Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Фотограф за сватба
Автор: Admin   
Дата:   02-08-17 16:43

Здравейте,
Няма нужда да отговаряме на всеки поотделно с какво неговият пост е спам.
В тази тема повечето отговори не са по темата. Темата има конкретно запитване и не е повод за дискусия по принцип.
Ще ви обърнем отново внимание, че когато дадено нещо не ви харесва, не го разбирате, не сте съгласни и не е по ваш вкус, то по-добре
да го пропуснете. Коментарите ви не носят полза за никой, нито пък ще спечелите клиент от тях.
Човекът е пуснал конкретно запитване и ако вие не може да отговорите на тези критерии, просто не отговаряйте. В този случай някой, който може ще отговори и ще се свърже с човека или пък запитването ще остане без отговор. Никой не би желал да търпи в темата му да присъстват текстове на омраза.

Поздрави
 Re: Фотограф за сватба
Автор: chukov   
Дата:   02-08-17 19:01

Е, чак пък омраза ?
 Re: Фотограф за сватба
Автор: Gecata   
Дата:   02-08-17 19:52

Дискусиите от този тип, дори спама в тях са много полезни защото освен информация имат и възпитателен, дори дисциплиниращ ефект. Не беше нужно чак толкова натягане от админа да се трият постове, които нито бяха обидни, нито чак толкова в страни от темата. Да не забравяме , че ФФ е все пак ФОРУМ, а не сайт за търсене и предлагане на работа и писане на обяви!
 Re: Фотограф за сватба
Автор: uri64   
Дата:   02-08-17 22:59

Да и като говорим за админска принципност - какво правим с юзъра с милионите никове дето няма ни банваване ни изтриване - все се връща под ново име...
 Re: Фотограф за сватба
Автор: hose   
Дата:   03-08-17 00:42

Gecata, uri64 [smilie24]

именно...
 Re: Фотограф за сватба
Автор: Admin   
Дата:   03-08-17 11:09

Gеcata, Фото Форум е и форум, но това не означава, че в него е желано спаменето и негативните коментари. Когато темата е зададена с въпрос и авторът й желае дискусия е едно, но когато темата е с обява с конкретни параметри, тогава е желателно да се въздържате от излишни коментари с "възпитателен" и "дисциплиниращ ефект".

Поздрави
 Re: Фотограф за сватба
Автор: Admin   
Дата:   03-08-17 11:10

uri64, трием ги!

Поздрави
 Re: Фотограф за сватба
Автор: uri64   
Дата:   03-08-17 12:49

[smilie24]
 Re: Фотограф за сватба
Автор: lion4e   
Дата:   06-08-17 23:02

Всички писали ми с предложение, са препратени на младоженците, имат избор от около 8-10 фотографа.
Ще се свържат с когото си харесат и допаднат.[beer]

За съжаление, във форума има нови и по-стари форумни тролове, които толкова са си вдигнали носа в небето, скоро в орбита ще излетят, НАСА ще се чудят какъв е този сателит с марка Canon/Nikon [smilie18]. Сега малко по-сериозно, по стечение на обстоятелствата и аз съм фотограф, последните 5-6г. си вадя хляба с това, не съм сватбар, макар и това да съм заснемал. Ако съм ви наел и чуя така да се отнасяте с клиентите си "диретно апарата в главата", дано имате пълно ФотоКаско. Начина Ви на правене на бизнес е аналогичен с продавачите на коли на горубляне или на части по моргите, много е жалко.

Не визирам никове, всеки четейки тези редове може да се оприличи или дистанцира от горе описаният фотограф-търгаш летящ в орбита.

Във всеки бизнес успяват тези, които уважават клиентите си и са една стъпка пред другите в обслужване и комуникация с тях.

Обявата беше написана точно и ясно, всеки виждащ себе си като изпълнител е писал на лично, за другите изявили се като тролове,Админа го е написал много разбираемо отгоре.

[beer]

отиваме към ключ, въпреки новото продължение на темата :)

 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.