Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: Краси-Чочева   
Дата:   19-06-17 22:05

Здравейте! Търся асистент за сватба в Шумен на 1.07. Тръгването ще е от Варна (освен ако асистента не е от Шумен) и е предвидена нощувка. Основната работа на асистента ще е да носи техниката (раница, светкавици), ако може да шофира и да снима в ритуалната зала, за да имам повече възможност да се местя и да има 2 гледни точки. Разполагам с още един Canon. За повече подробности ми пишете на @KrassieChochevaPhotography във Facebook или photographer@krasichocheva.com .

 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   22-06-17 21:39

Мъча се да се свържа с вас във Фейсук! Автоматични съобщения! Ще се пробвам и тук на лични,ако не стане,се отказвам!
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: Краси-Чочева   
Дата:   23-06-17 10:24

BAJDOBRI, естествено, че са автоматични. В 21:35 какво очаквате? Незабавен отговор ли? Оставила съм мейл, тъй като не мога да отговоря веднага и имах проблеми с профила си тук.
Благодаря на тези, които ми писаха, очаквам подробности от младоженците и ще реша кой да избера. Закривам темата.
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: cameraman   
Дата:   23-06-17 13:26

А какви ще са критериите за изборът?
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: vkk1   
Дата:   23-06-17 14:46

пази Боже от такива работодатели!
Какво бил очаквал видиш ли ... освен, че ще и носи чантата!
Още малко и ще го набие!
Аз отговарям и в 21:35, и в 01:00 и в 06:00, но явно не съм си насмогнал на масрафа толкова, ще трябва да поработя още 30-40 години, за да достигна подобни висоти и да си позволявам така да се отнасям към клиенти и работници!
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: samurai2   
Дата:   23-06-17 14:47

а как да отговори ...
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: dtangelov   
Дата:   23-06-17 15:18

[smilie5]

В една друга тема напсах, че по лошо от това да работиш за Български работодател в чужбина е само това, да работиш за Български работодател в България и веднага бях обевен за persona non grata.

Изводите оставям за Вас.
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: cameraman   
Дата:   23-06-17 15:31

Летвата е много висока.
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: Moonchild   
Дата:   23-06-17 15:50

Отвратително отношение. Не бих си позволил да работя с подобен човек за нищо на света...
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: xm_style   
Дата:   23-06-17 16:25

Не ви ли стига написаното в първия пост за да отминете бързичко [smilie11]
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: hose   
Дата:   23-06-17 16:26

добре де… кое по-точно е отвратителното отношение, не разбрах?! това че не е отговорила веднага? или се ругаете на лични?!

то не че нещо, ама принципно и аз след всяка подобна работа и снимки побелявам от разправии… не знам дали забелязвате, но на "пазара" са останали да снимат (да не кажа щракат) само един специфичен тип хора… силно напомнящи ми на бакшишите честно казано…
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: itilien   
Дата:   23-06-17 16:37

Хората напоследък са свикнали всичко да става на момента и нямат търпение за нищо. Не е лошо да си припомняме, че зад всеки един бизнес стоят живи хора, които имат и личен живот и не прекарват 24 часа в работа пред мониторите си. От време на време се случва да контактувам с еднолични бизнеси от УК и се е случвало не само да ми отговарят със забавяне, ами и изобщо да не ми отговарят. И никога не очаквам отговор в извънработно време - просто е изключено да се случи.
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: vkk1   
Дата:   23-06-17 20:09

Това му е гадното на частния бизнес, че нямаш лично време. Когато му скимне не началникът-клиент да те потърси - си на линия. Аз не мога да си позволя да губя клиенти. Вероятно другите са по-напред с материала и са над тези неща.
Може би подобно арогантно поведение като на дамата-бизнесмен по-горе е оправдано от камбанарията на нейното величие, но ние от простолюдието сме по-сгърчени и си ценим клиентите/работниците по всяко време!
Все пак говорим за съобщение във фейсбук, не ти чукат на вратата в десет и половина и искат пълна програма!
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: GenaDP   
Дата:   23-06-17 20:45

И като е съобщение в сураттефтера - кво? Някой трябва нон-стоп да дебне дали някой не му е писал нещо на някое от възможните 10-на места, и незабавно е длъжен да отговори? Има хора, които в 21:30 вече са си легнали бе, отвореняци...
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: vkk1   
Дата:   23-06-17 20:50

явно аз не съм от отвореняците, а от балъците, щом отговарям в 21:30!
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: samurai2   
Дата:   23-06-17 20:52

GenaDP [smilie24]
не се нерви...половината от пишещите не знаят за какво иде реч...ама нали нещо трябва да напишат тук в форумът [beer]
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: GenaDP   
Дата:   23-06-17 20:55

Отговаряй ако искаш и след полунощ, щом те влече. Не разбирам обаче защо смяташ, че всички трябва да го правят...
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: cameraman   
Дата:   23-06-17 21:36

. може и да се случи.



Публикацията е редактирана (23-06-17 21:48)
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: samurai2   
Дата:   23-06-17 21:37

[shtrak] cameraman



Публикацията е редактирана (23-06-17 21:49)
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: cameraman   
Дата:   23-06-17 21:47

Извинете.
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: cameraman   
Дата:   23-06-17 21:53

[cool]



Публикацията е редактирана (23-06-17 21:56)
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: vkk1   
Дата:   23-06-17 22:20

самурая, нещо искаш да ми кажеш ли?
Бъди мъж поне веднъж /макар и във форум/ и го направи!
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: samurai2   
Дата:   23-06-17 22:22

vkk1
задай си правилно въпроса и ще ти отговоря...не мога да гадая какво ме питаш.има и ЛС да не спамим темата на човека.
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: mitkom123   
Дата:   23-06-17 23:40

Никой не е длъжен да отговаря в неудобно време. За едни това време е 14 ч. за други е 3 ч. през ноща, а за някой е 21.35 ч.
От опит в сферата на друг бизнес получавам около 140 съобщения през ноща във фейсбук, повечето от който са въпросителни след заденен въпрос, но никога не съм си позволил да се накарам на някой си, че ми е писал в свещената за мен почивка. Бъдете малко по-разумни и не си изкарвайте нервите по безумен начин, още повече на места на които сами сте се вкарали.
 Re: Търся асистент - фотограф за сватба
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   24-06-17 08:44

Абе хора, нищо не е станало! Ние се разбрахме с г-жата,на следващия ден! това че бях малко припрян ,не е голяма болка! Писахме си по фейса и това е! Тя си търси муле,аз и предлагах момиче за втори фотограф ,и в крайна сметка се разделихме по-живо,по здраво! Не ме намесвайте в писанията си повече,моля!
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена