Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Учители ще позират голи за календар
Автор: Saxon   
Дата:   14-01-17 19:09

се говори и в разни форуми от хора, които твърдят че са ги видели
И къде са бе, подгласнико на пеевските лайна. Къде са? Единственото, което се разпространява е скан от парцал. Къде е тоя дигитален файл, дето са го видели "едни хора"
Страшна клеветническа сган!
 Re: Учители ще позират голи за календар
Автор: chrisnoch   
Дата:   14-01-17 19:39

Автор: petrov88
Дата: 14-01-17 18:51

Добромир, да съм казал доколко е редно или не да съществува тази снимка? Не! 5 пари не давам за нея.
Споменах само, че по- склонен да вярвам, че това положение си е изцяло негово дело.
Повече ме притеснява ситуацията какво им се случва в главите на останалите даскали, че мераци за календар ги избили чак...


И защо си по-склонен да "вярваш", че това положение си е изцяло негово дело??? [smilie10]
Аз пък съм по-склонен да мисля, че не знаеш какво пишеш!
 Re: Учители ще позират голи за календар
Автор: camelasign   
Дата:   15-01-17 00:02

...за искренно съмняващите се...разгледайте десетките или може би стотици снимки в профила на този нарцистичен директор и сравнете пропорциите глава тяло на въпросната снимка и на облечените му...има една особенност, от която си личи че скандалната снимка НЕ е монтаж. Има и още няколко съвпадения, от които си личи, че историята е истинска. Нямам афинитет към медиите на пеевски, нито към тези на прокопиев. Имам обаче афинитет към истината, а нея няма как в случая да я прочетем в Дневник примерно...защото въпросният нарцис е от котилото на гравитиращите в така нареченото дясно соросидно пространство...естествено е да го подкрепятнеговите...ако трябва и голи по улиците ще тръгнат...те май вече и ходиха...
 Re: Учители ще позират голи за календар
Автор: petrov88   
Дата:   15-01-17 00:36

chrisnoch написа:
>
> И защо си по-склонен да "вярваш",
> че това положение си е изцяло
> негово дело??? [smilie10]
> Аз пък съм по-склонен да мисля, че
> не знаеш какво пишеш!


Kaкто казах, знам за този случай малко отпреди да излезе по телевизията от човек, който е имал възможност да си изгради лични впечатления от въпросния директор.
 Re: Учители ще позират голи за календар
Автор: Admin   
Дата:   15-01-17 00:39

Колеги, в темата започва да има персонални нападки и темата за фотография отдавна е изместена. Приятна вечер!
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена