Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Американски войник купува фотоапарат за племенника си???
Автор: colorphoto   
Дата:   26-04-17 22:15

Ооо,нигерийските схеми са неизброими - имат всякакви сценарии за измъкване на кинти.

Навремето на мен първо по Имейла пробваха с цяла сапунена опера,която междувпрочем беше добре издържана от политическа и историчерска гледна точка...

После и по Фейсбука имаше режисирана драма...



Публикацията е редактирана (27-04-17 21:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Американски войник купува фотоапарат за племенника си???
Автор: imitev   
Дата:   27-04-17 01:25


Хафте пък няма да се разправям с някакви чужденци, дето са умрели за моя апарат (който обикновено продавам доста скъпо) и на всичкото отгоре искат да ми платят пари отгоре...

Отговори на това съобщение
 Re: Американски войник купува фотоапарат за племенника си???
Автор: PhotoBo   
Дата:   27-04-17 01:36

Аз пък понеже нищо не продавам и често искат да ми прехвърлят няколко милиона долара, понякога печеля лотария или съм единствен наследник на някой си ... следва направо block и delete... а можеше да съм един от малкото истински милионери-фотографи, които познавате [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Американски войник купува фотоапарат за племенника си???
Автор: InnerSelf   
Дата:   27-04-17 07:03

Схемата с нигерийците е доста стара. Преди години в един друг форум ми беше писала една "нигерийка" именно с идеята да й изпратя пари, че тя била в бежански лагер и й трябвали за да избяга от там. Иначе тя имала огромно наследство в швейцарска банка, но нямала достъп до него. След като избягала щяла да ме намери и не само да ми върне парите а и щяло да има бонуси за мен.. :D
След като поразучих въпроса в интернет се оказа, че нещата в това отношение са масови. Влязох в няколко английски форума на различна тематика и навсякъде хората се питаха тия африканци полудели ли са? И така де. Запазизи камерата и си я продай на някой съществуващ човек. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Американски войник купува фотоапарат за племенника си???
Автор: penco   
Дата:   27-04-17 07:11

Мироопазваща мисия в Азербайджан... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Американски войник купува фотоапарат за племенника си???
Автор: e-mil   
Дата:   27-04-17 08:06

Автор: nyamago
Дата: 26-04-17 16:14
"Още от времето на ръкописните писма с пощенски марки и по-късно на факсовете, 'нигерийските номера' продължават до наши дни само по една причина: имат успех!"


Отпреди пощенските марки са. И всъщност са измислени в Европа. Това, дето го разказва InnerSelf с бежанката е измама тип "испански затворник", чиято история може да се проследи назад поне до 16 век. От времето на първата англо-испанска война.

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=1018685&t=1018613

Отговори на това съобщение
 Re: Американски войник купува фотоапарат за племенника си???
Автор: geokar   
Дата:   27-04-17 08:24

Сега всичко ясно, само неразбрах чичо ли му е войникът на този племеник, или му се пада вуйчо.

Отговори на това съобщение
 Re: Американски войник купува фотоапарат за племенника си???
Автор: asahi   
Дата:   27-04-17 09:37

При виртуалното роднинство това обстоятелство не е решаващо.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »