Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Нуждая се от помощ! История на документалната фотография
Автор: bayivobg70   
Дата:   25-05-17 18:58

Здравейте. Опитвам се да намеря есета и трудове на тема 'История на документалната фотография' ,'Модернизъм', 'Постмодернизъм' (учебни материали) на български език. От няколко години не живея в България и ми е доста трудно да намеря източник на информация. Ако някой може да помогне и да ме насочи, ще бъда много благодарен.[smilie24]
 Re: Нуждая се от помощ! История на документалната фотография
Автор: the-rookie   
Дата:   25-05-17 19:16

тук има нещо за България
 Re: Нуждая се от помощ! История на документалната фотография
Автор: the-rookie   
Дата:   25-05-17 19:52

Ако си на "ти" с руския тук също би могъл да намериш интересни неща,но иска доста ровене! Като цяло на български не мисля че има много неща по въпроса за съжаление(дано да греша),ще се радвам и аз да науча нещо ново!

 Re: Нуждая се от помощ! История на документалната фотография
Автор: bayivobg70   
Дата:   25-05-17 20:11

Разбирам и руски и английски но за целта трябва да го рабирам перфектно, а материалите които търся са написани с много термини и общо взето не го разбирам на 100%. Това е причината да ги търся на български език,но за съжаление не намирам нищо а и не знам къде да търся.
 Re: Нуждая се от помощ! История на документалната фотография
Автор: bayivobg70   
Дата:   25-05-17 20:40





Публикацията е редактирана (26-05-17 18:04)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.