Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Добра попупка Nikon D3200
Автор: Synthy   
Дата:   05-05-17 16:21

Кой колкото даде. Днес съм ларж [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Добра попупка Nikon D3200
Автор: vkk1   
Дата:   05-05-17 16:51

комбайнер, абе гледам ги чаткаш чуждите сайтовете, ebay, amazon ... да питам как се поръчва, как става работата?
С наложен платеж ли е, как е?
До офис на еконт с преглед и тест може ли да се пусне?
Никога не съм купувал от там, пък ми е мерак пусто ...

Отговори на това съобщение
 Re: Добра попупка Nikon D3200
Автор: Synthy   
Дата:   05-05-17 16:54

vkk1, правиш си пейпал акаунт. Даваш адреса си, плащаш и това е. Ако не пращат до БГ, ползваш Габко (Англия и Германия). На тях плащаш по 2.20 за всяко започнато кило. И чакаш :)

Отговори на това съобщение
 Re: Добра попупка Nikon D3200
Автор: ilcoin   
Дата:   05-05-17 21:03

Ламерко е мега прав, аз лично имам няколко подобни случая, когато големия апарат заминава в гардероба след няколко месеца хаотично щракане на каквото се изпречи пред очите.

Другия сценарии е като ни назначат на пъвата работа със заплата над 1000 лева и да се набухаме на 16 лизинга. И в двата случая техниката паркира в продавалник/олх.

Ако ще купуваш втора употреба, просто изчакай от нашия базар. Шипинга е 10-ина лева, идва на другия ден. Избор не е като да няма.

Отговори на това съобщение
 Re: Добра попупка Nikon D3200
Автор: mitkom123   
Дата:   05-05-17 21:19

Много точно казано от ilcoin.
Скоро един приятел управител на ресторант ми се оплака, че купил много скъп апарат да си снима салатите, правил по-лоши снимки от телефона му. Та апарати на малко кадри ще има :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »