Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Re: самоуважение
Автор: CDman   
Дата:   20-10-16 13:52

Защо прасетата били по-арт ?


http://tv7.bg/video-thumbnails/sogi159631.jpg



Други въпроси ?
 Re: самоуважение
Автор: мара   
Дата:   20-10-16 13:54

Освен това са трагически герои, щото умират млади!
 Re: самоуважение
Автор: philip   
Дата:   20-10-16 13:55

CDman, ма там жабоците са по АРТ[smilie18]

 Re: самоуважение
Автор: catandgoddess   
Дата:   20-10-16 14:00

Засрамете се....








или пък недейте, де да знам. Можете просто да си вършите работата, кое време е за ровене по форуми.

После ще ревете, че кандидат-президентите били лоши. Ми, матрялът е такъв.

Аман и прасета и котки. Да идва някой сега да реве за кучешка снимка. Пилетата са недосегаеми, какъв и да е папуняк да снимаш, дори и обикновена чапла, пак заминаваш в Уайлд лайф и си готов. Щото не е до кована ограда в града, а е на Панчарево или до Марица [smilie5]

 Re: самоуважение
Автор: BXMarkov   
Дата:   20-10-16 14:02

Влизам неска и гледам, само уважение и самоуважение цари и тук таме по нЕкоя покана за изложба или избор на президент [smilie18]
 Re: самоуважение
Автор: шдфдшд   
Дата:   20-10-16 14:02

..само да кажа..Милко Георгиев учи , че човек трябвало да се храни с цели прасета..само без костите и кожата...понеже били най близки до човека...
..най-добре било с хора да се храним , но понеже не можело и затова с прасета...
..пък аз си мисля ...чайките с чайки ли трябва да се хранят... и слоновете със слонове?....[smilie8]
 Re: самоуважение
Автор: мара   
Дата:   20-10-16 14:05

Кой е милко гьоргиев, бе?!
 Re: самоуважение
Автор: dobriman   
Дата:   20-10-16 14:07

milko
 Re: самоуважение
Автор: tonal   
Дата:   20-10-16 14:08

фотографите пък биват ръфани най-качествено от фотографи [shtrak]
пък и най-светлосилните критики се сипят между колеги
... та може да е вярно [smilie7]
 Re: самоуважение
Автор: шдфдшд   
Дата:   20-10-16 14:08

..ми чукни в гугъл и ще видиш...гуру на храненето...високопротеинова диета...фитнесинструктор...радикални открития...отначало всички се смеят , ма после се заслушват ...и накрая - със зяпнала уста...[smile]
 Re: самоуважение
Автор: philip   
Дата:   20-10-16 14:10

Марче, бЕгаш от въпроса, чакам да ме светнеш...

 Re: самоуважение
Автор: gbrain   
Дата:   20-10-16 14:14

Ае когато имаш истинско желание да направиш нещо, лека полека и сам разбираш кое как става, стига да си постоянен, фитнес , фотография и т.н.
 Re: самоуважение
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-10-16 14:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: самоуважение
Автор: мара   
Дата:   20-10-16 14:30

Ми ето, бе - отговор до отговор. А най-подробно - в края на първия пост!
Завист и злоба - толкова е просто и ясно. Пък сигурно скоро ше влезна и в критическата, щото съм на 49...[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: самоуважение
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-10-16 14:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: самоуважение
Автор: philip   
Дата:   20-10-16 14:47

Марче бе, първия пост го четох и не се оправдавай с критическата[smilie5]

Питам те:

Що прасето е по АРТ?

Светлината ли, композицията ли или обработката може би е на път да го докарате с агитката на първа? Просвети нам простосмъртните, та белким почнем да сФащаме изкуството дет се вика.

 Re: самоуважение
Автор: мара   
Дата:   20-10-16 15:31

Щото представлява жанр, който на мен ми е любим - сатира се нарича.
Не вярвах, че ще ми се наложи да обяснявам, щото още не съм свикнала с идеята, че за да бъда разбрана, требе да обяснявам подробно![smilie18] [smilie18] [beer]

Иначе суетата - много даже съм суетна! Но явно по някакъв не широко разпространен начин [smilie25]
Даже бих казала, цитирайки polar bear, че суетата е любимият ми грях! [smilie18]
 Re: самоуважение
Автор: шдфдшд   
Дата:   20-10-16 15:45

Автор: мара
Дата: 20-10-16 15:31
....Не вярвах, че ще ми се наложи да обяснявам, щото още не съм свикнала с идеята, че за да бъда разбрана, требе да обяснявам подробно![smilie18] [smilie18] [beer]



..сега..в интернет трябва да се говори ЯСНО и да се обяснява подробно , щото липсва визуален контакт и недоразуменията са чести...
..оня ден ме зачука един приятелски огън по каската , в една тема...чудя се ко става , пък то ...BXMarkov...
...късно било, спяло му се , не внимавал, не бил ме разбрал, да съм извинявал...оправдава ми се после на лични...[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: самоуважение
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-10-16 15:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: самоуважение
Автор: мара   
Дата:   20-10-16 16:15

Дяволският николас - кое от старите кучета се крие зад тоя нов ник?
 Re: самоуважение
Автор: philip   
Дата:   20-10-16 16:22

Марче, сатирата е Убаво нещо, но си е само за Ора с чувство за хумор. Щото след тоя Бум очаквам да заприпкат прасенца наоколо и току виж албумът заприличал на... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

А Николас по снимките ще го познаеш.[smilie3]

 Re: самоуважение
Автор: ценослав   
Дата:   20-10-16 16:39

Прасенца с панделки! Идейно! Подкрепям! [cool]
 Re: самоуважение
Автор: мара   
Дата:   20-10-16 16:45

Видях една снимка - приятна и безлична.
Ако някой успее да направи впечатляващи снимки на свине и прасета - нямам какво да кажа, освен браво.
Ако някой успее да направи същото с котки - пак. Ако си си позволил да се показваш в публичното пространство без чувство за хумор, умение да понясяш шамари и чувство за реалност - толкова по-зле. Макар, че има и друг вариант...[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: самоуважение
Автор: мара   
Дата:   20-10-16 17:09

...и тоя друг вариант може редовно да бъде наблюдаван тук. [smilie5]
 Re: самоуважение
Автор: ценослав   
Дата:   20-10-16 19:46

И само да спомена, щото едно коте можеш да го хвърлиш от високо и заснемеш най добрия му кадър!!! С прасето е доста по трудно!!! [beer]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена