Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: midtone   
Дата:   22-11-17 08:37

В България малко неща са това, което изглеждат, но това не е характерно само за нас, просто ние не сме се научили да го правим рафинирано. Мис България отдавна не е конкурс за красота, но да не би Мис Свят да е? Нашите политици не били стока - че къде са? и т.н.
И явно портретните фотографи избягват този форум, защото от хилядите портрети, които съм видял тук, на мен са ми харесали 1-2. Разбирам, че glamour стила се харчи, но това все пак е артЪ форум, и аз, ако бях фотограф, бих си направил кефа да снема няколко рембрандови или дори да винчи стил портрети. Верно, не съм сигурен, че носа на красавицата може да стане чип като на онази от 67-ма г., но поне може да не е толкова проминентен.

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: CDman   
Дата:   22-11-17 09:38

Автор: Антивик
Дата: 22-11-17 08:20

радимир написа:

> Кво ви става бе хора,не е лоша момата.Като прехвърлите 50-ката, друга песен ще запеете!

А-а не е баш така, я съм ги прескочил ма тази не може ми хвана окото.




И аз чукнах 50 [smile] (години)[beer]

Не мога да си кривя душата - в гръб става.[smilie5]

Относно критиките на "журито" към фотографа:

Като снимащ с ултразуум не съм забелязал мадамите да стават по грозни като ги зуумна на макс (пък даже и с цифровия).

Лично аз съм по-склонен съм да приема версията за маймуна - квото седяло това излязло, ама кой съм аз [smilie8]

Колегите птичари могат да се изкажат доста по-компетентно и да защитят колегата фотограф, който според мен си е свършил работата.[smilie24]


Между другото Антония Петрова беше не по малко критикувана, но това не и попречи да стане милионерша тъй че ... [beer]



Публикацията е редактирана (22-11-17 09:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: EvaJor   
Дата:   22-11-17 09:48

"колегата фотограф, който според мен си е свършил работата"

Във фейсбук-страницата си, фотографът изрично заявява, че по време на конкурса Lady Bulgaria не е бил в страната. В следващия си пост, сам пуска собствена снимка на момичето именно от конкурса Lady Bulgaria (Ясно обозначена с името на фотографа и името на събитието).

Следователно, лъже. Нищо не е свършил както трябва, т.е., даже и за това, за което са му платили, който и да му е платил...

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: CDman   
Дата:   22-11-17 09:58

Грешите. Свършил я перфектно. [smile]

Ако беше красива нямаше никой да разбере коя е [smilie5]

Относно фейса - нямам фейс. Задайте му тези въпроси там. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: Argo   
Дата:   22-11-17 12:38

Това за фотографа са пълни глупости.
Нали си сещате, че е имало поне 10 фотографа, и има снимки от всички ракурси... Поялника си е поялник от всички страни! [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: радимир   
Дата:   22-11-17 12:44

Нищо му няма на носа, просто е тип - "римски "!

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: Argo   
Дата:   22-11-17 13:27

Ами с тип - "римски ", да иде да се яви за Мис Италия [smilie21] Тук си харесваме тип "български"



Публикацията е редактирана (22-11-17 13:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: lamerko   
Дата:   22-11-17 13:45

Изглежда оня фотограф все пак не е излъгал - текст

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: nislon   
Дата:   22-11-17 13:52

^ Добра новина! Статията говори добре за ползата от обществен натиск.

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: CDman   
Дата:   22-11-17 13:56

И сега какво ? Нов конкурс [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: krist   
Дата:   22-11-17 14:32

То, само носът да беше! Брадичката също е много изпъкнала напред, а комбинацията от двете, плюс брадавицата е фатална и определено навява директни асоциации за една приказна героиня, с къщичка на кокоши крака. За капак и видимата възраст клони повече в посока към въпросната приказна героиня, отколкото към кандидатка за мис.

Иначе, докато се захласвате по Мис България, изпускате Мис Дупе. Чудя се вече коя от двете титли е по-дискредитираща[smilie3]:

https://www.bulnews.bg/article/308785



Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: sauron69   
Дата:   22-11-17 14:34

И някой ще се осмели ли да си признае че е гласувал за нея? Бахти и пе......та работа[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: CDman   
Дата:   22-11-17 14:44

Задните части на 21-годишната Александра Станева от крайдунавския град събраха погледа на журито и тя беше класирана на първо място.

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Тук фотографа е на ниво [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: sauron69   
Дата:   22-11-17 15:05

Ами ако е било за Мис Дупе тъй си и трябва[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: Raffito   
Дата:   22-11-17 15:43

www.vesti.bg/lyubopitno/shoubiznes/mis-v-bylgariia-kakvo-se-sluchi-s-tiah-sled-koronite-6076391


Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: Антивик   
Дата:   22-11-17 16:40

А-а-а сакън, щом е археоложка си требе яка мускулатура на всички места, що по някогиж требе и да се копа, а па от достатъчно копане се постига и нужния релеф и геометрия.

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: asahi   
Дата:   22-11-17 16:55

Не е археоложка, а учи археология. Щом ходи на студентски бригади по-скоро е сервитьорка, отколкото археоложка.

Тук пак ли фотографът е виновен:


https://www.bulnews.bg/media/cache/article/uploads/822fcf08b3e02efb0a2062dae69f89d6.jpeg




https://www.bulnews.bg/media/cache/article/uploads/7bab40567cd02b3d821271e87abadaeb.jpeg


Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: georgioiv   
Дата:   22-11-17 20:54

Гарантирано никой мъж чужденец няма да дойде на секс туризъм ако ни види миската.. :) Не знам това добре ли е зле ли е... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: vladis   
Дата:   22-11-17 21:00

Не сте наясно коя е хубава, защото не знаете важни неща за обличането[smilie5]
https://youtu.be/aUBvEjXbtVQ?t=340


Не се препоръчва за хора със слаби нерви[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: Crocodile   
Дата:   22-11-17 21:36

Тая е грозна ! Само велик гримьор може да и помогне но тая човка няма как да я скрие . Платен конкурс - това е ! Между впрочем една моя съгражданка стана по същия начин Мис България преди няколко години , Юлия , баща и изръси доста тогава но тя поне беше хубава а тая си е грозна ! Срамота че ще ни излага по света !

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: midtone   
Дата:   22-11-17 21:54

@vladis
Сладко животинче. И кученцето не е лошо.


Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: philip   
Дата:   22-11-17 21:59

gorbi, за този вид туризъм и млади момичета идват, тъй че не го мисли[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: Антивик   
Дата:   23-11-17 07:15

asahi написа:

> Не е археоложка, а учи археология. Щом ходи на студентски бригади по-скоро е сервитьорка, отколкото археоложка.

.....[smilie2]Ми ...не знам, едно време кой учеше археология поне едно лято трябваше да ходи на практика и да копа/поне първата година/. Па после ако реши да я специализира и да му става занаят, всяко лято/докат` състудентите му се пличкат на морето/ и то цялото, а не само 1 месец/задължителна практика/, но па с всяко лято/така да се каже/ се издигаш по стълбицата и накрая вече не си просто копач, а се занимаваш и с документация и със заснемане, чертане, надзираване на копаещите, събиране и обработка на намереното...
Сега може и със сервитьорство да стават археолози. Тук не ъм компетентен и не знам ка се отразява сервирането и щъкането покрай масите на задните части[smilie3].
А па относно миската...те там става много мътна, че то излезе, бая от журиращите не били гласували за нея, накрая се стигнало до равен резултат и решението било взето от председателя на журито...Май ще излезе, кат всичко тук, да се знае за рушвет и мангизи, но да не може да се докаже....



Публикацията е редактирана (23-11-17 07:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: tonyboy79   
Дата:   23-11-17 12:04

Голема пара е играла тука ОчеваднО [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата Мис България – калпав фотограф или конкурс за вътрешна красота?
Автор: Konstantinov   
Дата:   23-11-17 12:35

Все пак ако България се сдобие с мис Свят ще повярвам във всякакави истории на конспирацията и че в журито са извънземни като от Мъжете в черно.
На първата от последните две снимки по горе с тия дълги крайници ми прилича на извънземно или на резултат от апоколипсис като в заразно зло където всички се разболяват от акромегалия.
Има и някаква странна деформация на цялото лице ,като археолог може да подкрепи каузата за откриване на неизвестни животински видове -наш зоолог наскоро открил подобен вид с дълги крайници на 2 милиона години е съществото в пещера някъде извън страната, ама не е знаел за тоя конкурс иначе можеше да покани миската за кръстница.Съществото е дълго само 6мм от неизвестен вид бяха го кропнали и не изглеждаше добре с белезникав цвят и ръбести форми като на миската ама не можа да говори и да
се оплаче от фотографа.
Фотографа беше сдържан и интелигентен, ако перефразирам по-цинично каза че му е през оная работа.Това е репортаж,гледа да хване всеки момент и праща снимките ресайзнати само без обработка.На въпроса дали харесва миската не отговори пряко ,казва не знам и не съм се интересувал от критериите за избор ,но от далече трите финалистки изглеждали еднакво според него.Избягваше отговор.Каза че снимал такива събития от 80-те години и малко му е омръзнало, щял да снима вече в други области.
Милен Цветков по Нова ТВ интервюираше носителката на правата за марката мис и организаторката, симпатична жена и хваща окото.Тя обвинява фотографа момичето било красиво,на въпроса защо другите финалистки нямат лоши снимки тя каза че на другите били фотошопнати и пак че момичето не било грозно.Цветков я засече ,че не е грозно ама не е за мис България и че като само тя носи правата има и отговорности към имиджа на марката Мис и страната.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »