Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   26-02-17 14:49

да вземете да разблокирате дружките си по форум :-) :-) Ето, от колко време дебна за интересна тема и си открих - Деветашката пещера - чета, чета и изведнъж - авторът ме блокирал, ама защо, как, непонятно, дори един коментар не съм му писала. Карай да върви, но ако днес искате да сте добри, давай, народе, на прошките

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: uri64   
Дата:   26-02-17 14:53

....Аз няма да искам, защото няма да ме огрее, а и не съм привърженик на тези индулгенции, дай ми я днес, а аз утре ще си я карам постарому. Прошката за мен трябва да е осъзната - от кого я искаш, разбрал ли си грешката си - с една дума ясна и съвсем конкретна.....

??????
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   26-02-17 15:17

На някои по рождение им липсва нещо много важно - чувството за хумор [smilie7]

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: asahi   
Дата:   26-02-17 15:45

Списъкът ми с блокирани потребители е девствен от 26.07.2003г.
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   26-02-17 16:06

Това е то Добър човек! :-)
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: Gushev   
Дата:   26-02-17 16:20

И аз гледам моят и той на нула си стои :)Освен прошка днес е и сирни заговезни :)От утре край с мръсното до Великден :)Кой ще се пробва с това начинание :)
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   26-02-17 16:39

С кое начинание - да премахне „мръсните” блокировки ли :-)?
АЗ! Хей сега ще отблокирам мара[cool]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   26-02-17 16:43

Имало още 4-ма, и за тях - индулгенции [thankyou]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: Jk.freeman   
Дата:   26-02-17 17:22

тьма[smitten]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   26-02-17 21:08

Изтричах кучето, изплюсках цялата халва и сега вече съм готов да ви дам прошка. [smilie21]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: fotograf123   
Дата:   26-02-17 22:06

Моля прощавайте и да Ви е простено от мен ! [shtrak] [shtrak] [shtrak]



Публикацията е редактирана (26-02-17 22:08)
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: nsirakov   
Дата:   27-02-17 07:25

веднъж те отблокирах, само за да почнеш с философстване по мой адрес на другия ден.. повече такава грешка няма да правя...[smilie23]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   27-02-17 09:41

Лош човек [smilie6]

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: nislon   
Дата:   27-02-17 10:09

2-3 пъти съм блокирал за кратко, за да се предпазя от ... себе си [smilie3]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: samurai2   
Дата:   27-02-17 10:17

5 -човеци съм блокирал и така ше си седят иначе пак ше ръсят глупости [smilie3] / то е повече от завист /
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: steeens   
Дата:   27-02-17 11:04

samurai2, що пишеш колкото да не заспиш? След като поне 10 пъти беше банван за неадекватно поведение и точно ръсене на глупости, кажи ми сега на какъв се правиш? И си признай, че ме блокира, само защото просто те познах в новата легенда...

Тоя познаваш ли го:

21.07.2016 12:22 БОБИ-ЛЪВЧЕТО Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! номера да са качествени и да не... Изтрий съобщението!
21.07.2016 11:35 БОБИ-ЛЪВЧЕТО Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! здрасти
май ми се иска си... Изтрий съобщението!
06.07.2016 08:56 БОБИ-ЛЪВЧЕТО Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! Оставиги тез калкулатори... Изтрий съобщението!
05.07.2016 21:36 БОБИ-ЛЪВЧЕТО Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! ок...просто ми кажи защо не ми се... Изтрий съобщението!
05.07.2016 21:19 БОБИ-ЛЪВЧЕТО Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! http://dox.abv.bg/wfs/AbvWfs.html Изтрий съобщението!
05.07.2016 21:09 БОБИ-ЛЪВЧЕТО Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! само ше ми трябва имеил да ти я пратя... Изтрий съобщението!
05.07.2016 18:20 БОБИ-ЛЪВЧЕТО Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! здр
малко помощ за една...


Или този:

06.05.2016 09:43 sasko_stamatov Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! Видяли сега какво стана.могила ни...

Останалите ти профили може даже да си ги забравил, нали? Изаура може да пробваш, мноу ще сте вървежни....

Да се правиш на таен агент на тая възраст вече е просто тъжно, Бонд... а за самураите ми е жал, че им петниш честта, надявам се да се сетиш сам защо....



Публикацията е редактирана (27-02-17 11:21)
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: vkk1   
Дата:   27-02-17 11:14

Никога не бих блокирал когото и да било, всеки има мнение и е свободен да го изразява, независимо дали ми харесва или не.
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: samurai2   
Дата:   27-02-17 13:35

steeens
ти си ми първият в списъкЪт и там си оставаш.аз от теб хубаво не съм видял само се заяждаш без причина.Пак ли да ти обяснявам защо бяха тез всички профили.
Ако съм обидил някой то е било преди 2 г първите 2 месеца след регистрацията тук докато влеза в час какво става в ФФ.[smile]
Така че ,остави ме на мира и не се занимавай повече с мен[smile]
извинявам се за спама на автора повече няма какво да коментирам по темата.
/разкрил ме бил.че аз да не съм се крил от някой бре steeens , колко пъти оставям феиса си и телефона си тук..от кой и защо да се крия не ми е ясно [beer] /
все пак си ми приятел и ше те разблокирам [beer]
прошка искам прошка давам [beer]



Публикацията е редактирана (27-02-17 13:46)
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: colorphoto   
Дата:   27-02-17 15:08

Аз никого никога не съм блокирал защото това е като щрауса,който си завира главата в пясъка като види опасност.

Това с блокиранията е много незряло - всъщност нищо не се променя по същество,освен че блокиращия има измамното чувство за възстановен вътрешен баланс.



Публикацията е редактирана (27-02-17 15:19)
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: bairi100   
Дата:   28-02-17 09:36

Аз вече се радвам на блокировките,понеже ми намаля моралния и времеви ресурс, да помагам он уайн.[smilie18] [beer]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: philip   
Дата:   28-02-17 12:23

"он уайн" само с мярка щото...[smilie18][beer]

До сега никой не съм блокирал, а мен само 3-ма (доколкото знам), но после единият ме отблокира, другият се помина пък 3-тия отдавна не съм засичал. Няма на кого да прощавам - всички сте безгрешни, виж обратното никак не е сигурно...[smilie11]

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: mihalo   
Дата:   01-03-17 02:25

тьма! Радвам се на такива идеи, като тази твоя тема! Ако не приемаме друга, чужда гледна точка се обричаме на самотното робство на егото... егото - мултипликацията на страха у нас.

Ааа.. да де, исках да кажа, че е по-добре да се разбираме /като рекламата на една енергийна напитка/ - дава свободааааа :)))

П.П Дори не ми е идвало в главата да блокирам някого. И мен никой не ме е блокирал... май съм си заслужил привилегии на придворен шут [smilie25]

Редакция: С`я и обичайната за мен редакция - думатата "придворен" е излишна! ...`ма трябваше да разгранича "шут" от футбола... !
Ако има някой със съвет за по добър синтаксис, добре дошъл да пише! [smile]



Публикацията е редактирана (01-03-17 02:50)
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   01-03-17 17:40

Mihalo,има едно безценно житейско правило - никога не наранявай с думи самия себе си. А и синтаксисът се получи добре. [smilie3]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: obscureman   
Дата:   02-03-17 00:07

При мен не е въпрос на прошка - няма как да намеря логика в сърдене или прошка към хора, които не познавам. Списъкът ми с блокирани потребители расте. Опцията ползвам просто за сортиране на ценната от безполезната информация...
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: langel   
Дата:   02-03-17 01:29

Бе ного си обскурателен, ама да ти е простено [beer]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.