Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 18:45

Представям си как някой купи въпросното менте и пусне оплакване тук и хора като вас ще му се нахвърлят с думите " да си гледал " , "неграмотен " , " купувача е виновен че не е запознат " .

Какви хора сте вие незнам просто ???????

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: realnoncho   
Дата:   11-11-16 21:41

Правилата на форума:

14. Празни никове без снимки и без никаква информация за автора ще бъдат деактивирани незабавно и без предупреждение при всякакъв опит за спам или създаване на конфликти.

По тази точка за тази тема. Още се заяждай.


Ако имаше проблем щеше да е изтрита обявата. За това можеше директно да пишеш на админите. Темата в този си вид е тотално безсмислена.

И да - като не разбирам от нещо не влизам в специализиран тематичен форум за да си купя това, което ми изглежда най-яко. И аз "незнам" какви хора сме, че не гледаме далавери, от които не разбираме.










P.S. Очаквано потребителя ме блокира. Не аз чувствам сайта като свой и раздавам квалификации [smilie23]



Публикацията е редактирана (12-11-16 08:02)

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: bg2014   
Дата:   11-11-16 21:41

Kолега crocodile, пуснал си тема вероятно с добра идея. Хубаво. От там нататък всичко е въздух и обиди. Темата е глупава за мен и затова я подминавам. Камерата сигурно е лоша (не знам), но мен ме вълнува твоето отношение към колега, в последствие към други колеги с различно от твоето мнение и накрая с представите си за кой какво си купува.
Не познавам и колегата с обявата. Но не бих го съдил за нея, а ти това правиш. И не стига това, ами търсиш и други съдници.
Като толкова сте напреднали да правите добро (по-точно да предпазвате от ЗЛО) съберете пари, купете камерата и снимайте клип "КАК унищожавате злото". Пуснете го в секция "образователна" и аз лично ще ви платя половината сума за сделката. Казано по друг начин - и аз ще взема участие в доброто, но не със злепоставяне на колега/колеги. Дано разбереш какво казвам...?
Сега кой е търгаш и кой не....е твоя измислица и обида към колеги. Аз съм пуснал тема с противоположната посока на твоята. Ето тази тема. Предпочитам да кажа нещо хубаво на колега вместо да ги злепоставям или обиждам.
И получавам същото от колегите.

П.С. И както се случва - твоята тема е ПО-ЯКА , с повече мнения, с повече заряд и т.н.
Нали така? Гордей се!



Публикацията е редактирана (11-11-16 21:52)

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 23:14

bg2014..казваш че " Темата е глупава за мен и затова я подминавам "
Първо си противоречиш че не обичаш да се заяждаш и второ че я подминаваш , правиш обратното , не я подминаваш а продължаваш да ме обиждаш и да спамиш !

"Не познавам и колегата с обявата. Но не бих го съдил за нея, а ти това правиш"
Съдя го да , едно време и аз бях нов тук и си нямах хал хабер от фотоапарати и не бих искал някой да ми пробута тоя боклук , не те ангажирам с мнението си !

" съберете пари, купете камерата и снимайте клип "КАК унищожавате злото "

Ти така ли правиш , купуваш боклуците по пазарите и ги гориш , явно си милионер ?! Е аз не мога да си го позволя но поне имам желание да предпазя някого а ти не .
Бих събирал примерно пари да подаря апарат на дете без родители а не за боклуци.

"П.С. И както се случва - твоята тема е ПО-ЯКА , с повече мнения, с повече заряд и т.н.
Нали така? Гордей се!"

Ето тук вече ме уби , аз не търся лайкове за разлика от теб и твоята тема , не че е лоша но едната с другата нямат нищо общо .
Можеше да кажете " да действително камерата е менте и не и е мястото тук " но не , заяждането е в кръвта на някои съфорумници и не пропускат да се запишат .

Дано си ме разбрал , ако не си е твой проблем .

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 23:26

realnoncho...
" И да - като не разбирам от нещо не влизам в специализиран тематичен форум за да си купя това, което ми изглежда най-яко. "

Теб пък не те разбирам , значи за да влезеш в специализиран форум трябва да си специалист така ли ?

" Празни никове без снимки и без никаква информация за автора ще бъдат деактивирани незабавно и без предупреждение при всякакъв опит за спам или създаване на конфликти.

По тази точка за тази тема. Още се заяждай "

Това че си качил снимки в профила си не ти дава право да се заяждаш нали ?! Къде видя конфликта от моя страна ?

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: PhotoBo   
Дата:   12-11-16 02:26

Човек, затваряй я тази тема, че съвсем ще се изнервиш! Оценявам съпричастността и идеята с която си подходил, но ако бях на твое място и пусна тема, без значение от личните ми стремежи и добри намерения и в нея поне 5 човека, колеги от форума, които уважавам ме увикат, честно ти казвам ще се замисля и най-вероятно ще я затворя! Просто няма да имам толкова нерви, че и до конфликти да стигна заради нещо такова... Бих си правил паса и който иска да ме разбере, който не може или не е на моето мнение - въобще не бих си го сложил. Много се разгорещи спора и то за някаква чужда стока. Няма нужда, наистина!!! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: Nikolas666   
Дата:   12-11-16 07:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: asahi   
Дата:   12-11-16 09:54

Няма да ви чета плявата.
В обявата се продава менте, което прилича на менте на цената на менте. Който иска да си купи менте - негова е. Който не иска има много признаци, по които да се ориентира.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: uri64   
Дата:   12-11-16 10:50

асахи [smilie24]
авторе, тази тема не е читава -зле е започната и се развива зле....по-добре я затвори

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »