Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Поканен съм на изложба.Какво да правя?
Автор: Jk.freeman   
Дата:   02-11-16 17:57

luboar [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поканен съм на изложба.Какво да правя?
Автор: mitpis   
Дата:   02-11-16 19:24

Бил съм на хиляди изложби носи се цвете само ако е авторка и то не е задължително, иначе нищо-автора трябва да почерпи, ти се прави на заинтересован и задължително поздрави автора. За автора е важно ти да си там, колкото повече публика толкова по-добре за него.

Отговори на това съобщение
 Re: Поканен съм на изложба.Какво да правя?
Автор: viara123   
Дата:   02-11-16 19:54

Едно пешкирче да дариш...

Отговори на това съобщение
 Re: Поканен съм на изложба.Какво да правя?
Автор: sherbit   
Дата:   02-11-16 20:07

Има винце на авнта.

Отговори на това съобщение
 Re: Поканен съм на изложба.Какво да правя?
Автор: asahi   
Дата:   02-11-16 23:20

Аз на една изложба отидох с тенджера кебапчета, щото художничката отказа да осигури кюфтета.

Отговори на това съобщение
 Re: Поканен съм на изложба.Какво да правя?
Автор: enizvk   
Дата:   02-11-16 23:54

Едно цветенце и вземи една луканка в джоба, да има с какво да мезиш виното [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Поканен съм на изложба.Какво да правя?
Автор: batsali   
Дата:   03-11-16 01:17

Откажи поканата под предтекст, че подобни плебейски прояви са много под нивото ти. Търси извинение. [smilie5]

А сериозно - мое мнение е, че на театър, кино, изложби и всякакви артЪ прояви трябва да се ходи както се ходи където и да е другаде в ежедневието. Целта е да стане дума за изкуство, да те жегне нещо, да си намериш думата със сродни души. Ако ще си показваме новите дрехи, изкуственото възпитание и заучените фрази, по-добре да не ходим, защото можем да мастурбираме и вкъщи...

Отговори на това съобщение
 Re: Поканен съм на изложба.Какво да правя?
Автор: sakuraki   
Дата:   03-11-16 08:36

Нямаше кюфтета [smilie2] [smilie2] , но пък имаше много сладки [smilie5] . Действително рисунките се оказаха доста хубави и имаше интересна тема на разговор. Плочката беше тоочно на място и пишеше (картината не се рисува от четката нито от ръката на художника, а от душата на артиста - каквото и да значи това ) [smilie5] .

Отговори на това съобщение
 Re: Поканен съм на изложба.Какво да правя?
Автор: mitpis   
Дата:   03-11-16 15:25

Много яко, щедър автор- имало е сладки, обикновено е само вино, но най-важното е, че ти е харесала изложбата.

Отговори на това съобщение
 Re: Поканен съм на изложба.Какво да правя?
Автор: asahi   
Дата:   03-11-16 17:23

Едно време какви изложби имаше... https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/1087.gif



Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »