Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: roburt48   
Дата:   30-11-16 02:40

Включвам се и аз, въпреки че съм все още гол и бос тук !! Но ... рискувайки да си навлека гнева на "боса" ще кажа, че самата тема и публикуването е ми намирисва на мощен непрофесионализъм !! Веднага казвам защо - ФФ си има (и е имал) собственици. Както разбирам собствеността е променена по неинтересуващи нам (на потребителите) причини. Не виждам АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ СМИСЪЛ това да се обявява на всеослушание с конкретни имена !!!! Ние тук не сме съсобственици под каквато и да било форма ! Нито сме съдружници, нито сме акционери за да ни се съобщава кой в момента "пее в хора" и кой - не ... Ние сме ползуватели ! Кому е нужно да се "разтръбява", че Жоро вече НЕ Е или Бони вече НЕ е ?? Аз по една случайност ги познавам и двамата, ама има хора, които нито ги знаят кои са, нито имат някаква идея какви са (били във ФФ)... нито ги интересува [smilie5] Извинете ме Админ, но метода Ви е малко "комсомолски" !! Ако правите бизнес, което е видно от рекламите в сайта - правете го ! Ако искате сайта да е с нестопанска цел, развивайки единствено и само идеите на фотографията по почина на бригадирското движение - тогава дайте всички дружно да запретнем ръкави и да работим ударно [smilie5] ... и да настъпи хаос !! Сайта си има правила - описани "надлежно" !! Смея да заявя, че до момента лично аз ги спазвам като прилежен комсомолец [smilie5] .. Но.. изобщо не ме е грижа кой е собственик и кой - не !! Единствената ми грижа е - правилата да се спазват и най-вече да се съблюдават и контролират !! Пък кой ще го прави това си е Ваша работа, Г-н Админ :) ... това е Вашата работа, от която Вие реализирате принадена стойност [smile] (печалба демек)... Още нещо - отваряйки тази тема сте били напълно наясно, че ще завалят десетки и стотици предложения (ако достатъчно добре познавате собствения си сайт, разбира се) !! В същото време непрекъснато напомняте, че те (предложенията) трябва да са само на мейл или ЛС !! Ами закрийте я :) Който има "истински" предложения ще намери начин да се свърже с Вас :) .. Та.. като заключение - опитвайки се да въведете ред създавате хаос !! Нямам идея дали без да искате или съвсем целенасочено създавате "лагери" !! Един нелеп пример - не познавам нито един строителен предприемач, който току що е купил поредната "затъваща" фирма да е събрал общите работници или съседите на парцела, върху който ще строи за да им съобщи, че току що е купил фирмата и събира мнения за нейното управление и начина, по който ще се строи обекта !!! Това само демонстрира управленска немощ ! (нищо лично, повярвайте ми) !! Нито Ви познавам, нито знам кой сте... Само изказвам личното си мнение на базата на скромен управленски опит. Иначе - успех !!!

П.П. Аз също съм За формата на платен абонамент. Вярвам, че никой няма да го заболи от един смс за 5 лв. месечно да речем ... [beer]
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: colorphoto   
Дата:   30-11-16 03:36

Този пост май не е писан на съвсем трезва глава ми се чини.....

Темата май обаче е за затваряне наистина.
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: PhotoBo   
Дата:   30-11-16 05:47

Аз съм за платения абонамент, но в случай, че сайта развие сток фотографията, а превилегия на плащащия е да сваля и използва публикуваните изображения с голяма резолюция и собствени цели, където пък комерсиалните такива ще струват още по-скъпо. Така ще намалеят оплакванията и кражбите от различни други медии, а авторите ще имат и законово право да си търсят правата... Всъщност какво стана с различните фото форум лицензи? Аз лично не разбрах каква е разликата по между им, бих се образовал, ако нещо съм пропуснал...
Ама да се върнем на въпроса с плащането - Може би намирам смисъл и в базара да се въведат такси за пускането на обяви или поне за втора, трета и повече такива. Така биха се избегнали дублираните обяви, както и голям процент от некоректните търговци ще бъдат отсяти. Във всички останали други случаи лично на мен ми се вижда безсмислено да плащам за да пиша във форума, къде да търся помощ от по-опитните, къде да помагам на по-неопитните или просто да развържа лафа или да изкажа мнение по въпрос който ме интересува?!? Също не бих плащал за да си публикувам "творенията" или за да мога да ги пусна за гласуване, да гласувам за чужди или други. Просто за мен се явява нелогично и не виждам смисъл да трябва да търся алтернативи за да вирея нормално в собствена среда, каквато е фото форум за мен до сега!

Аз имам няколко предложения, които ще нахвърлям тук, но ще ги препратя на админ при първа възможност, тук искам просто да споделя сред свои както се вика.

1. Предвид работата по мобилна версия на сайта и това, че не мога да знам какво ни очаква, може би някакво мобилно приложение (app)?!... единствено бих искал снимките да се разглеждат с лекота, да кажем така както е във фейса, 500px, instagram и други. За сега пълната версия на сайта е изключителна тромава и за разглеждане/гласуване/коментари и изобщо за боравене.

2. Форума - това е единствения форум в който участвам и въобще по нищо визуално не прилича на форум [smilie10] Бих искал ако е възможно и осъществимо форума да има своите подразделения, които да имат своите такива, да се закачат важни теми отгоре, да не е всичко на една първа страница и след 1 седмица неактивните теми да се изгубват назад...4-5-7-100 страници, там където никой никога не гледа, а търсачката се ползва само ако знаеш конкретно какво си чел и търсиш... Иска ми се да има както сега раздели фотография, фото техника, поздрави,... обща и други, които да имат своите теми с подтеми и всичко да е структурирано правилно и лесно за използване. За някой сигурно сегашния вид е нормален, но който участва в други форуми знае за каква форумна визия иде реч.

2.1. Искам да мога да качвам снимка чрез ъплоуд в самия форум, а не да търся такива с линкове от нета или пък да качвам тепърва в профила си, че да публикувам снимка на презареждащи се батерии АА във тема за батерии например!
2.2. Искам тия емотикони да се осъвременят и да са лесно достъпни, не да отварям нови страници, че да копирам .гиф файлове, че да въвеждам между скоби за картинка, че да покажа един праз лук във форума [smilie22]

3. Както вече се спомена в тема - да не се трият всички мнения през годините на изтрити или блокирани потребители, а само мненията, които противоречат с правилата и нормите на самия форум... Тук няма какво да разисквам, само искам да кажа на Марио (марвес) - добре дошъл друже!!! [beer]

4. Базара - Такси за обяви, рейтинг, това е!

5. Да няма профил без снимки във фотографски форум, някакъв минимум да има. Вече всеки ще си прецени кои от творенията да си сложи - добрите или не дотам добрите, а човек отсреща ще преценя според това, което вижда и му допада до колко да се вслушва и въобще да отразява даващия му акъл там някъде било под формата на критика или пък касаещ някой технически въпрос и др...

6. Рейтинга - Тук не знам какво мога да предложа, ама има много за оправяне, за съжаление... И не говоря за точкуването, а за точкуващите. Похвални са галериите за месеци обаче, такъв изглед искам да виждам на сайта!

7. Живи и здрави да сме, сигурно има и друго, но то от тук да се почне, пак е нещо [thankyou]
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: nositel   
Дата:   30-11-16 06:19

PhotoBo [smilie24] . Добре е да има и често анкети във форума.
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: Nikolas666   
Дата:   30-11-16 08:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: alek200   
Дата:   30-11-16 09:16

Успех на новите шефове [smilie3] Честит първи сняг!
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: shamelessEyes   
Дата:   30-11-16 09:54

Да помогнем на капитана [smilie3]
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: bg2014   
Дата:   30-11-16 10:04

Типичната черта на българина- много шум за нищо. Самоконтрол нула. Претенции - големи. Изисквания към другите, а към себе си....не. Защо темата да е за затваряне? Вие сами не може ли да си наложите поведение в тон с темата.
Предложенията - на лични на Админ. Повторено няколкократно.
И вместо това - да затворим темата, "че АЗ не моа са запра".....никаква промяна в поведението на личния състав.
Платено- хубаво. Участници ще станат с 50 % по-малко.
Който си плати всичко ли ще му е позволено?
Сток фотография - и колко дела ще бъдат заведени? Тук е БГ.
Пълно е с такива форуми- комерсиални и непосещавани.
И е пълно с хора, които чакат удобен момент да "дръпнат" ресурс от тук.
Няма празно място под слънцето.....
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: TPECHAT   
Дата:   30-11-16 11:01

Facebook & OLX ... по-натам ще видим какво ново.

Този сайт беше супер преди 10 години... Кви сте вие ... не ви знам? [smilie11] [smilie8] [smilie7] [smilie10] [smilie5]
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: enizvk   
Дата:   30-11-16 11:17

[smilie24] @bg2014
Тя сама по себе си, темата вече подсказва на админите как трябва да действат.
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: h_bio   
Дата:   30-11-16 11:23

Имена, егенета, фацебук, такса обява.... чао!
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: catandgoddess   
Дата:   30-11-16 11:27

Голяма история стана. Измислихме си промени, обсъдихме ги, не бяха одобрени и даже недоволни от тях вече си тръгват :))

h_bio - стой, човеко, само лакардия става тук [smilie5] [smilie5]

 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: Jk.freeman   
Дата:   30-11-16 12:04

Кучетата лаят...кервана си върви.

Гледам обаче се забавлявате...
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: h_bio   
Дата:   30-11-16 12:19

Автор: Jk.freeman
Дата: 30-11-16 12:04
Кучетата лаят...кервана си върви.
Гледам обаче се забавлявате...


Не, просто имаме чувсвото, че Бони и Жоро са продали нас, а не сайта.[smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: rimohit   
Дата:   30-11-16 12:21

Хич не трябва да ти пука
И без друго ТРЕСНАТ не те познава [beer]
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: lamerko   
Дата:   30-11-16 12:23

Какви такси ви гонят? Ако се комерсиализира по този начин сайта, това ще е краят му.
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: Komitoff   
Дата:   30-11-16 12:29

RIP фотофорум
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: Jk.freeman   
Дата:   30-11-16 12:31

За да се превърне в легенда първо трябва да умре.
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: boni   
Дата:   30-11-16 12:36

Хора, така като гледам какво пишете, сами се вкарвате в някакви фентъзи филми:)
Аз написах ясно - нямам време и възможност да се занимавам със сайта, имам много други ангажименти и обективно погледнато другата година ще съм доста време извън страната.
Освен това няма реално смяна на екипа и нови собственици, за което четох няколко пъти от началото, защото СаС е от самото начало, освен това е човекът, който направи първия сайт с онлайн конкурс за фотография - към сп. Фото Око, много преди фото култ и ФФ. Фактически, просто собственик остава единият от тримата + екип от хора, които да помагат.
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: elrisha   
Дата:   30-11-16 12:38

Честито но Сас и на Мая!
На Бони и Жоро - успех в другите им занимания!

И да си изкажа мъката - САС, не мога да качвам снимки от месециииииииииииииии!Маля теее, виж какъв е проблемаааа! Мрън-мрън! [smilie5]
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: georgioiv   
Дата:   30-11-16 14:47

откъде изпълзяха разни стари муцуни... [smilie18] [beer]
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: asahi   
Дата:   30-11-16 15:07

Муцуните са си тук, ама защо да преповтарят стари битки?

Успех на Сашо и Мая! Поздрави и на старите муцуни [shtrak]
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: chukov   
Дата:   30-11-16 15:21

Аз пък седя и си мисля: преди 10-на 12 години форумът беше с много по-малко и по несправедливи (от днешна гледна точка) инструменти за оценка, рейтинг и т.н.

И беше едно прекрасно място, в което не мрънкахме за системи на гласуване

Сега условията са по-справедливи, но мрънкането се насочи в посока начесване на егото

Разликата отпреди до сега е само една: в хората.

Използвайки риториката на бат БОйко искам да кажа, че материалът почва да се вкисва. Много калпав материал.

Инструментите за публикуване и гласуване не са инструменти за ремонт на манталитета. Никакви "подобрения" няма да спасят душата на форума. Ако започнат в него да преобладават нахалните егоцентрици - ще му палим свещ.


Не знам ако си върна лютия език отпреди дали няма да посоля малко материала. Колебая се
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: georgioiv   
Дата:   30-11-16 15:33

мрънкахме още повече Чуков... недей лъга.. [smilie5]
 Re: Администрация на Фото Форум - новости
Автор: elrisha   
Дата:   30-11-16 15:53

казах - МРЪН! МРЪН!!!

ПП: Вчера във Фотосинтезиса направо ...само нови хора..добре ,че тук -таме сепояви някой от старите муцуни..човек да не изкара едно майчинство егаси..?!?!....[smilie11] [smilie11] [smilie11]
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена