Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Избор на прилична сапунерка до 500 лв.
Автор: bg2014   
Дата:   05-03-17 20:26

Тук в този форум е така. Няма разбиране на въпроса, а има показване на празни думи и неосъществени мечти. Както и да е...
Ето ви един посочен по-рано от колега ДАМСКИ апарат. Ще ви върши чудесна работа. Ако зума не ви е достатъчен има от същата малко по-силни отново в бюджета.
ЕТО този:
Побират се в дамска чанта, малки, удобни.
Имат достатъчно голяма резолюция.
Имат вградена светкавица за интериорните снимки.
Снимат чудесно макро и видео. И е стъпало над досегашния апарат и като компактност и като възможности. Успех!



Публикацията е редактирана (05-03-17 21:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на прилична сапунерка до 500 лв.
Автор: vkk1   
Дата:   05-03-17 20:41

С риск да бъде отново "грубо отношение и явно пренебрежение" само ще кажа, че снимките с новата ти играчка, към която отиваш, няма да се различават от тези в профила ти.
По принцип мога да бъда и мил и да кажа - чудесен избор, купувай смело ... но ще излъжа. [smilie24]
Не съм сигурен кое те устройва повече като отговор ... и честно казано не мисля, че искам да знам.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на прилична сапунерка до 500 лв.
Автор: bg2014   
Дата:   05-03-17 21:17

Не си груб. Мил си. И не казваш истината, но е без значение. Просто затвърди впечатлението за този форум.
Вече си се изказал по-рано. С тоя Еос .. Еос ... си се олял. Остави въздух и за други. Момичето ще избере. Ти си кажи каквото имаш да казваш, а остави други да преценят.

Към Hristina.Y:
Вероятно си пропуснала това, което са ти казали колегите по-рано:
Ето това бижу:



Публикацията е редактирана (05-03-17 21:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на прилична сапунерка до 500 лв.
Автор: Hristina.Y   
Дата:   05-03-17 21:31

Благодаря, bg2014. Въпросното Сони коментирах малко по-горе и резервите ми към техниката втора употреба (нямам достатъчно познания, за да съм сигурна, че няма скрити дефекти). Но пък апаратът е в гаранция, което доста накланя везните.
Така или иначе писах на човека, може и това да е моя апарат [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на прилична сапунерка до 500 лв.
Автор: bg2014   
Дата:   05-03-17 21:53

Това е хубавото на "лошият" форум - колегите се познават. Не всички, но много от тях познават доста от другите. Така все ще се намери колега, който да познава въпросния колега/продавач на апарата и да гарантира един вид за коректността. А друг който разбира може да го погледне по-задълбочено и да си каже мнението. Може тук често да се дракаме, но в труден момент веднага се организираме и забравяме драките.
Само, че това са си мои мисли. Извинете!

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на прилична сапунерка до 500 лв.
Автор: steeens   
Дата:   05-03-17 22:22

Наздраве се казва![smilie24] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »