил на krstef
Регистриран:
15.12.2017 00:31

Потребител регистриран преди 12 часа, пита друг потребител, регистриран преди 12 години, дали не го е срам?!?!?!

Айде стига бе хора!

 Re: Та какво казвате за безогледалките...
Автор: krstef   
Дата:   15-12-17 14:11

ararat, това пък какво общо има?
Това, че съм новорегистриран сляп ли ме прави, или ми отнема задължително правата?
Това, че Тед е регистриран много преди мен дава ли му право да манипулира чуждите снимки и после да вменява манипулацията на автора. Изобщо откъде накъде прави това?
Любопитно ми е, срам ли го е, че се изложи така. Какво лошо да попитам?
 Re: Та какво казвате за безогледалките...
Автор: ararat   
Дата:   15-12-17 14:57

Общи правила за използване на сайта

Лошото е, че от километри си личи че нарушаваш точка 2 от правилата, а именно:

2. Всеки потребител има право само на една регистрация в сайта. Потребители с повече от една регистрация, се смята че нарушават правилата и ще бъдат деактивирани.

И моля отново: Хайде стига толкова!

 Re: Та какво казвате за безогледалките...
Автор: krstef   
Дата:   15-12-17 15:03

ararat, колко чувствителен си. "от километри" [smilie24]
Дали нарушавам правилата ще реши администрацията. Ако искаш се обърни към тях да попиташ дали не те лъже обонянието.

Ти между другото също се излагаш с Тед, защото не те интересува какви ги е надробил, а колко стаж трябва да имаж за да имаш право на своеволие. Тед нарушава ли правилата на сайта според теб?
 Re: Та какво казвате за безогледалките...
Автор: tokki   
Дата:   15-12-17 15:06

Аз също се интересувам дали Тед се срамува от постъпката си.
ararat, подуши ли ме добре?
 Re: Та какво казвате за безогледалките...
Автор: ararat   
Дата:   15-12-17 15:42

Колеги, опитвам се учтиво да помоля да спазвате правилата на форума, дори и в споровете си с други потребители. Тези правила са задължителни за всички. Личните нападки не правят тезата ви по състоятелна. "Подуши ли ме добре" не допринася за нищо конструктивно в спора, още повече че в моя пост не става въпрос за обоняние.

Соченето с пръст към другите нарушители не прави някого по-малко нарушител.
Искрено съжалявам че не разбирате това, което искам да кажа с "Хайде стига толкова!" и ви пожелавам приятен ден. От мен толкова.

 Re: Та какво казвате за безогледалките...
Автор: krstef   
Дата:   15-12-17 15:49

ararat, това че всички около теб те лъжат и живееш в условия на постоянна мнителност, не означава, че всички останали лъжат или нарушават правилата. Не обвинявай така без доказателства, защото това също е против правилата.
 Re: Та какво казвате за безогледалките...
Автор: colorphoto   
Дата:   15-12-17 16:04

Абе скици,нямате ли си по-важни неща в живота та ще се избиете за нЕк'ва техника колко можела и на кой егото му колко велико било?!
 Re: Та какво казвате за безогледалките...
Автор: Admin   
Дата:   15-12-17 16:59

Здравейте,

Понякога оставяме дадена тема, в която потребители прекрачват границите на нормалното поведение и отношение към останалите, с надеждата, че въпросните потребители ще се усетят и в един момент ще спрат. Уви, такъв момент в тази тема не настъпва.

Обръщаме ви внимание, че администрацията на Фото Форум няма да влиза в ролята на арбитър! Теми, в които личните нападки, обиди и квалификации преобладават пред полезната информация, която останалите потребители могат да споделят, прочетат и т.н. ще бъдат затваряни до момента, в който не се научите най-малкото на служебно уважение един към друг.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена