Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Canon 6 d или Fujifilm X100t
Автор: colorphoto   
Дата:   16-06-17 14:51

От фулфрейм на кроп е нежелателно да се минава за който е свикнал с пълния кадър.

Та дилемата според мен трябва да е между ЕОС шестицата и някоя Алфа от седмиците.

И да се имат предвид възможните стъкла...

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6 d или Fujifilm X100t
Автор: activ85v   
Дата:   16-06-17 20:15

Да кажем че много не обичам фотошопите ;) Don_Diego та знам за един доста известен фотограф за бг става въпрос преминал от 610 на фуджи така че нема кво да го коментираме това.Въпросът е че аз не държа да съм професионалист просто искам нещо ежедневно удобно за носене.Същевременно да има острота и цветове.В момента имам 6д еми не ме кефи да му се невиди.Тежко грубо ок имам хубав обектив и файда от това като с сенника стърчи 2 метра напред и тежи 10 кила.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6 d или Fujifilm X100t
Автор: IshootPeople   
Дата:   17-06-17 09:29

По голяма простотия не съм чувал ,че от ФФ не било добре да с еминава на кроп .Стотици хора хвърлиха големите и тежки ДСЛР ФФ и минаха на фуджи ,а темата на автора е Гига тъпа да сравнява два напълно различни апарата.Все едно да пита Камион Волво ФХ ли да си взема или Мерцедес Е класа .

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6 d или Fujifilm X100t
Автор: activ85v   
Дата:   17-06-17 10:00

питам защото вече имам 6д и си мислех да си взема фуджи въпросът ми е дали има смисъл да заменям 6 д с фуджи бе хора

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6 d или Fujifilm X100t
Автор: Ivodam   
Дата:   17-06-17 10:05

написа:

> питам защото вече имам 6д и си
> мислех да си взема фуджи въпросът
> ми е дали има смисъл да заменям 6 д
> с фуджи бе хора

Не може да го замени напълно, щом това ти е питането.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6 d или Fujifilm X100t
Автор: IshootPeople   
Дата:   17-06-17 11:06

Разкарай 6Д и си вземи Фуджи със сменяеми обективи хт2 или хт20 и ще го замени напълно :)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6 d или Fujifilm X100t
Автор: activ85v   
Дата:   17-06-17 12:30

X-PRO?

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6 d или Fujifilm X100t
Автор: Don_Diego   
Дата:   17-06-17 12:42

Ако резултатите в профила ти с 6Д са такива, то си вземи сапунерка. В смисъл, нищо не губиш, нищо не печелиш. Какъв точно ти е бил плюса от фулфрейма? Никакъв ако съдя по снимките ти. Ще промени ли фуджи това? Не.

По удобно ли е като тяло? Дали не може да разбереш сам като сравниш теглото на двете тела? А размерите? Как ще ти е като захват? Пробвай в магазина. Индивидуално е. Щом се оплакващ от тежестта на канона, значи ще си доволен от тежестта на фуджито.

Темата продължава да меко казано странна.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6 d или Fujifilm X100t
Автор: EresSs   
Дата:   18-06-17 01:17

Зимай X100t и не му мисли![cool]
Малък и компактен с хубава картинка.
Ако пък не ти хареса, пускай го тука в "Базара" на 1200лв. все ще се намери някой, който ще го оцени [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 6 d или Fujifilm X100t
Автор: colorphoto   
Дата:   18-06-17 16:50

IshootPeople: Сигурен ли си че по-голяма простотия не си чувал от това дето писах?!

Много лесно слагаш етикети на другите!

Всъщност простотията е начина по който ти пишеш!

Сега набира сили най-новата талибанщина,която за съжаление е от неколцина ,снимащи с Фуджи,която фирма иначе аз уважавам и харесвам нейната техника.

Но талибански изцепки и незачитане на чуждото мнение не приемам!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »