Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: за деактивираните потребители
Автор: victory13   
Дата:   29-11-16 13:06

бг-то, а какво правим като се пишат откоровени глупости, в повечето случаи от стари [smilie8]
Представи си сега как "нов" си мери сензора с линийка, щото един стар е пуснал тема за съвет, в която му е ю'ясно", че кроп фактора променя "визията" [smilie18]
 Re: за деактивираните потребители
Автор: мара   
Дата:   29-11-16 13:15

ся на нови и стари ли ше се дЕлим? [smilie18] [smilie18] [smilie18]
аз викам резилите на секи да си седят.
и полезните думи - и те.
аз нямам много опит по други форуми, ама такова чуда - некой излязъл, па и всичко - барабар с него - май не съм срещала.
иначе в сураттефтеря е така. имах си един любим художник - руснак, много омразява путин и редовно го докладват и сураттефтеря му затрива всичко!
а човекът имаше великолепни колекции от най-разнообразни художници и техните произведения! беше бетер ермитаж...ама на - доде некой и оп! - балтията. и сега няма как да ги видя отново. щото не мога да помня всичко.
не бива така.
 Re: за деактивираните потребители
Автор: Jk.freeman   
Дата:   29-11-16 13:22

Към мара: Админ ти е отговорил, ти пак питаш същото. Прочети му няколко пъти поста. Докато го разбереш. Накрая ще стане, сигурен съм.

Към Админ: Все още не знаем ЗАЩО затрихте марвес??????????
 Re: за деактивираните потребители
Автор: мара   
Дата:   29-11-16 13:30

Прочети ми няколко пъти поста. Докато го разбереш. Накрая ще стане, сигурна съм.
[smilie18]
 Re: за деактивираните потребители
Автор: victory13   
Дата:   29-11-16 13:30

Всъщност админ нищо не е отговорил.
Нито е първия, нито ще е последния този сайт, в който ще има пияни и сърдити... Въпросът е, че трябва да се отдели зърното от плявата... Как, кой, до сега админ е предложил само мара [smilie5]
 Re: за деактивираните потребители
Автор: Jk.freeman   
Дата:   29-11-16 13:31

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: за деактивираните потребители
Автор: rimohit   
Дата:   29-11-16 13:33

И аз съм за мара !
Не е много справедлива , но поне е строга!
 Re: за деактивираните потребители
Автор: Pif   
Дата:   29-11-16 13:35

Когато ти кажеш нещо то е твоя собственост. Както снимката е твоя собственост и то неоспорима така и думите ти в определена тема.
След като ти като личност не си достоен да бъдеш част от този форум няма как думите или снимките ти да бъдат част. Те са твои и са неделима част от теб. След като ти бъдеш изтрит не може други хора да се разпореждат с твоите снимки и твоите мнения. Те започват свой собствен живот над което ти нямаш контрол.
Бидейки член на форума имаш правото да ги изтриеш, редактираш или допълниш. С изтриването си ти загубваш това право и е некоректно от страна на форума към теб да се възползват от твоите думи без твоето желание и съгласие.
Да, темите губят. Обществото губи. Но затова е форум. В противен случай щеше да се казва вестник и на автора щеше да се плаща.
Това, че на някой му се иска да чете нещо - да си го запази на собствения компютър.
Точно това харесвам в този форум. Уважава се личността на хората и не се крадът техните снимки и мнения.
 Re: за деактивираните потребители
Автор: Jk.freeman   
Дата:   29-11-16 13:45

Мара, има и друг вариант, който Админ е пропуснал да ти спомене. Предполагам от любезност и уважение към Теб. Написваш си свой сайт и там ще имаш възможност да приложиш исканите от теб неща. Обаче не можеш. И затова ще си останеш юзър във Фото форум. И затова ще се примериш с тяхните правила. И не само ти де, и аз, и другите.

Аз все още ти спамя в темата, но поне целта е да разбера истината за марвес. Админ?!
 Re: за деактивираните потребители
Автор: мара   
Дата:   29-11-16 13:46

звучи доста абсурдно [smilie18] [smilie18] [smilie18]
но да - и аз съм го писала малко по-нагоре - нека ДЕАКТИВИРАНИЯТ, ако има наистина толкова много желание, сам да изтрие собствените си мнения и думи от форума, ако не иска те да остават даром на обществото.
кат казваш "вестник", че там можело, щото било платено...представяш ли си кво яко ше става, ако при деактивиране събираме по некой лефф на деактивирания, за да седят мислите му запечатани за поколенята? [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
щото таковата...да де, да станат И наша соПственост.
 Re: за деактивираните потребители
Автор: мара   
Дата:   29-11-16 13:46

опа - горният ми пост е към пиф [smilie21]
 Re: за деактивираните потребители
Автор: SaS   
Дата:   29-11-16 13:53

Здравейте,

смятаме, че отговорихме на зададените от Мара въпроси.
Самата Мара явно не е видяла отговора, защото зададе наново въпросите и изказа за втори път същото мнение.
Имайки предвид безкрайния цикъл, в който може да се навлезе и опасността от безкрайна говорилня тази тема ще бъде затворена.

Ако имате въпроси към профил Админ, моля задавайте ги на лично съобщение или на имейла за контакти. Отговаряме на всеки въпрос.

Форумът не е място за задаване на персонални въпроси и водене на дискусии с Админ.

След малко ще пуснем тема с разяснения за Админ и как се управлява сайта.

@bg2014, смятаме, че предложението е важно. То никога не е смятано за маловажно, но за целта е нужна по-голяма систематика в следенето. Ще го имаме предвид.

Поздрави
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена