Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Нормално ли е това?
Автор: nyamago   
Дата:   15-11-16 18:30

И - да, някои са по-равни от другите. Така работи светът, свикнете с тая мисъл!


Интересно защо не протестирате, че няои членове на форума имат една буква "Б", която им дава някакви привилегии - те са по-равни от другите?

Дори тези със скромно 'А' имат някакви привилегии пред тези без буква - защо не протестирате за това неравенство?

А пък основателите-сбственици (които са направили сайта за ваше удоволствие) са още по-неравни и могат да измислят и променят (!) правила, защото си е техен, а не ваш. И това е нормално, така работи светът.

ФотоФорум не ни е подарен от Партията и Държавата, както беше всичко в един предишен живот. Никой никога не е обещавал, че тук всички ще са равни - откъде решихте, че трябва да бъдат??

Я малко помислете преди да раздавате правосъдие (и кой е казал, че вие именно ще съдите??)

[beer]
 Re: Нормално ли е това?
Автор: moto12   
Дата:   15-11-16 18:38

nyamago - Пак ще чета форума, може да купя или продам нещо също.
Дишай.
Изказах скромното си мнение, и това ли не мога? Коментираг единствено правилата във форума, които са написани от собствениците на сайта. Косвено се изказвам против тях, не модерират сайта според собствените си правила. За какви партии и държави говориш?
 Re: Нормално ли е това?
Автор: steeens   
Дата:   15-11-16 18:42

Интересно, ама Binjo_o не продава нищо в базара, защо е направил тая тема в такъв случай? Или има и други профили?
 Re: Нормално ли е това?
Автор: Binjo_o   
Дата:   15-11-16 18:56

Значи излиза че ако някой е направил няолщколко дарения вече има индулгенция
Да може да прави каквито си иска неща в базара?
Значи дедик и хубусник са обиди, а това че избутваш с лакти всики други обяви въпреки правилата е нещо с което няма проблем?
Да не продавам нищо, но когато отворя виждам все една и съща обява от седмици, но щом това се смята тук за нормално, взимам си поука и бележка.
Нямам никакво намерение да мирализаторствам, още повече за такъв човек.
Съжалявам ако е прозвучало обидно, но не знам как се наричат възразни хора които си проправят път игнорирайки и обиждайки всики останали в конкретният базар.
 Re: Нормално ли е това?
Автор: Nikolas666   
Дата:   15-11-16 18:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Нормално ли е това?
Автор: Twingo   
Дата:   15-11-16 19:03

Не мога да разбера защо някои хора го приехте толкова навътре. Става дума по принцип за правилата в базара и че независимо от ситуацията, те трябва да се спазват. А за обидите - разправяйте се на лични :)
 Re: Нормално ли е това?
Автор: lamerko   
Дата:   15-11-16 19:06

Защо трябва човек да продава нещо, за да му правят впечатление тези обяви? База се посещава повече от потенциални купувачи (или поне би трябвало) :)

И според мен се преекспонира малко с положението. В едно комюнити не би трябвало да има разделение на класи, но в реалния живот не е така - било за клибове, форуми и т.н. Винаги познати и приятели се толерират повече за сетка на останалите при някакъв установен ред - тази тема си го доказва. В тематично насочена среда, като този форум, би имало смисъл да има някакво разделение спрямо опит и показани резултати в дискусии, оценяване и т.н. - нещо, което е реализирано в платформата под "рейтинг А" и "рейтинг Б". За базара обаче специалното отношение не е добро. За никой. И пак казвам - това с повторенията като опит за заобикаляне на ограничения и евентуално увеличаване на шанса за успешна сделка е по-скоро дразнещо и няма нищо общо с опитите за измама или несъзнателна измама, които вече са наистина много по-сериозни и за съжаление си ги има.

А специалното отношение в базара не е добре, понеже разминаване в обавите и реаността може да се случи на всеки. Дори и при Рафи :)
 Re: Нормално ли е това?
Автор: bogdanov   
Дата:   15-11-16 19:15

Binjo_o, преди години и аз скочих спонтанно срещу fotorafi, даже не помня какво ме беше подразнило. Сега се случи така, че съм силно заинтересуван от аналоговата фотография...техника, химия, хартии а ме е срам да се обърна към него заради измисленият от мен конфликт. Ще си позволя да ти дам съвет: не допускай да те подведе общото поведение тук. Рафи наистина е полезен човек и знае доста за аналоговата фотография. Най важното е, че не иска това имане само за себе си, а го споделя и с колеги.
Ще използвам момента да му се извиня публично и въпреки различията по отношение на естетиката, да го помоля да ми прости! Аз от срам разбира се пак няма да го потърся, но поне ще съм с чисто съзнание.



Публикацията е редактирана (15-11-16 19:24)
 Re: Нормално ли е това?
Автор: Binjo_o   
Дата:   15-11-16 19:28

Ок, но това което писах дори и "квалификациите" повече от чевидно не са към личноста или опита му като фотограф, а към поведението му и то конкретно в базара. това ако не е станало ясно просто нямам какво да кажа повече.



Публикацията е редактирана (15-11-16 19:30)
 Re: Нормално ли е това?
Автор: mmjm   
Дата:   15-11-16 19:38

Добре е да бъдеш така критичен и към собственото си поведение.
 Re: Нормално ли е това?
Автор: nyamago   
Дата:   15-11-16 19:49

moto12 написа:

> nyamago - Пак ще чета форума, може да купя или продам нещо също.

Радвам се да чуя това.

> Дишай.

Благодаря за позволението - бях спрял (да дишам) и едвам издържах.

> Изказах скромното си мнение, и това ли не мога?

Никъде не съм казвал какво можеш или не можеш - защо ме питаш?. Според правилата на форума, някои 'скромни мнения' НЕ МОГАТ да се изказват тук, Например ако съдържат лош език, обиди, или (пази Боже!) расова, религиозна или политическа нетърпимост. Те пак са си 'скромни мнения', но тук са забранени.

> Коментираг единствено правилата във форума, които са написани от
> собствениците на сайта. Косвено се изказвам против тях, не модерират
> сайта според собствените си правила.

Ами точно това писах, чети пак! Че те МОГАТ да не спазват собствените си првила, защото форумът си е техен. Собствен. А ти НЕ МОЖЕШ да ги нарушаваш, защото не е твой. Или това още не го разбираш?

> За какви партии и държави говориш?

Явно не си живял през въпросното време. Питай за него родитлите си. Може и да са те възпитали в духа, в който Партията ги е учила - че всички били равни. НЕ СА.
[beer]



Публикацията е редактирана (15-11-16 19:57)
 Re: Нормално ли е това?
Автор: nyamago   
Дата:   15-11-16 19:56

Twingo написа:

> ...Става дума по принцип за правилата в базара и че независимо от
> ситуацията, те трябва да се спазват. А за обидите - разправяйте
> се на лични...

Трябва да се спазват ВСИЧКИ правила, не само в базара. Трябва (точно толкова колкото за базара!) да се спзват и

- правилото да не се пише с лош език и лични обиди
- правилото при забелязани нарушения (на правилата) забелязалият да се обръща към админите на точно установен адрес (чети правилата). А НЕ 'да се разправят на лични' и НЕ да се започват теми без да е сигнализиран админ, още по-малко - теми, започващи с лични обиди.

Едни правила са ви важни и трябва да се спазват, а други - не са, и не е нужно да се спазват... Къде ви отиде така желаното равенство? [smilie10] [smilie11]



Публикацията е редактирана (15-11-16 19:59)
 Re: Нормално ли е това?
Автор: moto12   
Дата:   15-11-16 20:06

Жив и здрав, nyamago.
Продължавай да си поддържаш нарушаването на правилата. То затова форума е на това ниво последните години. А, и не ми знаеш възрастта за да предполагаш кога съм живял.
 Re: Нормално ли е това?
Автор: Nikolas666   
Дата:   15-11-16 20:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Нормално ли е това?
Автор: nyamago   
Дата:   15-11-16 20:52

moto12 написа:

> Жив и здрав, nyamago.

Благодаря, да ти се връща! [smilie24]

> Продължавай да си поддържаш нарушаването на правилата.

Вяраш ли си на това? Не аз, а ТИ поддържаш нарушаването на правилата:

- Поддържаш нарушаването на правилото как и къде да се сигнализират нарушения на правилата. (Всъщност, чел ли си правилата?) Пускането на тая тема е нарушение и ТИ го поддържаш.

- Поддържаш писането с лош език и лични обиди. Тази тема е такова нарушение и ти го поддържаш, щом досега продължаваш да спориш на страната на авора на темата.

Както писах и в отговор на Twingo - едни правила е лошо да се нарушават, а други - може (според вас)? И всъщност, ако приемем (май приемаш), че правилата не са равни и някои са по-важни от други - на теб търговията в базара ли ти е приоритет, или добрият тон и колегиалният климат във форума?


> ...А, и не ми знаеш възрастта за да предполагаш кога съм живял.

Наистина не ти знам възрастта. Предположих само защото изказа неразбиране на отправките ми към едни егалитарни идеологии и манипулации, от които всички уж се отричаме днес, но мнозина явно дълбоко в себе си споделят.

Братство и равенство!
[beer]



Публикацията е редактирана (15-11-16 20:54)
 Re: Нормално ли е това?
Автор: Jk.freeman   
Дата:   15-11-16 20:57

От темата взе да лъха комунизъм.[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

А! И щях да забравя...bogdanov[smilie24] ...голем си!!!
 Re: Нормално ли е това?
Автор: mmjm   
Дата:   15-11-16 21:18

https://photo-forum.net/s/44
 Re: Нормално ли е това?
Автор: sherbit   
Дата:   15-11-16 21:47

извинисебе, затворете темата
 Re: Нормално ли е това?
Автор: jingov   
Дата:   15-11-16 21:52

Автор: Nikolas666
"Не е по правилата, но всички го правят."
Мисълта мисля, че е на
Л.Н.Толстой
"Една от най-вредните и най-опасни мисли е „Всички правят така“.

 Re: Нормално ли е това?
Автор: moto12   
Дата:   15-11-16 21:53

Много си забавен nyamago.
"Поддържаш писането с лош език с лични обиди." Не съм обидил никой така че не ми вменявай действия.
Май пропускаш какво съм писал - "Само да е без квалификации и обиди."
А това за нарушено правило къде да се оплача, ще го пропусна. Сам каза че админа може да толерира който си иска. Така че да пиша до него май няма смисъл. Поддържам идеята на темата, да се изтъкне един проблем.
 Re: Нормално ли е това?
Автор: bg2014   
Дата:   15-11-16 22:00

Поредната тема с големи претенции към някой друг, а с малки заслуги към форума. Аман от мрънкачи. Заради такива мрънкала като автора на темата от този форум си заминаха много свестни колеги и то с обида в сърцата.
Не бива така. Има си хора (управа на форума) която да прецени кой е заслужил да пуска обяви и кой трябва да бъде възпрян.
Такива теми и други подобни само показват колко сме нетолерантни към заслужили уважение колеги.
Жалко за темата....затворете я и се извинете на обидения колега.
Не го познавам (въпреки, че ми се иска), но не бих го съдил дори 100 обяви да пусне.
 Re: Нормално ли е това?
Автор: iliyanb   
Дата:   15-11-16 22:20

Пичове, Рафи Марукян изисква повече уважение. "Дедик" определено не е адекватно название, дори и да е нарушил някакви правила, които от години се нарушават по същия, че ш по по-брутален начин от долнопробни търгаши, регистрирани тук с единствената цел търговийка. Поздрави!
 Re: Нормално ли е това?
Автор: hartt   
Дата:   15-11-16 22:23

RE: iliyanb

Кратко, ясно и вярно.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.