Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Според мен сайтът има проблем
Автор: Dora93   
Дата:   15-11-16 20:13

с connect.facebook.net

Mного бавно зарежда това.
 Re: Според мен сайтът има проблем
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   15-11-16 20:20

В твоя телевизор е повредата ...
 Re: Според мен сайтът има проблем
Автор: luboar   
Дата:   15-11-16 20:25

Да, имате проблем с локалната мрежа.
Рестарт на рутера, или на каквото ползвате ...там. Ще се оправи.



Публикацията е редактирана (15-11-16 20:27)
 Re: Според мен сайтът има проблем
Автор: Dora93   
Дата:   15-11-16 21:16

Влизам в сайта от няколко компа и от всички ми се бави секунди докато зареди това. Това е някаква статистика или модул за следене, прикачен волно или неволно към сайта. Ако някой знае ефикасен начин да се заобиколи или игнорира, да го каже. Опитах с някои плъгини на браузъра за блокиране на подобни сайтове, но не се получи.
 Re: Според мен сайтът има проблем
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   15-11-16 21:53

connect.facebook.net е външен сайт за фото форум, тоест проблема Ви е с него не с фотофорума ... plugin-и разни фейсбукови ...
 Re: Според мен сайтът има проблем
Автор: Dora93   
Дата:   15-11-16 22:22

LorDDemoniC, разбрах Ви мнението, зачетох го, но няма нужда да го повтаряте. Това не доказва правотата Ви. Благодаря Ви!
 Re: Според мен сайтът има проблем
Автор: lamerko   
Дата:   16-11-16 01:37

Dora93 има право, че се вика "connect.facebook.net" за да зареди някакъв скрипт от там - вероятно панелчетата за шерване в мрежата. Времената за отговор при мен не са от най-добрите, като се има предвид, че в случая е направена само проверка за кодификация, без транспортиране (с други думи въпросния ресурс е кеширан при мен и не се нуждая от ново изтегляне), но все пак е поносимо. При Dora93 явно има проблем с доставчика или мрежата, която използва - или в мрежата е забранен достъпа до Фейсбук или просто има проблем с международния достъп, имащ отношение към свързаността към сървърите на Фейсбук. А забавяето се получава заради изчакването на времената за отказ в тези случи :)

http://www.shumen.org/images/fb.png
 Re: Според мен сайтът има проблем
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   16-11-16 07:20

Dora93 ние Ви обясняваме едно и също с Lamerko , но явно трябва да доказваме нещо ... [smilie5]
 Re: Според мен сайтът има проблем
Автор: iasen2   
Дата:   16-11-16 08:50

Сайта има съвсем други проблеми, но това си е проблем на собствениците: Не е респонсив и няма SSL, което след 2017 ще се обявява от Гугъл като опасен и незащитен сайт.
А влизането през профила на фейса винаги е създавало проблеми на всеки сайт, както и изцяло обвързването на бизнеса с фейсбук.

Успех! Дано съм бил полезен.
 Re: Според мен сайтът има проблем
Автор: Dora93   
Дата:   16-11-16 08:52

Пробвах през други браузъри, не го прави, само през Мозилата. Явно там е проблема. Може би се бърка с някой плъгин. Адблок го изключвам за страницата, но не е от него. Както и да е, считам темата за изчерпана, благодаря на отзовалите се!

ПП: Разбрах от какво е, от блокирането на рекламите. Като се блокират става по-лошо. Поднасям извинения на собствениците на сайта!



Публикацията е редактирана (16-11-16 10:53)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.