Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Кратък филм на българин, който може би...
Автор: Dora93   
Дата:   17-11-17 07:35

... ще ви развълнува, ако отделите 13 мин. останал ви жалък живот да го изгледате:

IN-SHADOW: A Modern Odyssey

 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   17-11-17 07:46

По тоя начин поднесено ... няма начин и 13 секунди да отделя ...
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: Dora93   
Дата:   17-11-17 07:47

Който изгледа филма, ще разбере защо е жалък живота ни - моя, вашия, на всички ни.
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   17-11-17 08:15

Това ваше класифициране (и на автора, изгледах го от любопитство) не слага всички в кюпа ... Все повече бягам от този начин на живот и все повече се чувствам по-щастлив ... думата жалък не може да присъства в живота ми :) Щом във вашия може .. имате проблем.
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   17-11-17 08:56

Отделих 13 мин. да изгледам поредното наивно, банално, атиутопистко, популистко филмче, с каквито ни зариват напоследък. Не успя да ме обогати и да направи живота ми по-нежалък. [smile]
Излизам от кенефа и отивам да си допия кафето, че ми изтръпнаха краката
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: radikyokushin   
Дата:   17-11-17 09:08

Дорче, все се каня да те питам, к'во 'зимаш бе момиче - явно е, че яко лОви.
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: BAT   
Дата:   17-11-17 09:16

Доста "Взаимствано" от The Wall. И като визии и като идеи
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: tili   
Дата:   17-11-17 09:35

А бе човек и в една друга тема ти казах, че имаш проблеми с възприятията! В този форум има доста лекари, предполагам, че ще се намери и психиатър, да те консултира! Филма не е лош, но съм го слушал още 1979г., когато излезе Стената на Пинк Флоид , после и Алън Паркар направи филм, който гледах няколко пъти!
Искам да ти кажа, че и представа си нямаш, какъв живот живея, за да ми обясняваш, че бил мизерен. Хубаво е да престанеш с обобщенията и да отскочиш до аптеката! Видях във филма, че автора е против вземането на лекарства, но в твоя случай е просто наложително! И последно, виждам, че се опияняваш да пускаш тема след тема във форума опитвайки се да дразниш всички, не забравяй да питаш доктора, от къде ти идва това чувство!

 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   17-11-17 09:42

Много ми хареса момета,когато мъжът и жената направиха логото на Мосфильм !!! Иначе,можеш да прехвърлиш темата в другата за Концептуалното изкуство! Същата тор е ! [smilie5]
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: Synthy   
Дата:   17-11-17 09:45

Според мен е добро. Харесва ми (не точно харесва е думата, ама вие се сещате).
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   17-11-17 10:12

Прави ми впечатление г-н Генчев,че каквото пуснете тук като тема под прякора Dora93 ,моментално се появява и във Фейсбук страницата ви ,в която сте с истинското си име ?! Странно?! Да не сте свързали профилите си от ФФ с Фейсбук ?! http://prikachi.com/images.php?images/623/9223623D.png
[smilie11]

 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: madsnake   
Дата:   17-11-17 10:32

Оф поредната простотия от типа "защо си ваксинирате децата" и подобни. Извинете ама от къде го постнахте това? От компютъра ви/телефона или от колибата в гората, където липсва цялото това "грозно и облъчено" общество със "жалък животец"? Не искам да продължавам по темата, затова мисля да спра дотук.
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: Kalimas   
Дата:   17-11-17 10:58

Нищо ново. Нищо различно. Поредната пропаганда на някой който е отишъл от едната крайност в другата, а крайностите са лошо нещо.

@madsnake [smilie24]
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: langel   
Дата:   17-11-17 10:59

Ето тази сцена от филма обяснява всичко


https://polymus.ru/media/cache/3b/bc/3bbcc578479ab691a889360c6452f520.jpg

 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: Chipsy   
Дата:   17-11-17 11:02

Боже, колко мъка има по тоя свят.
Особено света на Дора/Евгени или което и да е там объркано човече [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: Dora93   
Дата:   17-11-17 11:03

Странно, колко много се различават мненията за филма. Тези тук и онези написани като коментари в YouTube, Vimeo и другаде. Авторът получава възторжени поздравления от колеги.
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: sowell   
Дата:   17-11-17 11:09

Веднъж отивах на някъде, бързах и не бях в настроение. По едно време срещу мен гледам двойка, мъж и жена - цигани. Опърпани, мръсни, носят си имането в някакви съдрани торби. Обаче...говорят си, смеят се, мъжа пуска някакви лафчета, циганката му се радва... Изглеждаха доста щастливи, макар и да изглежда като да имат жалък живот. Аз се прибрах на топло и чисто, но в не-добро настроение. Та питам - кой може да каже чий живот е жалък или не. Това към първия пост от темата. Поздрави!
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: sauron69   
Дата:   17-11-17 11:09

Филма е добър, макар и не съвсем оригинален, наистина се чувстват доста заемки от The wall.
П.С. Както и се очакваше мненията тук са предимно отрицателни, нищо ново за ФФ [smilie25]
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: Kalimas   
Дата:   17-11-17 11:36

Автор: Dora93
Дата: 17-11-17 11:03

>Странно, колко много се различават
>мненията за филма. Тези тук и онези
>написани като коментари в YouTube,
>Vimeo и другаде. Авторът получава
>възторжени поздравления от колеги.

Странно е че има хора, които смятат, че всички трябва да мислим еднакво.

П.П.
Те и феновете на идеята, че земята е плоска имат яко възторжени поздравления и положителни мнения под клиповете си [smilie18][smilie18]
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: Dora93   
Дата:   17-11-17 11:40

Аз мисля, че авторът не крие влиянието си от The Wall, даже според мен го подчертава. Филмът е своеобразно идейно и смислово продължение на "Стената". Идеите са много по обобщени и насочени към обществото като цяло. Все пак са минали 35 години от тогава. Светът днес е много по-ужасен. Ако в "Стената" накрая Стената рухваше и имаше някаква надежда, то днес надежда няма. Светът върви видимо и неминуемо към кошмар.
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: Kalimas   
Дата:   17-11-17 11:46

Автор: Dora93
>Ако в "Стената" накрая Стената рухваше и имаше някаква надежда...

Ама то и тука има - чакри, мандали, кундалини - друго няма те измъкне.[smilie3]

>Светът върви видимо и неминуемо към кошмар.

В момента, колкото и да не ни се вярва, живеем в най-мирното време в историята на човечеството до сега.
 Re: Кратък филм на българин, който може би...
Автор: Admin   
Дата:   17-11-17 11:47

Здравейте,

с пожелания за приятен ден ще затворим тази тема, защото форумът не е място за пропаганда, макар и маскирана като изкуство. Вярваме, че има и други начини да се обогатявате и развивате.

Поздрави
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена