Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: videodido   
Дата:   04-01-17 18:16

явно на Всил Асенов от гр.Самоков е практика да поръчва и да отказва пратките в офисите на Еконт без да иска да прегледа и тества!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: GenaDP   
Дата:   04-01-17 20:23

Напиши му и телефона, та поне и други да не духат супата.

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   04-01-17 20:41

Не го познавам човека май, но разкажете цялата драма?

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: videodido   
Дата:   04-01-17 21:56

Васко-0896808374

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: videodido   
Дата:   04-01-17 22:07

ами излиза с номера,че доставката му била скъпа 4.50 + това съм свалил от цената 5 лв.

п.п.стоката е двойно зарядно с дисплей за NP-F 970 обявена цена:40лв.


ето и чата:

videodido
30.12.2016 12:19 35лв...+доставка за твоя сметка .

vasko_543
30.12.2016 21:25 ok prati go koelga utre

eto ti danite mi grad samokov do ofisa na ekon ime vasi asenov gsm 0896808374



Публикацията е редактирана (04-01-17 22:16)

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: bamboor   
Дата:   05-01-17 23:35

Същият проблем се случи и на мен.
Изпратих му видео лампа за 40лв на 29 Декември и днес получих съобщение:

vasko_543
05.01.2017 09:15 kolega 35 lv davam pove4e nemoga ako iskash ako ne zemi si q obratno

Избягвайте да търгувате с този човек (Васил Асенов -0896808374). Много некоректен.

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: vasko_543   
Дата:   06-01-17 00:22

istri temata be glupak utre zimam zarqdnoto

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: pdimitrov   
Дата:   06-01-17 00:23

Елегантно решение на проблема :D

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: steeens   
Дата:   06-01-17 00:31

[smilie18] [smilie18] [smilie18] Твърде елегантно...

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: guciguci   
Дата:   06-01-17 00:32

Ама тука темите не се трият. Остават ЗАВИНАГИИИИИИИИИИИ [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   06-01-17 00:51

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: picantino_   
Дата:   06-01-17 02:09

Ама едвам се нави да вземе зарядното.
Страшен пазарлък!
Бохохо [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: InnerSelf   
Дата:   06-01-17 13:08

Спокойно, скоро и по-зле ще става :)

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: imitev   
Дата:   06-01-17 13:11


Яко - сваляй транспорта от цената или си го плащай без да продадеш [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: S.nikolov   
Дата:   06-01-17 13:29

на твое място бих се обадил до еконт за вдигане на цената или да си прибереш стоката обратно. Ще загубиш 10лв, а той ще се чуди от къде другаде да получи качествена стока.

Преди време ми се случи да намеря нещо което го бях търсил доста време. Поръчах го. след седмица без СМС от еконт , се обадих и мацката ми каза "ама аз реших да го запазя" ... естествено не само че загубих 1 седмица заради нея, а още няколко дни докато издиря това което ми трябва.

За жалост не е само този случай. В България повечето мишоци са такива.. или искат нещо и да го получат безплатно или максимално евтино, пък здраво , читаво, ново, с гаранция.. ако може и до вратата само и само да не се прекарат.
Евала колега за темата.
Мисля, че админите трябва да направят списък с некоректни и да им публикуват профилите във фейсбук... да ги вижда цяла българия (и не само)

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: videodido   
Дата:   06-01-17 13:48

ммм...даааа,зарядното пристигна в Добрич...ще ми струва 8лв. да си го прибера ;) ЧЕСТИТО! :) :) :)

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: imitev   
Дата:   06-01-17 13:52


Лудите са безброй!

От есента продавах ски обувки за 160 лв. Предложенията за пазарлък варираха от 120 до 60 лв., като имаше един пич дето предложи първо 120 лв., след седмица 100 и след още една седмица 80. Аз му написах, че докато не падне на 50 няма да му ги продам [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: goran2   
Дата:   06-01-17 13:53

На хора пишещи на маймуница не изпращам нищо!

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: guciguci   
Дата:   06-01-17 16:48

А ,пратките в Добрич верно ли пристигнаха. Аз имам на там пратена една,ама цял ден не пристига

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: InnerSelf   
Дата:   07-01-17 08:06

Вероятно @vasko_543 вече се е регистрирал с два други никнейм-а. Следващия, който се опари от него няма да му се занимава да пуска тема. Ще каже - майната му. И така той ще издевателства все повече в базара... Лошото е, че все повече е пълно с такива васковци.

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: Антивик   
Дата:   07-01-17 08:49

imitev написа:

>
> Лудите са безброй!
>
> От есента продавах ски обувки за 160 лв. Предложенията за пазарлък варираха от 120 до 60 лв., като имаше един пич дето предложи първо 120 лв., след седмица 100 и след още една седмица 80. Аз му написах, че докато не падне на 50 няма да му ги продам
> [cool]

[smilie3] [smilie24] Що направо не го попита дали няма да е съгласен да му ги подариш?https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/emoticons_sor0028.gif

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: imitev   
Дата:   07-01-17 09:45


Направо да му дам някой лев - да има за карта за лифта...

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: Антивик   
Дата:   07-01-17 09:57

imitev написа:

>
> Направо да му дам някой лев - да
> има за карта за лифта...

[smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: videodido   
Дата:   07-01-17 10:03

Новият му ник,колеги ...ще е /vasko_35/понеже иска всичко за 35лв. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: asahi   
Дата:   07-01-17 12:12

Ще трябва и номера на телефона да си сменя. А бе отвори му се работа.

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: bamboor   
Дата:   08-01-17 07:01

Напълно съгласен съм с мнението на goran2.
Никога повече няма да изпращам нещо на човек пишещ на шльокавица(маймуница).

По темата: ето и последното съобщение от същия този колега

vasko_543
07.01.2017 22:51 vnimavai kakvi gi vrshish 6e te naemra i 6e te razbiq ot boi dobre 4e u ponedelnik mi trqbva krushkata zimam q u ponedelnik da znae6

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: imitev   
Дата:   08-01-17 10:35


Дам - той няма 5 лева да отиде то еконта да си земе пратката, но 6е те наемри и 6е те разбие от бои уе еееййй... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: toc   
Дата:   08-01-17 11:58

Момчето е за бан явно... :)

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: vkk1   
Дата:   08-01-17 12:02

Да, въпросът е защо не е изритан от форума още с първия си коментар от 06-01-17 00:22 ?

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: realnoncho   
Дата:   08-01-17 12:09

Щото тука е така...

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: desmes   
Дата:   08-01-17 12:14

нека минат празниците ;)

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: Jk.freeman   
Дата:   08-01-17 12:31

desmes [smilie24]

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: golded   
Дата:   08-01-17 13:18

Недейте с лошо, момчето явно не е в ред с акъла!


Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: videodido   
Дата:   09-01-17 15:23

щото не е наред ми прати sms...ще взема зарядното бееее,ще вземеш ама груг път,аз си го прибрах самоковски малоумник :)

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: samurai2   
Дата:   09-01-17 15:25

[smile] [smile] [smile]
опасни сте с тез алъш-вериши [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: teodorpk   
Дата:   09-01-17 15:31

Само като гледам снимките из фейсбук профила му(намерен по телефонния номер) и въобще не се учудвам какво и как пише [smilie5] Няма да коментирам етническата му принадлежност [smile]
Например: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1026661577379034&set=ecnf.100001056045725&type=3&theater




Публикацията е редактирана (09-01-17 15:32)

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: the_fraction   
Дата:   09-01-17 15:34

Въййййййййй [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   09-01-17 16:00

videodido леко с градовете ... видимо този от кое малцинство е.

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: guciguci   
Дата:   09-01-17 17:30

Въздържах се дълго време от коментари по темата. Но тъй като и аз съм се набутвал така и то не веднъж,искам да споделя мнение. Малоумници има всякакви . Но по мое мнение тези,които трябва да поемат отговорниост са Еконт. Защо? Защото един път Ви вземат пари за доставка,втори път Ви вземат процент от наложения платеж!?! От къде на къде? Каква отговорност поема Еконт в такива случаи? Как помага тя на подателя? За какво ми го взема този процент от наложения платеж,след като нищо не прави? Сега в Еконт трябва просто да прекратят договорни отношения с този човек и той да не може вече да прати или да вземе пратка с тази фирма.Точно те са посредника в тази един вид сделка между ввас двамата. Ама не,в България всеки гледа да гуши пари,без да дава нищо насреща. Никой от Вас обаче не се сеща да държи отговорни Еконт за това,че не се опитват по никакъв начин да докарат клиента си до офиса на Еконт. Той бил ром,той бил луд. Еми да,100 % е така и тогава какво правим?



Публикацията е редактирана (09-01-17 17:34)

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: GenaDP   
Дата:   09-01-17 17:41

Гуце, не ставай смешен...

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: guciguci   
Дата:   09-01-17 17:44

Така е. Те си вземат парите при всички случаи. Един път ще му звъннат,да му кажат,че има пратка и до там. На следващия ден той ще дойде да прати нещо и те естествено ще го приемат,защото ще му вземат 4-те левчета.
Да,GenaDP сложно е. Викаш си " Къде сега ще търся нещо от Еконт,чакай да го нарека тоя м...л или луд" и да си избия яростта на вятъра.



Публикацията е редактирана (09-01-17 17:46)

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: Pavlov   
Дата:   09-01-17 17:47

guciguci, в условията на Еконт ясно е записано, че те не са страна по сделки между клиентите си. Като не те устройва, не им ползваш услугите, и това е.

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: guciguci   
Дата:   09-01-17 17:49

Ма знам,бе. Те ли няма да си опекат нещата предварително. Аз не се съмнавам,че им го пише в условията. А какво са по сделката? Не са страна. А посредник ли са или не са? Това ми кажи. Вземат пари и дават пари,нали?
Наистина не искам да го превръщам в спор. Това е моето мнение. Това е. Аз съм се оправил по мой си начин вече,за да не ми се случват такива случки. На някои хора не им харесва,но няма начин.



Публикацията е редактирана (09-01-17 17:56)

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: Synthy   
Дата:   09-01-17 17:58

Аз като продавач/купувач не бих искал ЕКОНТ да ми се мешат. Ще правят точно това, което им кажа без да се намесват в страните по сделката. Те са превозвачи - носят от едно място на друго срещу пари.

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: steeens   
Дата:   09-01-17 18:07

[smilie18] [smilie18] [smilie18] То всичко беше ясно и в началото...ама 1+, че и Еконт са доста несериозни...от личен опит са ми изводите...но, това е положението...

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: GenaDP   
Дата:   09-01-17 18:21

Гуце, и български пощи има услуга наложен платеж. Що не си се сетил и от тях да искаш да издирват получателя с полиция и да го водят под конвой до пощенската станция да си прибере пратката?

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: guciguci   
Дата:   09-01-17 18:49

GenaDP ,ся защо се заяждаш? В такова настроение ли си днес? Каква полиция ми говориш. В български пощи пращат три известия,разполагат с точния ти адрес и най-важното подателя разполага с точния адрес на получателя. Тогава на него ще му е малко трудно да изнудва в последствие за намаляне на наложения платеж,защото не знае на кой по-луд ще попадне ,който ще дойде лично до вратата да му донесе пратката,ама ще му вземе не само наложения платеж,а и малко отгоре. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: bg2014   
Дата:   09-01-17 19:41

Еконт е транспортно-логистична фирма. Не търговски представител, нито е съдия изпълнител. Тя доставя от и до вас стока и ви спестява с малка комисионна банковите преводи.
Как ще си платите пратката или как ще ви платят на вас?
Пейпал ли са без комисионна или банките.
Като някоя услуга не ви харесва предложете по-добра вие.

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: tahio   
Дата:   09-01-17 19:58

guciguci представи си сега следната ситуация:
Лицето Х има от някъде моя телефон и име. Изпраща ми пратка с куриер - стока която аз не искам (има такива уж рекламни фирми които просто изпращат договори с наложен платеж и ако се вържеш). Аз обаче не съм поръчвал нищо и не искам да го взема. Какво следва? До живот няма да съм клиент на Еконт. Това ли е правилно според теб? И тук не е само Еконт а изобщо коя да е куриерска фирма.

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: guciguci   
Дата:   09-01-17 20:13

Както казах,не искам да влизам в спорове. Повтарям,че аз проблема с подобни ситуации съм го решил по мой си начин,така че вече няма да вземам участие в темата. Може би въобще не трябваше да се обаждам [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: steeens   
Дата:   09-01-17 20:42

Не им е съвсем читава системата, каквото и да пишете. не става дума за случая за който е темета... Времето за преглед е недостатъчно, даже и да изключим това , че те притесняват допълнително през това време...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: imitev   
Дата:   09-01-17 20:50

Покрай сухото гори и мокрото...

Няма как да накараш купувача да ти вземе пратката от никой куриер.

Единствения вариант е да вземеш парите напред от картата, само че в БГ това няма как да стане.

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: radikyokushin   
Дата:   09-01-17 23:12

Гуци, кат твърдиш нещо, толкова категорично, защо първо не се поинтересува кое как?
Когато сделката не се е състояла, независимо дали заради върната от получателя пратка или в случай като този, когато въобще не е потърсена, таксата за наложеният платеж отпада.
За плащане остава само куриерската услуга.
Нек'ви други "недоволства"? [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: t.marev   
Дата:   10-01-17 01:15

Всеки случай си е различен, никой не е застрахован!Аз например, винаги държа да се чуем по телефона, иначе нито купувам, нито продавам. На съобщения отговарям само веднъж с покана за телефон и то не на всички. Който не иска да си направи труда да звънне или да остави телефон - от него не чакам нищо. Вече по време на разговора коментираме освен самата стока и другите неща, ако така, ако онака....и се опитвам да преценя доколко другата страна отговаря на представите ми за сериозен бизнес партньор. Ако рискът е по-голям отколкото мога да поема - няма сделка. Наскоро продадох едни гуми с джанти....тежки, обемисти, доставката беше към 50 лева. Говорих с човека - младо момче, мераклийче...ама от друга страна, утре може да му дойде друг акъл или да похарчи парите....и тогава труда плюс 100 кинта отиват на вятъра. Предложих му вариант - праща ми предварително 150 лева, което беше половината цена, а останалите, като получи гумите. Това си беше почти изнудване от моя страна, защото той няма никаква гаранция и очаквах да откаже, но той се съгласи и ги изпрати.На другия ден му пратих четирите гуми с джантите, плюс едни декоративни тасове подарък, плюс 10 лева отстъпка от цената, ей така за доверието и всички останахме доволни.
В една сделка, винаги има някакъв риск и ако отсрещната страна, не желае да поеме някаква част от него, почти никога не участвам.


Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: batsali   
Дата:   10-01-17 01:44

Това с телефона е добра практика си мисля. Аз в 95% от случаите съм бил купувач, много често съм я карал на доревие и късмет, само 2 пъти съм отказвал сделката и това беше, защото човека май си помисли, че не знам какво търся и ми цъфна и двата пъти със стока, която не ми вършеше работа. Малко изгубено време, но на фона на многото други успешни сделки, тва е нищо.

Благодаря на всички, от които съм купувал техника. Може да са ме минали някои, но поне от моя страна не е имало негодувание. Повечето хора са сносни хора, не се впрягайте за глупости!

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: PhotoBo   
Дата:   10-01-17 04:14

То случая отшумя, ама и аз да кажа как се сптавих в подобна ситуация с един симпатяга от Айтос преди няколко години, който също дори не отиде до Еконт да погледне какво му пращам. Продавах една чанта Никон, бях обявил размери, състояние и там каквото още беше. След като не я потърси в определения срок ми се обадиха от Еконт и ги помолих да задържат чантата при тях. Мисля, че се разбрахме за 7 дни и при второ обаждане да ми в върнат. Добре обаче за тези 7 дни се намери друг купувач и само пренасочих пратката до друг офис. Не знам как е сега, но тогава мисля, че без допълнително оскъпяване чантата беше изпратена до друг офис. Казвам всичко това, ако може да бъде от полза на някой при подобни ситуации, като трябва да се *провери.
А ако искате да си спестите таксата по наложения платеж попълнете формуляр в Еконт за превод по банков път, така вие получавате парите директно в банковата си сметка и дори не се разхождате отново до офиса на Еконт. Пак казвам да се провери, но навремето така беше!!!

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: videodido   
Дата:   10-01-17 07:37

Мммм даа...сега е същото колега,благодаря...проверено и работи!!! ;)


п.п. не е гаранция,че като се чуем по телефона с купувача ще иде до куриерската ф-ма (както в случая)



Публикацията е редактирана (10-01-17 07:42)

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: teodorpk   
Дата:   10-01-17 17:24

Аз си имам правило - пише ли като мангал (неграмотно и на шльокавица) прекратяваш комуникация с него и не се занимаваш повече.

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: georgioiv   
Дата:   10-01-17 19:43

хубава работа, ама... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: InnerSelf   
Дата:   10-01-17 19:49

Важното е, че Васко си е снимал у фейса Мерцедеса, уредбите и приятно големия 'стегнат' корем :)
Вие си правете сметка искате ли да му се отваряте или не [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: georgioiv   
Дата:   10-01-17 23:50

vasko sheva sma4ka si4kiti, stiga sapodigravahti

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: Jk.freeman   
Дата:   10-01-17 23:51

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: videodido   
Дата:   12-01-17 16:33

да заповяда да ме смачка,тоз мангал го гърмя от упор! [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: viara123   
Дата:   12-01-17 17:14

Господинът фотограф-художник-фотограф от тази обява ми прати репродукционния обектив от същия комплект, по гъбясъл от краката си [smilie5].
Разбира се, че имаше преглед, но информацията беше, че е силно зацапан челно. Когато почистих силистренските сополи /господинът пише от няколко града/ отпред, се появи истинска колония от сърнели от вътрешната страна на челната леща. За хората от София може да се демонстрира лично.
Казвам го в случай, че някой прояви интерес към предлагания комплект [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: viara123   
Дата:   12-01-17 18:21

Мисълта ми беше, че не е необходимо да е самоковски мангал, може и читалищен деец и художествено-творческа интелигенция да е.

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: batsali   
Дата:   12-01-17 23:38

Из Фото Форум:

"Автор: videodido
Дата: 12-01-17 16:33

да заповяда да ме смачка,тоз мангал го гърмя от упор! [smilie9]

"


[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: ecobo   
Дата:   12-01-17 23:42

vasko_543 написа:

> istri temata be glupak utre zimam zarqdnoto

Боже, колко е учтив! [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: videodido   
Дата:   16-01-17 14:07

нищо не трия...зарядното е у мен[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: the_fraction   
Дата:   16-01-17 14:14

Айде сега за едно зарядно се избийте.

Отговори на това съобщение
 Re: !!! vasko_543 Некоректен !!!
Автор: hose   
Дата:   18-01-17 17:20

изолзвам темата за да коментирам и този случай -

https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=86254

https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=86091

тъй като и аз имах интерес към обектива, се съгласих да го изпрати да го погледна, въпреки че беше излязла вече предупредителната обява, но продавача не пожела да коментира, и предложи да си разделим разходите по куриера и да го погледна, в крайна сметка загубих 8 и нещо за доставките, той не беше поел неговата част, но както и да е… обектива беше изпратен без задна капачка, с микрофибърна кърпичка набутана, външно не е крайно зле, но има леки надрасквания по челната и задната леща, както и много странни за мен като надрасквания или нещо под челната леща… аз лично не се занимавах да го тествам, не знам до колко се отразяват всички тези неща, така или иначе не желая обектив в такова състояние… след като го върнах, продавача ми се обади и започна да намалява цената стигайки до 90 лв и да се обяснява, че не разбирал… заминавал… нямал какво да го прави… че снимал с канон… не го бил ползвал… и тн. и тн… лично аз смятах че написалият предупреждението малко е прекалил, все пак нищо не е станало - връщаш обектива и точка, но сега вече си мисля че продавача наистина не е коректен, тъй като продължава да държи и качва същата обява, след като подробно му написах как да опише проблемите, да снима подробно обектива и да качи снимките в обявата, реалните снимки, тъй като качената е свалена от интернет, за да може всеки да си прецени дали въобще има интерес…

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »