Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: zeromx   
Дата:   11-12-16 17:38

И аз се присъединявам.И на мен не ми излизат коментарите под снимка,която пуснах за гласуване преди малко.Излиза ми съобщение,че някой е коментирал моята снимка,но коментара му не се вижда....
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: SameButDifferent   
Дата:   11-12-16 17:45

Можете да си видите коментарите, като отидете на "Коментари към снимки на автора". Подкрепям промяната![smilie24]



Публикацията е редактирана (11-12-16 17:58)
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: lamerko   
Дата:   11-12-16 17:46

И моите не излизат, но имам обяснение... :)
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: geokar   
Дата:   11-12-16 18:05

Туй да не се караме под снимките ли? Всеки сам да си чете коментарите, за да няма обидени, а заедно с това и обсъждане, и дискусия, и диалог. Ами много умно, няма що. Немам думи![smilie10]

 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: geokar   
Дата:   11-12-16 18:13

Само че виждам и тук бъг. Под снимката пише "още няма коментари". Трябва да се промени на: Има коментари, но не са за простаци, сеирджии и други подобни, за да бъде пощадено самолюбието на Автора, той да си решава какво да трие, кого да блокира, какво да препрочита многократно пред огледалото...[smilie5] [smilie5] [smilie5] (Моля поста да се възприема с чувство за хумор, майтапя се, бе!) Ти мани коментарите, ами и точките не ми излизат. Какво е туй 4точки, 8 точки... Липсват ми поне по две нули... Аман от бъгове в тоя сайт, значи! [smilie5]



Публикацията е редактирана (11-12-16 18:22)
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: mitpis   
Дата:   11-12-16 18:49

Дано е наистина бъг, щото четенето на коментарите е част от кефа във ФФ и негов специфичен чар!
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: мара   
Дата:   11-12-16 19:04

1984 [smilie5]
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: търсещ   
Дата:   11-12-16 19:17

И при мен както и при вас съфорумци. Може пък админите вече да са запразнили коледно?
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: Борислав_Ковачев   
Дата:   11-12-16 19:24

Много готин бъг![cool]
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: milenski1989   
Дата:   11-12-16 19:33

В коментари към снимки на автора, виждам всичко, иначе - не. Или е бъг, или е мнооооого "хитра" промяна. :/
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: brutallica_bg   
Дата:   11-12-16 19:55

настъпва масов ужас от това, че сега не знаете на кого да върнете глас, понеже не виждате какво са ви коментирали ли? ццц! [smilie18]

 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: SameButDifferent   
Дата:   11-12-16 20:31

Не, тези, които желаят, пак могат да си "върнат жеста", защото те самите виждат коментарите. Но масовката е по-трудна - хем не се вижда отстрани кой е коментирал, хем е трудно да се провери кой е авторът, което преди не беше кой знае колко сложно. [smilie5]

 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: mitpis   
Дата:   11-12-16 20:45

няма никакъв проблем да видиш кой е авторът и кой коментира, просто ще липсват остроумните полемики/baddimo и други подобни/ и ще настъпи една скука...жалко[smilie11]
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: търсещ   
Дата:   11-12-16 20:53

И при мен е така.
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: steeens   
Дата:   11-12-16 21:12

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie24] [beer] [beer] [beer]
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: SameButDifferent   
Дата:   11-12-16 21:20

Ех, бъгава работа! [smilie3] [smilie18]

 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: Dobnej   
Дата:   11-12-16 21:37

... и при мен[smilie10]

 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: roburt48   
Дата:   11-12-16 22:09

Предколедна веселба [smilie5]
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: brutallica_bg   
Дата:   11-12-16 22:19

До Админа на сайта - сега сериозен коментар. Ако това е бъг в системата - действително е як бъг, както е написал Бобик. Но ако е бъг - ще се оправи и това ще да е то.

Според мен една промяна в такава насока няма да се отрази зле на форума като ниво - не го казвам от позицията си на голям автор, какъвто не съм, а го казвам от позицията си на човек, който вижда как хубави снимки не излизат на бял свят заради порочните практики при гласуване.

Това, което аз бих предложила скромничко е, първите 3 дни след пускане на снимка, всичко да е анонимно - да има известие за получен коментар, но той да не се вижда, и да не се знае от кой е, авторите да могат сами да си виждат рейтинга, както си е и сега, и друг да не го вижда, а също и когато се кликне да се гласува под снимка, авторът да остане скрит за тези първи 3 дни. Аз и сега дори с този бъг, да го наречем, мога да видя в профила си като цъкна на Последни коментари към снимки на автора кой ми коментира последните снимки и също на Последно гласувани снимки мога да проверя чии са снимките, които някой друг е гласувал.

Пиша коментара, понеже преди няколко дни имаше тема, в която казахте, че приемате предложения. Там не се изказах на време, обаче тази тема е повод да се изкажа. Просто мнение. Мисля, че има резон в него и че може да доведе до подобрения.

С поздрав! И хубава вечер!
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: Umbra   
Дата:   11-12-16 22:20

Явно е, че всички имаме този проблем. Дали е бъг или е нарочно, предполагам, че скоро ще се разбере.
Виждам, че на някои им допада, на други не, на мен лично... и аз обичам да пускам !!!, но може би е време вече за по-смислени коментари насочени лично към автора и снимката, без разни други автори да се лаят под хубава снимка и да развалят така хубавата гледка. Като няма какво да кажеш, подминаваш и това е.
Коментарите под снимките не могат да се видят, но за интересуващите се - коментарите могат да бъдат намерени в (коментари към снимки на автора).
Аз лично харесвам идеята да не се виждат коментарите, или поне за известно време да бъдат скрити, дори и автора ако може да не ги вижда - така ще се избегнат тези размени на гласове и несправедливо гласуване. Може би е време да започнем да гласуваме за снимките, които наистина ни харесват, а не само да си връщаме жестове.
Ако гласуването става анонимно, поне първите няколко дни от публикуването на снимката , смятам, че вотът ще е по-реалистичен.
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: Twingo   
Дата:   11-12-16 23:35

Абе, тука админи има ли?
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: Admin   
Дата:   12-12-16 00:49

Здравейте,

вече трябва да е коригиран този проблем.
Възникнал е след промени по базата данни, които се налагат поради разработване на нови модули.

Благодарим за обратната връзка.
 Re: Не ми излизат коментарите...
Автор: roburt48   
Дата:   12-12-16 01:42

Проблема явно е решен и поради тази причина смятам да закрия темата [smile] Благодаря на всички включили се и желая весели празници [beer]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.