Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Куриери
Автор: marves   
Дата:   19-12-18 16:53

Еконт пращат само до Гърция май?

Отговори на това съобщение
 Re: Куриери
Автор: nimi   
Дата:   19-12-18 19:02

ETS пращат до Италия.
Аз съм ползвал съм и Рапидо за целта.

Отговори на това съобщение
 Re: Куриери
Автор: asahi   
Дата:   19-12-18 19:03

https://www.econt.com/services/international

Отговори на това съобщение
 Re: Куриери
Автор: juslen   
Дата:   19-12-18 20:01

Спийди доставяха пратка до Великобритания 10 дни вместо обещаните 4 и накрая пристигна отваряна, смачкана и ритана и накрая някакъв мениджър ми заяви, че нямат никаква вина и нямам основание за никакви претенции-най-миризливия умрял куриер у нас. У нас също два пъти брах ядове, лъжат че са идвали до адреса даже два пъти а не са идвали изобщо, отивам в склад да си я взема пратката я няма, излезе накрая, че 3 дни я возил в буса куриера просто кошмар.

Ползвам еконт почти ежедневно от близо 15 години просто ТОП фирма, нула проблеми досега. Неслучайно е куриер номер едно, има за какво.



Публикацията е редактирана (19-12-18 20:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Куриери
Автор: kokotoo   
Дата:   20-12-18 08:47

преди с еконт,ама сега са уникални 1. чакаш полвин час, 2. писах повече от колкото при нотариуса като прехвърлях колата 3. вече жената не може да ми взима пратките щото трябвало лично. 4. ....

ОК Експрес за сега ми е два пъти по-евтинко малко муднички, ама те и другите блокираха

Отговори на това съобщение
 Re: Куриери
Автор: Synthy   
Дата:   20-12-18 08:52

juslen написа:

>
> ... Неслучайно е
> куриер номер едно, има за какво.
>

Прав си, не е случайно и абсолютно има за какво. Моли се да няма друга такава куриерска фирма да стане ТОП както тези "бизнесмени" станаха. [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Куриери
Автор: perchinkov   
Дата:   20-12-18 10:57

Когато е възможно работя с Еконт. Със Спиди винаги има проблеми. Обикновенно лъжат, че няма никой на адреса.
Сега една случка от миналия месец:
Поръчах нещо от Английския Амазон. Понеже имаше опция за доставка на дата след 2 или три дни и струваше по-скъпо с някакви стотини. Избрах нея. Стоката пристигна навреме, но бългаския куриер я замота 2 дни и не я достави на датата. От Амазон веднага /без аз да предприемам нещо/ ми върнаха десетте паунда за доставка заради неспазения срок.

Отговори на това съобщение
 Re: Куриери
Автор: Kandela   
Дата:   20-12-18 12:56

Спиди не си правят труда да пратят смс за уведомяване на пратка. На забележката ми отговарят че пращат по вайбар. Нямам вайбар и отговора им е че не зависело от тях а от А1 .

Отговори на това съобщение
 Re: Куриери
Автор: imitev   
Дата:   20-12-18 18:16


Всичките са маскари и се осират от време на време.

Скоро по еконт пращам 3 кашона, клиентът получава 2... 2 дни ги "търсят" от оня офис по жицата, докато отидох със следваща пратка и питах в офиса. Съответно извадиха кашона и ми викат - вземай си го от 2 дни стои тук. Алоо - той трябваше да е в Г. Делчев преди 2 дни... Видели старият етикет и го оставили да ме чака. Изпратиха го де.

Така че винаги може да се осерат нещата...

Отговори на това съобщение
 Re: Куриери
Автор: lamerko   
Дата:   20-12-18 18:37

Това за Вайбър и че не било зависело от тях - просто нагла лъжа. Мой софтуер разпраща всеки месец десетки хиляди СМС-и и няма драми с Вайбъра...

Аз си плащам доставката през Еконт, когато (за съжеление масово) търговеца работи "само" със Спиди. И за моя радост, доставчиците започват да се усещат. Наскоро в един онйлан магазин за компютърни карантии, който ползвам често се цвъкна следното: [smilie18]


https://www.shumen.org/upload/ardes.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Куриери
Автор: MuHaTa123   
Дата:   20-12-18 22:05

На работа работим с Еконт и Спиди с куриери по заявка с договори.
Преди 2-3 седмици ( като падна "първия" сняг ) съесем се убедих, че няма по-големи идиоти от Спиди. Правиш им заявка през системата за куриер, чинно си си оформил и принтирал товарителница през тежката им система, пратката опакована в тяхно пликче.

Два дни ги чакам да дойде куриер да вземе пратката. При опит да проверя каккво се случва на националния им телефон или ме прехвърлят на отдел " справки", където никой не вдига 1 час, или ми казват, че пратката е приета за изпълнение... и нищо.

Накрая се принудих да я пратя с Еконт.


В същата седмица два пъти им се срива системата на Спидиту, имам лична пратка в техен офис, отивам да си я взема и не ми я дават... Колежката си поръча календар от някъде си, една седмица ни вест, ни кост, само едно съобщенийце по вайбър, че ще бъде доставена някога си.. Накрая се оказа в някакъв офис + лъжата, че са посетили адреса и е нямало никой. :D


А от друга страна най-бързото време за реакция на Еконт е 7 Минути!!! от пускане на заявката за куриер до посещението в магазина.[cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »