Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: imitev   
Дата:   30-04-17 22:20


Сега сме много отворени, ама като ни опре яйцвто до гъза и бързо сменяме тона...

Как се нарича това на български?
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: sherbit   
Дата:   30-04-17 22:23

След аферата Мис Стоун нямат доверие.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: bg2014   
Дата:   30-04-17 22:42

luboar написа:
Вие, сигурно сте доктор медик?
Щом темата е пусната във фотографски сайт горният пост е глупав.
Има сайтове за медицина.


Да си фотограф, да си във фотографски сайт не те ограничава да си доктор или зидар.
И е напълно възможно, и вероятно ТЕ да направят по-добра снимка от колеги, дори като теб например. Излишно е да се обзалагаш. Загубил си вече дори с предположението си.
Да си доктор предполага ниво на интелект, но щом участниците са други темата става типична.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: Dora93   
Дата:   30-04-17 23:11

За пръв път да съм съгласен с sherbit в някоя тема. Да не дава Господ да ви дотрябват услугите на медицината в БГ. Пък и другаде по света! 1 на 100 е компетентен и добросъвестен. А тези пък с титлите са най-лоши от всички.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: MA   
Дата:   01-05-17 11:17

za kakvo beshe temata ? :)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: senmra   
Дата:   01-05-17 18:24

Лекарите фотографи вече знаят, че мониторите на фотографите са по-добри от техните на които се разчитат сканираните филми, скенери и т.н.



Публикацията е редактирана (01-05-17 18:28)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: Realll   
Дата:   01-05-17 23:23

Влизам да чета в темата и какво? Само глупости... Този sherbit е малоумен - никой не те кара да ходиш на лекар , мри си в къщи. Тук сме се събрали да говорим за фотография. Избивай си комплексите на друго място.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: crownmaker   
Дата:   01-05-17 23:47

sherbit???ами някаква dora го подкрепя:)))
Човеченца нелепи,вие ,с малко вие,знаете ли как сте става лекар?
Пожелавам ви здраве,но няма начин съдбата да не нареди поне веднъж в живота ви да не сте благодарни на Бога,че ви е срещнал с лекар.Спете спокойно маймуни тъпи.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: crownmaker   
Дата:   01-05-17 23:54

Преди маймуни трябваше да поставя запетайка,защото една дърта комунистка ми ги брои.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: Dora93   
Дата:   02-05-17 07:59

crownmaker, като ти гледам снимките, пази Боже да си такъв лекар, какъвто си фотограф. Едно време един човек казваше: "Като знам какви инженери правим, ме е страх да отида на лекар!" Та като гледам снимките на някои от вас тук, ми е ясно що за професионалисти сте.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: sherbit   
Дата:   02-05-17 08:06

Realll "Влизам да чета в темата и какво? Само глупости... Този sherbit е малоумен - никой не те кара да ходиш на лекар , мри си в къщи. Тук сме се събрали да говорим за фотография. Избивай си комплексите на друго мястон

Тоя определено не е лекар, демонстрира нивото на тракторист. За другия и гимназия е предизвикателство.[smilie18]
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: Admin   
Дата:   02-05-17 14:00

Време е да затворим темата.

Приятен ден!
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена