Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Гъбичките заразни ли са?
Автор: krist   
Дата:   23-01-17 15:30

Вчера, рано сутринта, с изненада забелязах кръгло петно с диаметър 7-8 мм. в центъра на моята Сигма 24/1.4 А. Приличаше на конденз, и сякаш беше отвътре на челната леща, защото не се вляеше от пипане отвън. Бях излязъл току-що от вкъщи, съответно обективът беше топъл, а навън - доста студено и мъгливо, но при това положение, не би трябвало да кондензира върху обектива, според мен. Предишния ден бях снимал 5 чАса с него навън, като нямаше баш мъгла, когато снимах, но предполагам, сутринта е имало, защото имаше много скреж по дърветата. За щастие носех с мен и Никор 18-35, та снимах с него, и като се прибрах след няколко часа, петното в Сигмата беше изчезнало. Сега всички обективи, с които снимах, съм ги извадил от чантата, със свалени капачки, на светло. Има ли поводи за притеснения относно гъби, или просто малко влага е влязла? Интересно и как се е озовала там..


Отговори на това съобщение
 Re: Гъбичките заразни ли са?
Автор: Denis_Radikov   
Дата:   24-01-17 11:30


http://i.imgur.com/9xyBBOw.jpg


[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Гъбичките заразни ли са?
Автор: CDman   
Дата:   24-01-17 14:14

Ама недейте така бе колега.

Моделът в арт и акт-фотографията е един имагинерен образ, който да предаде в една снимка някаква атмосфера, емоция, усещане [smilie8]


Как не ви е срам [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Гъбичките заразни ли са?
Автор: Vanquished   
Дата:   24-01-17 14:23

Намажи го с Канестен и ще минат.

Отговори на това съобщение
 Re: Гъбичките заразни ли са?
Автор: alex1954   
Дата:   24-01-17 22:08

Дай на обектива една капсула Фунголон от 150мг.[smilie5][smilie5][smilie5]
Гъбите в обувките ги мори формалинът.Може би и по обектива се чистят с това.Освен това има течни субстанции против гъбички като например Анти-мико бета или подобни.Не кремове, а течности на основата на ацетон.Може би, ако ги намажеш..


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »