Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Поради каква причина бихте заменили настоящия си фотоапарат?
Автор: Varnata   
Дата:   31-07-17 17:51

Спор няма.На никой не му се мъкнат тез кютуци.

Отговори на това съобщение
 Re: Поради каква причина бихте заменили настоящия си фотоапарат?
Автор: burningice   
Дата:   31-07-17 18:19

Заменям фотоапарата със същия, в случай на повреда по време на снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Поради каква причина бихте заменили настоящия си фотоапарат?
Автор: Varnata   
Дата:   31-07-17 18:21

Аз бих го заменил с по нов модел.

Отговори на това съобщение
 Re: Поради каква причина бихте заменили настоящия си фотоапарат?
Автор: sauron69   
Дата:   31-07-17 18:46


https://www.dpreview.com/files/p/articles/1022140902/googlefb.jpeg



[smilie5]

Vic Gundotra was an SVP of engineering at Google for almost eight years before leaving the company in 2014, and heavily involved in running Google's mobile initiatives. However, despite being one of the main drivers behind Android from 2007 to 2010, Gundotra appears to prefer Apple's iPhones over Android devices, at least for photography.


Отговори на това съобщение
 Re: Поради каква причина бихте заменили настоящия си фотоапарат?
Автор: vasilmitev   
Дата:   01-08-17 16:55

Шанса да се направи читава сватбена фотосесия с Iphone е точно равен на 0! Няма смисъл да се влиза в подробности защо, несериозно е да се твърди друго особено от хора които се занимават сериозно със снимане (всеки който снима знае за какво говоря). И че се развива техниката е факт но все още не е достигнала до това ниво DSLR-ите да отпаднат за сметка на телефоните.


Отговори на това съобщение
 Re: Поради каква причина бихте заменили настоящия си фотоапарат?
Автор: mitpis   
Дата:   01-08-17 20:50

По принцип бих го сменил с нов иновационен модел, защото харесвам новите технологии, но фотоапаратите са скъп продукт и затова си снимам със този който имам.

Отговори на това съобщение
 Re: Поради каква причина бихте заменили настоящия си фотоапарат?
Автор: roburt48   
Дата:   02-08-17 16:08

Аз бих сменил, само когато (дай боже да има такъв момент) преценя, че това, с което разполагам вече не върши достатъчно работа за нивото.... тоест вероятно никога [smilie5] ... или, ако (този път не дай боже) взема, че го потроша [smilie9] ...

Отговори на това съобщение
 Re: Поради каква причина бихте заменили настоящия си фотоапарат?
Автор: Konstantinov   
Дата:   02-08-17 17:16

Аз вече снимам със самсунг 7ес ,с часовника,двата конвертора и гимбъла цената идва към 2500.Това не изключва в чантата да си нося винаги некс ф3 с18-55 или д750.
Телефона с конверторите от самсунг за 300 отначало, а сега за 115 лева изглежда доста абсурдно, но са със добро качество.
Една дебелана на около 35 години с 2 яки кучета ,направи скандал на детската площадка при градината на Народния Театър.
Баба на около 70 с внуче на около 7 години ,бабата му купила телефонче и детето се радва и щрака ,кучетата му се видели интересни и ги снимало и дебеланата с крясъци дойде да се кара на детето и бабата. Моето внуче на година и 8 месеца си играеше на площадката и аз и бабата на детето, дето не я познавам бяхме толкова учудени на тая откачалница, че не реагирахме и тя крещя ,крещя и си тръгна.Разбрах че се притеснява ,че като са снимани, ще и откраднем кучетата.Докато крещеше малкия калпазанин не пропусна да снима пак и нея и кучетата и тя окончателно откачи и побесня. С тия телефони стават интересни неща....

Отговори на това съобщение
 Re: Поради каква причина бихте заменили настоящия си фотоапарат?
Автор: nikton1954   
Дата:   02-08-17 19:01

Ей така!За Кеф!Кефа цена няма!Преди 20 дена го смених!Точно за Кеф!Старият Никон Д 7 000 ще го подаря на щерката!Ама, тя снима с телефона си и не знам дали ще го вземе!?Ако не го иска категорично ще продавам на загуба!Кефа цена няма, ако можеш да си го позволиш!
[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Поради каква причина бихте заменили настоящия си фотоапарат?
Автор: fotocolor   
Дата:   03-08-17 16:45

имам техника ,която ми дава всичко.Не ламтя да имам последната новост,която има само 1-2 маркетингови екстри и малко тунинг тук-там.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »