Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Video Nikon
Автор: samurai2   
Дата:   03-03-17 11:39

Jk.freeman [smilie24]
чакам само жената се събуди и изчезваме по разходки.Гледам днес е безплатно в много музей и ше взема да щракна едно видео евентуално [shtrak] ама няма го качвам тук че пак ще ме почнат колегите.
Честит Празник и на теб !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: Krassy   
Дата:   03-03-17 11:40

Емиле, малко да имаш, но на време да ти дойде [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: e-mil   
Дата:   03-03-17 11:47

Автор: Krassy
Дата: 03-03-17 11:40
"Емиле, малко да имаш, но на време да ти дойде..."


Ми ще се радвам да ти дойде... ама още го чакаме.

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: samurai2   
Дата:   03-03-17 11:51

e-mil
недей с лошо ,Krassy доста е допринесъл за форумът...има си акъл човекът [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: Krassy   
Дата:   03-03-17 11:57

Какво могат да чакат хора като "Вас", Емиле...
Тъй като не вярвам да търсите знания, понеже сте убедени, че знаете повече от мен и подобните... то тук стоите за да си търсите повод за дебат. Не казвам спор, че е грозно...
В тези дебати по типично български начин показвате колко сте над другите и така подхранвате един от комплексите на нашата нация.
Знам, че е така, защото и аз бях преди години на същото положение относно фотографията. После разбрах, че това с нищо не ме радва или променя към добро.

В този форум има хора с различни способности. Тези с големите възможности нямат време да се обясняват... а и не виждат смисъл в това.
Остават онези хора, които в един момент са били "светила", но в последствие са отпаднали от експреса и сега още носят "старата униформа" като ветерани от войната, причислявайки се към нещо, към което само спомените ги свързва. И тук таме някой ангажимент.

Познавам хора, които активно работят в бизнеса с видеозаснимането. На тях не им е до форуми, а виртуалното общество, в което коментират наистина професионални неща са затворени кръгове и групи.

Осъзнаваш ли на каква въртележка се въртим тук? Най вероятно да...

Това, с което форумите помагат на хората е не с точни съвети, а с варианти и възможности, които те лично да изследват и да стигнат сами до това заключение.
Освен ако не са глупаци...

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: bg2014   
Дата:   03-03-17 13:06

Колеги, не се занимавайте с всезнайкото "е-мил". Той си има личностни проблеми и се опитва да ги прехвърли на вас, върху вас. Не му се връзвайте. Просто за него ....мълчание. Нека се надговаря сам със себе си. Майстор е в това. Нито е полезен по темите (на всяка тема мерудия), нито е възпитан в отношенията. Конфликтен е с всеки и знае най-много от всички. Това е неговото верую. Не се връзвайте на конфликта му.

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: e-mil   
Дата:   03-03-17 13:18

Автор: bg2014
Дата: 03-03-17 13:06
"Колеги, не се занимавайте с всезнайкото "е-мил"... Нито е полезен по темите (на всяка тема мерудия)..."


Аз за разлика от теб пиша изключително рядко във форума. И за разлика от теб пиша конкретни неща, а не общи приказки. И за разлика от теб не се тикам в теми, от които не разбирам.

Като си говорим за мерудия вземи научи авторските права!

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: colorphoto   
Дата:   03-03-17 13:21

Има какво да се научи от е-мил но понякога дебатира по не най-колегиалния начин.

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: Krassy   
Дата:   03-03-17 13:36

Акъли много четохме... обаче до сега нищо стойностно не се показа.
Теория може да нищи всеки, но майсторлъка идва в практикуването на добре научената теория... последното не е задължително на 100%, но пътя е много по дълъг.

Дори от тези, с най-големите критики и претенции за знания не видях/ме нищо. Абсолютно...

От известно време гледам клипа на Красена... Ей това е заснето добре и е от някой от "нас", който обаче не е от "капацитетите на словото" в тази и подобните теми...



Публикацията е редактирана (03-03-17 13:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: colorphoto   
Дата:   03-03-17 13:43

Може ли линк към този клип?

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: e-mil   
Дата:   03-03-17 13:56

Автор: Krassy
Дата: 03-03-17 13:36
"Акъли много четохме... обаче до сега нищо стойностно не се показа."


Ми тя и темата не е за творчество бе, Краси. Както обикновено не четеш въпроса, а си дуднеш едно и също.

Автор: colorphoto
Дата: 03-03-17 13:21
"е-мил... понякога дебатира по не най-колегиалния начин."


Човек може да комуникира, когато срещне друг човек. Но когато срещне дънер може да кара само с брадвата. Дънерът не му дава друга възможност. [smilie7]



Публикацията е редактирана (03-03-17 13:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: samurai2   
Дата:   03-03-17 13:58

Автор: colorphoto
Дата: 03-03-17 13:21
"е-мил... понякога дебатира по не най-колегиалния начин."

Човек може да комуникира, когато срещне друг човек. Но когато срещне дънер може да кара само с брадвата. Дънерът не му дава друга възможност.


Точно в 10 та [beer] имам в предвид за дънерите не за моя приятел colorphoto [smilie3]



Публикацията е редактирана (03-03-17 14:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: Krassy   
Дата:   03-03-17 14:24

colorphoto, напиши в тубата ГЪЛЪБО [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: colorphoto   
Дата:   03-03-17 15:02

Благодаря,Красси!

Симпатично клипче със сладураната!

А кой и с какво го е снимал?

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: bg2014   
Дата:   03-03-17 15:06

e-mil написа:
Аз за разлика от теб пиша изключително рядко във форума. И за разлика от теб пиша конкретни неща, а не общи приказки. И за разлика от теб не се тикам в теми, от които не разбирам.

Лъжа след лъжа.



Публикацията е редактирана (03-03-17 19:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: Krassy   
Дата:   03-03-17 15:08

Нямам идея, но ми е интересно [smilie7]
Не, че не мога да попитам, но не е толкова важно...

Трагедията е, че никой не подкрепя думите си с личен творчески пример... затова и не взимам насериозно повечето автори, които пишат тук. Суха теория под път и над път...

Отговори на това съобщение
 Re: Video Nikon
Автор: radikyokushin   
Дата:   03-03-17 19:35

Абе, как не можахте 4-5 човека да разберете, че осирате всички теми в тоя форум, бе еййй....
Заради вас и такива като вас си "тръгнаха" всички, от които човек можеше да научи нещо. Аре спрете се бе!!!
Толкова ли не мож се усети, кога не ти е мястото някъде и ако по някаква щастлива случайност си попаднал там, да се чувстваш благодарен, че си там и да не се набиваш много много на очи, че туко виж всички разбрали колко си гол и бос.
Ма вие не - точно наопаки - "булгар, булгар..."
Жалка картинка, ЖАЛКА... [smilie2] [smilie23]



Публикацията е редактирана (03-03-17 19:39)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »