Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Черен петък 2016?
Автор: alexdeltov   
Дата:   25-11-16 12:50

Имаше много хубав тига на tefal от 29лв. намален на 9лв. ама и той изчерпан.[smilie5] наистина е черен петака при тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък 2016?
Автор: kokotoo   
Дата:   25-11-16 13:09

Тя и жената хареса една пералня, ама са изчерпала [smilie5] и по-добре че поне уикенда ще мързелувам написа:

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък 2016?
Автор: ararat   
Дата:   25-11-16 14:55

К'во изгодно D7200, къв черен петък!
В емага тялото е 1950 a във Фотосинтезис е 1700, и то с карта и три години гаранция.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък 2016?
Автор: Jk.freeman   
Дата:   25-11-16 15:24

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък 2016?
Автор: metodiev_martin   
Дата:   25-11-16 19:44

Радвам се, че все повече хора, започнаха да се "осъзнават" и да не подхождат първосигнало към "промоциите" на емаг (конкретно). Румънските им цигании нямат край, въпреки многобройните глоби от КЗП, които отнасят през два, три месеца.
Конкретен, прост, фотографски пример:
Nikon af-s 70-200mm f/4g ed vr - редовна цена 2 599лв
румънска цена - 3 499...
[smilie21]
Да не говорим за политиката им за връщане, заменяне и прочие...

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък 2016?
Автор: lamerko   
Дата:   25-11-16 19:50

Тия eMag са ясни - всяка година отнасят максималната глоба за черния петък, но въпреки това са на печалба. Тази сутрин ми направи впечатление жалката картинка пред големите Техно**** магазини - опашки и задръствания, които не съм виждал досега...

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък 2016?
Автор: metodiev_martin   
Дата:   25-11-16 22:07

Дааа, и на мен ми направи същото впечатление... имам чувството, че народа само за да закачи 10% отстъпка, "насила" ще си купи телевизор за 3645лв...

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък 2016?
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   26-11-16 01:30

Балъците пазаруват на Черния петък.Тарикатите пазаруват следващата седмица след Черния, наистина евтина стока,която балъците са върнали в магазина, след като са осъзнали, че не им е била нужна.Който живее или е живял в щатите, ще разбере, какво имам предвид. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък 2016?
Автор: PhotoBo   
Дата:   26-11-16 15:09

В UK най-големите намаления са за Коледа и то по-скоро след като отворят подаръците, голяма част от които се връщат и по същата причина... или просто залежалата стока трябва да се разкара :)
Аз D7200 намерих с карта памет 16ГБ за 565 паунда в английския ebay. Не съм поръчал! Понеже следя пазара и ми направи силно впечатление, че големи търговци на фото техника и електроника като цяло, които и преди бяха в сивия сектор, такива като e-infinity, cacha, british deals продължават да са най-изгодните на пазара, но са изместили локациятата си. Вместо да пишат че са позиционирани и доставят от Англия (реално китайски внос), сега пишат че стоката идва от Франция и Ирландия например. Времето за доставка пак е няколко дни, безплатна е, но защо се получава това разминаване, не мога да си обясня. Някакви идеи?

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък 2016?
Автор: jorkin1   
Дата:   26-11-16 15:21

PhotoBo, каква е играта с това инфинити, че гледам ми дава 200 долара разлика в цената с останалите сайтове, имам в предвид надолу 200 долара....?

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък 2016?
Автор: PhotoBo   
Дата:   26-11-16 15:53

Ами сивия сектор, внос без заводска гаранция, гаранцията се покрива от тях, а те взимат нещата на преференциални цени, някой хора дори твърдят, че част от нещата им са с производствен дефект, бракувани такива... Имаше тема специално за инфинити тук!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »