Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 08:30

В базара има една обява за Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски , моля админа да махне тази обява че някой човечец без опит може и да се върже а това е нокия с отвратителна камера , монтирана в ужасен корпус и с менте обективи.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: Nikolas666   
Дата:   11-11-16 08:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: bg2014   
Дата:   11-11-16 09:08

А вие от името на какви определяте кой каква обява има право да пусне?
Ако някой човечец си мисли, че за 100 лв МОЖЕ да си купи непозната марка апарат-камера..... то е редно такъв човечец да си натрупа опита. Ще му излезе само 105 лв с доставката, а ако вие сега го предпазите може да му струва много повече в бъдеще.
И защо мислите другите за по-глупави от вас?
Не познавам автора на обявата, но гледам не е нов или кух профил.


Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: Nikolas666   
Дата:   11-11-16 09:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: victory13   
Дата:   11-11-16 09:31

Сменете името на темата с конкретен призив да не се купува туй нещо [smilie24]

Също така, не купувайте от бг2014... има шанс да не е покупка, а урок [smilie5]

Дано Дорето чете, че за 20 лева какво направи, не ми се мисли за 100 какво ще е [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: samurai2   
Дата:   11-11-16 09:39

Автор: crocodile [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: bg2014   
Дата:   11-11-16 09:43

Аз съм като вас, но И КОЛЕГАТА с обявата е като нас. Вие в тази тема с този зов сте вид цензура. Поне така ви се иска. Тогава призовете админа да ви даде права и цензурирайте с кеф когото прецените. Ваше право си е.
Ето за ТАЗИ обява става въпрос.
Този форум го напълнихте с ненужни, излишни и обидни за някой колеги теми и мнения. Запрете се малко и си живейте живота, но оставете това и на вашите колеги. И освен това- всеки плаща точно толкова, колкото струва дадената техника. Нито повече, нито по-малко. И получава точно такова качество за каквото е платил.
Да предпазите някого от зло....как звучи само. Евала!
Вие въобще знаете ли какво е "ЗЛО"?

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: victory13   
Дата:   11-11-16 09:56

За това е форума, да се помага... а че търгашите ще реват, е ясно [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: samurai2   
Дата:   11-11-16 10:10

Колеги бихте ли обяснили какво ви притеснява в таз обява.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: Synthy   
Дата:   11-11-16 10:29

Добра реклама на обявата. crocodile, взимаш ли процент за да я промотираш?

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: victory13   
Дата:   11-11-16 10:35

Ами не е даден точния модел на камерата... Ако се даде, ще стане ясно, че единствения технически параметър в обявата, а именно 16 мегапиксела, е неверен...
16 мега са достигнати с... интерполация!? [cool] на един доста по-не мегапикселов сензор

Както казах, цената на туй нещо е близо до чантичката на Дорето... за който иска да си го причини [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: Nikolas666   
Дата:   11-11-16 10:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: samurai2   
Дата:   11-11-16 10:50

Каквото има това продават.Или има някакви правила какво точно и за колко да се продава в базара.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 10:50

Камерата е имитация на фотоапарат със 5 мегапикселов сензор от телефон със собствени лещи , това чудо може да снима и без " обективите " които не са нищо друго освен едно комвертори . Обявата е подвеждаща и мисля че не и е мястото в този базар а примерно в olx.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: samurai2   
Дата:   11-11-16 10:54

Някой може да я вземе за части.Нищо подвеждащо няма в обявата.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: Nikolas666   
Дата:   11-11-16 10:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: victory13   
Дата:   11-11-16 11:00

самурай, това, както вече се изясни, е форум... няма правила какво и как да се продава, също така няма правила дали да не предупредя /в случая колеги/ за евентуалното дълбоко прецакване от покупката на даден продукт. Не виждам какво те дразни, или и ти преподаваш "житейски уроци"...
5 мегапиксела е следващия на това нещо модел, тук май и толкова няма... А следващия модел приятел изяви желание да купува, добре че пита [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 11:02

Ок , обявата е пусната 2 пъти и не отговаря на следните правила в базара :

4. Всяка обява в сайта трябва да съдържа ясен текст с описание на продавания продукт и координати за връзка със собственика. Обяви, които не съдържат описание на продукта, коректно избрани, класифицирани и описани артикули и координати за връзка ще бъдат изтривани от администратора, без предварително предупреждение. Публикуването на координати за връзка в текста на обявата се счита за нарушаване на консистентността на информацията и нарушаване на правилата и подобни обяви ще бъдат отстранявани от секциа Базар.

9. Публикуването на повече от една обяви с едно и също съдържание се счита за СПАМ и такива обяви ще бъдат премахнати от администратора на сайта. За подобни обяви ще се смятат и обяви, които съдържат артикули публикувани в други активни обяви на същия потребител, т.е. обяви с дублиращи се част от артикулите.

Явно продавача се е прецакал с това менте и иска да го пробута на някого , ще дойде някой нов в форума , ще види обявата и ще реши да направи примерно подарък на жена си или на детето си . Представяте ли си колко ще разочарова това дете ?!



Публикацията е редактирана (11-11-16 11:08)

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: zbonev   
Дата:   11-11-16 11:03

Мисля, че мястото за такива обяви е в олх и не са желани тук.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: samurai2   
Дата:   11-11-16 11:04

Нищо не преподавам.но се дразня някой да ми казва какво да купувам и какво да не купувам. Всеки си има глава на рамене.Човека на сила никой не кара да купи таз камера.То е ясно че е боклук [smile] .

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: victory13   
Дата:   11-11-16 11:13

Е, сега си раздразнен, но със 100 лева... Някой със сигурност ще е раздразнен, но без тях [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 11:14

samurai2
Дата: 11-11-16 10:54

Някой може да я вземе за части.Нищо подвеждащо няма в обявата.

Самурай , може да купиш обективите , може да станат за твоя канон някак си [smilie25] [smilie18]

Като казваш че е болкук защо защитаваш човек продаващ боклук , понятието боклук даже не е правилно , много хора смятат конкурентна марка на тази която те ползват за боклук , това си е чисто менте , имитация на фотоапарат .

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: samurai2   
Дата:   11-11-16 11:18

и какво като е менте.Има ли правила при търговията ? Може би и фактура ще му поискаш

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 11:25

Има правила в базара писани от администраторите и обявата не отговаря на 2 точки от тях и трябва да се изтрие ! ! !

Моралните правила са отделна работа и теб явно не те вълнуват !

Както казах по горе тази обява може жестоко да разочерова човек решил да се посвети на това приятно хоби но разполагащ с ограничени средства и Нормалните хора се възмущаваме от това !

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: Nikolas666   
Дата:   11-11-16 11:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: samurai2   
Дата:   11-11-16 11:27

А Вие от къде знаете че обявата не отговаря на 2 точки.Пипна ли камерата,по снимали с нея или просто хей така се правиш на директор.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: lamerko   
Дата:   11-11-16 12:05

Камерата наистина е менте и не си струва парите, но не виждам проблем с обявата. Има си актуални снимки и описание...

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: PhotoBo   
Дата:   11-11-16 13:22

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Аз съм за реакцията от страна на автора на темата, загубил е време най-малкото за да съобщи за обявата, един вид да предпази останали от кофти покупка! Съгласен съм и за това, че самата обява не отговаря на поне една от точките от правилата на сайта! Ама ако бях на негово място нямаше така ожесточено да се паля и то за хора дето не оценяват предупреждението, че чак и админ фунции да се причисляват. Съобщил си - похвално! Кой иска да слуша - да го прави, за останилете - все един ще е прецакан [smilie3]
Зарязвай ги до тук и кой каквото иска да прави!
М/у др. можеш да репортнеш обявата и на админс [beer]

ПП: от телефона пиша с краката си [smilie5]



Публикацията е редактирана (11-11-16 13:25)

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: samurai2   
Дата:   11-11-16 13:25

Спирам по темата с написаното от

Автор: bg2014
Дата: 11-11-16 09:08

А вие от името на какви определяте кой каква обява има право да пусне?
Ако някой човечец си мисли, че за 100 лв МОЖЕ да си купи непозната марка апарат-камера..... то е редно такъв човечец да си натрупа опита. Ще му излезе само 105 лв с доставката, а ако вие сега го предпазите може да му струва много повече в бъдеще.
И защо мислите другите за по-глупави от вас?
Не познавам автора на обявата, но гледам не е нов или кух профил.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 13:27

Има проблем ...пусната е 2 пъти една и съща обява , не е описан модела на фотоапарата и са дадени подвеждащи технически характеристики.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: lamerko   
Дата:   11-11-16 13:48

Ами не знам... по-коректно ли щеше да бъде да препише описанието от китайските сайтове - например:

POLO D3000 Professional digital camera

Самата асоциация с имената на моделите на Никон и тия Polo и мен самия биха ме накарали да пропусна модела. Колкото до двете обяви - всеки, който пуска за първи път обява тук удря на камък...

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 13:56

Тръгнал съм и аз да предпазя някого от мошенници... мисия невъзможна , то мошенниците са плъзнали навсякъде и се защитават един друг .

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: lamerko   
Дата:   11-11-16 14:01

crocodile: не защитавам нито китайското изпълнение, нито продавача. Въпроса е, че не виждам измама в обявата - някой се е набутал с китайско менте и иска да се оттърве от него. По същество обаче е описал точно това, което продава, без да влага фалшиви асоциации, каквито има в изобилие в описанието на търговците, откъдето го е купил.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: realnoncho   
Дата:   11-11-16 14:03

lamerko [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 14:11

Тази тема е показателна за отношението което имате по принцип към сделките ,за напред бих се усъмнил във всяка обява пусната от определени хора които знаейки че се продава менте , въпреки всичко не намират нищо нередно в това.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: m.djorov   
Дата:   11-11-16 14:15

Менте, не значи ли лошо копие на нещо друго? Това копие на какво е, че казвате, че е менте?
Никоя друга фирма ли няма право да произвежда фото/видео продукти освен няколкото големи? Който има пари си купува PSP, който няма си взима тетрис. Просто е.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: Nikolas666   
Дата:   11-11-16 14:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: PhotoBo   
Дата:   11-11-16 14:40

менте, според мен може да бъде освен на дадена марка или модел, ами като цяло и продукт изработен с некачествени, т.е. менте компоненти.
Пример картите памет, не само ментета на Сандиск са ментета (според мен), ами и всички други китайски марки, рекламиращи, че имат еди каква си скорост на трансфер или капацитет, а реално не отговарят на описанието. Взимах 64ГБ карта, а се оказва със съвместимост 4ГБ - те това е менте също [smilie7]

Крокодил, добре си направил темата, още веднъж го казвам, ама няма смисъл повече да хабиш нерви, винаги вестоносеца се оказва крив тук, по стар форумски обичай [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: victory13   
Дата:   11-11-16 14:50

[smilie10]

И кое е общото между предлагания продукт, и "POLO D3000 Professional digital camera" [smilie8]

Освен марката...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 14:52

Това е долнокачествена външно наподобяваща имитация на ДСЛР ..., в обявата пише че се продава с 3 "обектива" което е чиста лъжа. В ментето имаме камера от телефон и някакво байонетно закрепване за тези де факто филтри а не обективи.

PhotoBo...[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: realnoncho   
Дата:   11-11-16 15:35

Менте е ако се предлага стока, която имитира нещо. Не виждам тоя апарат да се продава като Никон. А тези апарати така ги пускат и из китайските сайтове. За който иска голям черен апарат за 100лв - толкоз.

Ако почнеш да се ровиш из обявите има много по-проблемни.
А като говорим за правила на форума - авторът на темата няма качени снимки и по правилата е за затриване.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: Nikolas666   
Дата:   11-11-16 15:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: uri64   
Дата:   11-11-16 15:50

Това е т.нар. "ретражен" апарат, но цифров [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: realnoncho   
Дата:   11-11-16 16:02

Някъде в правилата на базара да пише, че не може да се продава нискокачествена стока? Щото тогава ще отпаднат доста обяви със стари обективи и нови батерии...

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: Jk.freeman   
Дата:   11-11-16 16:20

Автор: realnoncho
А като говорим за правила на форума - авторът на темата няма качени снимки и по правилата е за затриване.

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Уби ги...!!![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: Jk.freeman   
Дата:   11-11-16 16:40

Всеки ден като влезна и виждам някаква нова умопомрачителна, тъпа, малоумна тема. И най-лошото...или накърняваща нечие достойнство, или уронваща нечий престиж. И си викам, т'ва е вече върха на айсберга, по-зле не може да стане. Обаче на другия ден влизам пак и се оказва, че съм грешал. В тоя форум да намериш фотографска тема си е направо предизвикателство. Поне за мене. Ай наздраве, да сме живи и здрави, другото го има в мола. [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: Nikolas666   
Дата:   11-11-16 16:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 18:39

.realnoncho.... какво общо има това че нямам качени снимки в профила и това че в базара се продава менте фотоапарат, да имаш снимки в профила НЕ Е задължително ? ! ! !
Май само ти си умника тук който видя нещо общо.
Jk.freeman .. за теб темата може да е малоумна ...подмини я , избави ни от умопомрачителните си коментари .



Публикацията е редактирана (11-11-16 18:41)

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: Jk.freeman   
Дата:   11-11-16 18:44

Аз не говоря само за тази, а за тази и всичките надолу нямащи нищо общо с фотография...

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: samurai2   
Дата:   11-11-16 18:44

Автор: Jk.freeman
нищо лошо не е казал,ако се обиждате авторе от истината това е друго нещо.Защо въобще ти трябваше таз тема.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 18:45

Представям си как някой купи въпросното менте и пусне оплакване тук и хора като вас ще му се нахвърлят с думите " да си гледал " , "неграмотен " , " купувача е виновен че не е запознат " .

Какви хора сте вие незнам просто ???????

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: realnoncho   
Дата:   11-11-16 21:41

Правилата на форума:

14. Празни никове без снимки и без никаква информация за автора ще бъдат деактивирани незабавно и без предупреждение при всякакъв опит за спам или създаване на конфликти.

По тази точка за тази тема. Още се заяждай.


Ако имаше проблем щеше да е изтрита обявата. За това можеше директно да пишеш на админите. Темата в този си вид е тотално безсмислена.

И да - като не разбирам от нещо не влизам в специализиран тематичен форум за да си купя това, което ми изглежда най-яко. И аз "незнам" какви хора сме, че не гледаме далавери, от които не разбираме.










P.S. Очаквано потребителя ме блокира. Не аз чувствам сайта като свой и раздавам квалификации [smilie23]



Публикацията е редактирана (12-11-16 08:02)

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: bg2014   
Дата:   11-11-16 21:41

Kолега crocodile, пуснал си тема вероятно с добра идея. Хубаво. От там нататък всичко е въздух и обиди. Темата е глупава за мен и затова я подминавам. Камерата сигурно е лоша (не знам), но мен ме вълнува твоето отношение към колега, в последствие към други колеги с различно от твоето мнение и накрая с представите си за кой какво си купува.
Не познавам и колегата с обявата. Но не бих го съдил за нея, а ти това правиш. И не стига това, ами търсиш и други съдници.
Като толкова сте напреднали да правите добро (по-точно да предпазвате от ЗЛО) съберете пари, купете камерата и снимайте клип "КАК унищожавате злото". Пуснете го в секция "образователна" и аз лично ще ви платя половината сума за сделката. Казано по друг начин - и аз ще взема участие в доброто, но не със злепоставяне на колега/колеги. Дано разбереш какво казвам...?
Сега кой е търгаш и кой не....е твоя измислица и обида към колеги. Аз съм пуснал тема с противоположната посока на твоята. Ето тази тема. Предпочитам да кажа нещо хубаво на колега вместо да ги злепоставям или обиждам.
И получавам същото от колегите.

П.С. И както се случва - твоята тема е ПО-ЯКА , с повече мнения, с повече заряд и т.н.
Нали така? Гордей се!



Публикацията е редактирана (11-11-16 21:52)

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 23:14

bg2014..казваш че " Темата е глупава за мен и затова я подминавам "
Първо си противоречиш че не обичаш да се заяждаш и второ че я подминаваш , правиш обратното , не я подминаваш а продължаваш да ме обиждаш и да спамиш !

"Не познавам и колегата с обявата. Но не бих го съдил за нея, а ти това правиш"
Съдя го да , едно време и аз бях нов тук и си нямах хал хабер от фотоапарати и не бих искал някой да ми пробута тоя боклук , не те ангажирам с мнението си !

" съберете пари, купете камерата и снимайте клип "КАК унищожавате злото "

Ти така ли правиш , купуваш боклуците по пазарите и ги гориш , явно си милионер ?! Е аз не мога да си го позволя но поне имам желание да предпазя някого а ти не .
Бих събирал примерно пари да подаря апарат на дете без родители а не за боклуци.

"П.С. И както се случва - твоята тема е ПО-ЯКА , с повече мнения, с повече заряд и т.н.
Нали така? Гордей се!"

Ето тук вече ме уби , аз не търся лайкове за разлика от теб и твоята тема , не че е лоша но едната с другата нямат нищо общо .
Можеше да кажете " да действително камерата е менте и не и е мястото тук " но не , заяждането е в кръвта на някои съфорумници и не пропускат да се запишат .

Дано си ме разбрал , ако не си е твой проблем .

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: crocodile   
Дата:   11-11-16 23:26

realnoncho...
" И да - като не разбирам от нещо не влизам в специализиран тематичен форум за да си купя това, което ми изглежда най-яко. "

Теб пък не те разбирам , значи за да влезеш в специализиран форум трябва да си специалист така ли ?

" Празни никове без снимки и без никаква информация за автора ще бъдат деактивирани незабавно и без предупреждение при всякакъв опит за спам или създаване на конфликти.

По тази точка за тази тема. Още се заяждай "

Това че си качил снимки в профила си не ти дава право да се заяждаш нали ?! Къде видя конфликта от моя страна ?

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: PhotoBo   
Дата:   12-11-16 02:26

Човек, затваряй я тази тема, че съвсем ще се изнервиш! Оценявам съпричастността и идеята с която си подходил, но ако бях на твое място и пусна тема, без значение от личните ми стремежи и добри намерения и в нея поне 5 човека, колеги от форума, които уважавам ме увикат, честно ти казвам ще се замисля и най-вероятно ще я затворя! Просто няма да имам толкова нерви, че и до конфликти да стигна заради нещо такова... Бих си правил паса и който иска да ме разбере, който не може или не е на моето мнение - въобще не бих си го сложил. Много се разгорещи спора и то за някаква чужда стока. Няма нужда, наистина!!! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: Nikolas666   
Дата:   12-11-16 07:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: asahi   
Дата:   12-11-16 09:54

Няма да ви чета плявата.
В обявата се продава менте, което прилича на менте на цената на менте. Който иска да си купи менте - негова е. Който не иска има много признаци, по които да се ориентира.

Отговори на това съобщение
 Re: "Фотоапарат/видеокамера”POLO”-Китайски "
Автор: uri64   
Дата:   12-11-16 10:50

асахи [smilie24]
авторе, тази тема не е читава -зле е започната и се развива зле....по-добре я затвори

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »