Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Избор на основа за статив Benro/Cullmann?или...
Автор: picantino_   
Дата:   08-01-17 14:53

Не знам, не съм свалял или качвал глава.Но може и аз да бъркам защото тези които са на главата са за кръстата отверка(може да са за друго предназначение),а аз съм чел, че болтовете попринцип се стягат с шестограм.Щом казваш ,че няма дерт за отвиването е добре,така ще си карам.Важното е да ми пратят нова основа неизползвана.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на основа за статив Benro/Cullmann?или...
Автор: GenaDP   
Дата:   08-01-17 15:00

тези които са на главата са за кръстата отверка,а аз съм чел, че болтовете попринцип се стягат с шестограм

Боже, колко мъка има по този свят... Не ти ли е хрумвало, че болтовете се стягат с това, което съвпада с отвора на главата им? А колкото до тези от долната страна на главата ти - най-вероятно я държат да не се разпадне.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на основа за статив Benro/Cullmann?или...
Автор: picantino_   
Дата:   08-01-17 15:15

Не не ми е хрумвало защото и не ми е трябвало да го правя.Темата не е за глави и тяхното захващане!А на теб ако ти е мъчно може да си пуснеш малко музика да ти мине.[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на основа за статив Benro/Cullmann?или...
Автор: GenaDP   
Дата:   08-01-17 16:13

Въй, колко съм прост... Значи, викаш, темата не е за глави и захващането им към основата? А що досега рива, че не били съвместими главата и основата ти?

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на основа за статив Benro/Cullmann?или...
Автор: picantino_   
Дата:   08-01-17 16:57

Те са съвместими, ама ти не си съвместим с темата.Мен не ме е срам да си призная,че не разбирам,затова съм попитал във Форума!Никой не съм накарал на сила да пише.Ако искаш да си чешем езиците направи си отделна тема и задай въпрос за нещо което не знаеш.Там ще може да си търкаш клавиатурата колкото искаш.[cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »