Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: colorphoto   
Дата:   29-08-17 22:29

[smilie24]
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: мара   
Дата:   29-08-17 22:30

[smilie18] [smilie18] е, то ако у един форум се караше само на проверено, щехме да сме кат в бан/мвр/съд...ама па и там са едни....[smilie18]
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: colorphoto   
Дата:   29-08-17 22:57

Да Мара и там са такива и това е страшното.
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: мара   
Дата:   29-08-17 23:07

ъхъ. за тия...т.е. - за нас де...за нас е страшно, че там са такива.
иначе ние тука си прайм ветър на устите...[smilie5]
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   30-08-17 16:44

Сватбеният фотограф е много повече от приетото за понятие "професионален фотограф". Сватбеният фотограф освен безпогрешен фотограф от всички стилове на куп (репортаж, портрети, пейзажи и т.н.) трябва да е и психолог. Здрава психика, добра физика, естетическо мислене и изрядни обноски. Това, което този е направил, отхвърля всичкото написано по-горе и ако аз бях младоженекът от сватбата (първо да не съм го наел, защото да съм го преценил, но все пак ако бях) първи да съм го шаморосал и наритал.



Публикацията е редактирана (30-08-17 16:47)
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   30-08-17 16:49

Аааа, то било циганска работа, само дето писах. [smile]
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: asahi   
Дата:   30-08-17 17:05

"Автор: tishooo
Дата: 29-08-17 22:15

asahi ко речиии... ?!"

Нема се плашите, лъвчето е минало през комина и пак е тук!

Благой Петров, лъвче Боби, хората не те искат. Посещавай форуми за чалга, учи ги на фотография. Ще те оценят, даже харесат.
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: tishooo   
Дата:   30-08-17 17:23

asahi, ако следеше играта, и ако можеше да правиш асоциации, щеше да знаеш, че не съм Бобито, но нищо... [smilie7]
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: asahi   
Дата:   30-08-17 17:25

Сори, може и така да е. Приеми, че не се отнася за теб и извинявай.
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: tishooo   
Дата:   30-08-17 17:36

[smilie24]
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: metodiev_martin   
Дата:   30-08-17 22:17

Това значи че във Варна, в ритуалната трябва с камъни да ги тепат длъжностните лица. АЗ съм за! За мен това са едни самозабравили се дърти лелки, които 30 години като латерни бълват един и същи глупости, без желание за развитие, без какъвто и да било усет, без възможността да излязат от границите на общоприетите мантри. Някой ако и каже, че не може да ползва 5 думи от репертоара си, ами тя ще блокира и няма да може да проведе церемонията.
Снимал съм на доста места в цяла България, не мисля че има голяма разлика от длъжностните лица. Едни и същи злобни лелки извън фертилна възраст, които си мислят че са хванали някой си за шлифера и си позволяват много повече, отколкото трябва.
Не оправдавам селяка в Пловдив, но в тази посока много трябва да се работи - състоянието на ритуалните домове, адекватност и психическо здраве на длъжностните лица
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: Pavlov   
Дата:   30-08-17 22:24

Автор: tishooo
Дата: 30-08-17 17:23
asahi, ако следеше играта, и ако можеше да правиш асоциации, щеше да знаеш, че не съм Бобито, но нищо... [smilie7]

Не, но си от компанията [smile] . JK.Freeman, ако не греша?...
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: tishooo   
Дата:   30-08-17 23:15

Може и накратко, само freeman... имаш ли някое друго въпросче, че се излагаме пред чужденците вече?

[smilie7]
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: colorphoto   
Дата:   31-08-17 00:30

Защо продължавате да се изцепвате - не прочетохте ли че става въпрос за видеооператор а не за фотограф и че сватбата е била циганска!

Всъщност никой в този форум не е на ясно какво точно е станало.

Не четат но продължават пишат!
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: PhotoBo   
Дата:   31-08-17 01:38

Като си сменяте никовете поне пуснете една тема (само такава си нямаме) да оповестите новите си такива. Знаем си кирливите ризи иначе [beer]
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: Патаран   
Дата:   19-09-17 10:38

Ех Пловдив, случка от миналата събота.
След църковния ритуал колегата снима младоженците с гостите встрани от входа на църквата ( аз снимам видео и го раздавам кибик през това време)
През външната порта влизат следващите младоженци разминават се с нашите на далечно разстояние без да се видят и се отправят към входа на черквата, след тях идва екип фотографи.
Тук става интересното;
Идва към нас единия и казва - изнасяйте се дойде следващата сватба,
колегата му отговори - младоженеца иска снимки с гостите говори с него и тогава другия колега каза с много груб и остър тон " какъв младоженец ТИ СИ ДЛЪЖЕН ДА КОНТРОЛИРАШ ГОСТИТЕ - изнасяйте се веднага.
До скандал не се стигна но да ми обясни някой влиза ли в задълженията на фотографа да контролира въобще някой или нещо по време на сватбата, освен това техните младоженци влизаха в църквата и имахме поне 30 минути докато излязат

Колегите не приличаха на роми и на бегъл поглед носеха добро оборудване
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: tonyf   
Дата:   19-09-17 12:40

Мисля, че според (старо)българския сватбен шериат, кумът контролира всичко и всички, забъркани в сватбата и по принцип е върла и кръвна обида някой редови наемник, добре де, творец от "Нане-и-Вуте-пхотографи", да идва и да се прави на шеф на чужда сватба, леле ако бех на кумо... лелелемале...


[smilie5]
 Re: Фотограф проваля сватба в Пловдив, крещи на служителката
Автор: lamerko   
Дата:   19-09-17 15:37

Може би профилна снимка с описание на случката в общодостъпно място би имало най-добър подход към подобни занаятчии...
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена