Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: kasad   
Дата:   14-11-16 13:59

Либерастията не прощава. Както и членуването при психодесните...сори но свестне не съм видял, па и чул.
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: impuls   
Дата:   14-11-16 14:38

Както виждам на повечето от изказалите се съжеляват, че народа не е избрал техния кандидат (имам предвид и Ламерко) - Митьо Пищова.
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: lamerko   
Дата:   14-11-16 16:22

impuls: лично аз съжалявам. При цялата менажерия, кандидатстваща за най-представителната държавна длъжност, по закон не може да се избере НИКОЙ. Тогава Пищова би бил единствения, който би стреснал не само нашите политици, но и въобще навсякъде, където има подобни циркове. То вярно, че каквато държавата, такива и кандидатите, но все пак е дразнещо, че хората се подвеждат толкова лесно от хора като Слави Трифонов, Марешки и т.н. Тъжно е, че хора, олицетворяващи лъжите, задкулисието и некомпетентността се издигат на двата полюса и неизменно заемат позициите, за които някой друг ги цака...
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: uri64   
Дата:   14-11-16 16:43

Кого ще стресне Митьо Пищова?
Самият факт, че е възможно в едни избори, където гласуването е задължително, да има легитимни кандидатури от сорта на Пищова/Шишарката е обида не само към избирателите и съответната институция, а към човечеството изобщо.
В една що-годе нормална държава би трябвало не само подобни индивиди да не могат да кандидатстват, а да не могат дори и да си помислят за това.
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: lamerko   
Дата:   14-11-16 16:47

Проблема е, че той наистона не е по-лош от останалите, както сам си каза. Точно това смятам аз за обида, понеже всъщност няма значение кой щеше да бъде избран. А тия, дето бяха на балотаж реално не са кандидатури за президент, а партийни поръчки за поста. Което вече е и гнусно.
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: Nikolas666   
Дата:   14-11-16 16:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   14-11-16 16:55

Бе да не ви пука, у нас изборите за президент са мерене на партийни пишки.Нищо не зависи от него.Бай Гоце, колко се мъчи завалията за Големия руски чле... а шлем да кажа и па 10 години не му стигнаха да го нагласи, при все, че един мандат и половина с неговите в кабинет и мнозинство в парламента управляваха.
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: Nikolas666   
Дата:   14-11-16 16:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: kasad   
Дата:   14-11-16 17:00

Благодарение на ръбарите и психодесните, а и да не забравим драгалевската секта.
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   14-11-16 17:01

Но пък Москов е единственият министър, оставил отпечатък в здравеопазването ни.
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: lamerko   
Дата:   14-11-16 17:03

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: ГКонаров   
Дата:   14-11-16 17:58

Пак ще е така!
Снощи като го гледах ... и рязко стоплих, че е генерал. Начи постоянно казват генерал Радев и пак и пак, обаче в един определен момент стоплих - какво, значи, седи зад "генерал". После се добави и мисълта "ми Боко и той е генерал". Горките ние генерали да ни налазват. Дано не съм прав, но по снощните приказки си мисля, че тоз ще е по-зле от сегашния.
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   14-11-16 18:00

Бе забавно е президентът и вицепрезидентът ни да приличат на Ал и Пеги Бънди.Днес видях няколко такива колажа по фейсбук.Смешно е. :)
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: mmjm   
Дата:   14-11-16 18:11

При „задължително“ гласуване, балотажът не бе избор, а рекет, от една страна бивш командващ флота + бивш член на БКП, от другата страна бивш командващ ВВС + бивш член на БКП, кво се палите не мога да разбера [smilie11] .
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: vkk1   
Дата:   14-11-16 18:15

Хаха, верно много сполучливо е станало с Ал и Пеги!
Вече имам причина да го харесвам [smile]
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: stzz   
Дата:   14-11-16 19:09

За повече от 3кк българи има, останалите, навярно биха били доволни при задължително не гласуване!

[smilie10] [smilie10] [smilie10]
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: 798099   
Дата:   14-11-16 19:13

Всъщност, реално действащият президент ще е Илияна Йотова. Ей сега, преди малко го заяви по една от телевизиите в прав текст.
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: nyamago   
Дата:   14-11-16 20:16

От доста опит знам, че който много се репчи публично и в прав текст, обикновено НЕ Е истинския кукловод [smilie8]

Тая пък не е и щастливата мерионетка дето ще се кефи да се ръкува с държавни глави, да приема паради и пр.показни задължения.

Каква е тогава? [smilie11]
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   14-11-16 20:24

Поне има по-големи цици от сегашния вицепрезидент
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: imitev   
Дата:   14-11-16 20:48


И по-големи топки от сегашния президент [smilie18]
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: catandgoddess   
Дата:   14-11-16 21:35

то май са само топки... явно тук стига да те изберат за президент...[smilie18]

 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   14-11-16 21:42

Големи цици, големи топки- Йотова я виждам бременна до средата на първия мандат, ако се тръгне по тая плоскост.
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: imitev   
Дата:   14-11-16 21:44

Даже и без топки може да те назначат - справка плевню [smilie18]

Само че веднъж стомна за вода, втори път не стана - счупи се стомната...

Боко как избута цецка на пресконференцията за да отговаря вместо нея на журналята... Баси президентката дето щеше да е - мън мън мън плевню II...
 Re: Гласуването - има или няма смисъл...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   14-11-16 22:29

На мен Плевненлиев ми харесваше-интелигентен човек, обран откъм емоции, езици знае, добре приет от колегите си. Викате му чехльо, но аз досега не съм видял някой, освен него, да е успял да се еманципира от Батю в партията Му.
Ма не е ли някой потен мачо, тропащ по масата, с его, чиито размери са обратно пропорционални на библиотеката му вкъщи, у нас не върви.А да, и задължително да е поне от майор нагоре.Най-хубу -генерал [smilie3]
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена