Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 17:33

С кое се бъркам в живота [smile] и от какво да ме е срам?!
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: Emoxide   
Дата:   02-10-16 17:57

10 часа снимачно време = 400 кинта
2-3 пъти седмично = 800-1200 кинта
това 4тири пъти месечно = 3-4 бона
Ай нека му е зле. Пък ний, клюкарките, да си разтягаме локумите тука [beer]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 18:00

ааа... аз се срамувам ся... ти ги разтягаш [cool]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: Emoxide   
Дата:   02-10-16 18:02


https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/12885811_1697834647121414_5142163661627346909_o.jpg



https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/12792250_1697835583787987_7176069940692022492_o.jpg



Чи кво им на тез снимки ? Мноо сий добре даже. [smilie24]



Публикацията е редактирана (02-10-16 18:08)
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: petrov88   
Дата:   02-10-16 18:03

Колкото и да е чудно такива още се пласират доста успешно :D Важното е, че обработва всяка снимка във фотошоп поотделно, а не автоматизирано ... :D :D :D
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 18:05

Emoxide, не важиш... свекавицата не им вади очите!!!
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: Emoxide   
Дата:   02-10-16 18:09

Сериозно ...?

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/12888779_1697835587121320_3438541722127108541_o.jpg




спирам с показването на негови снимки, че може да предяви претенциите си към нарушаване на авторски права!



Публикацията е редактирана (02-10-16 18:11)
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: viara123   
Дата:   02-10-16 18:30

Авторът на темата от позицията на преуспял сватбен/събитиен фотограф, или многократно награждаван в престижни конкурси или иложил творбите си в най-големите галерии и частни колекции да не би да пише? то не трябва ли да видиш гредата в собственото си око...
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: IvanNPetrov   
Дата:   02-10-16 18:34

Пичове,напълно логично е хора,като този човек да снимат за пари и т.н. Апаратура за що годе читави снимки е вече достъпна почти за всеки. Във фейсбука всеки втори зад профилното си име писал Photography! Мен това лично ми е смешно,но всеки се приема различно. Та този човек си снима,защото има хора,които го харесват. Хора които не обръщат внимание на сенки,светлина,сцена и т.н. При такива хора и с телефон да снимаш ще мине номера. За всеки влак си има пътници....
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 18:38

Viara123, госпожо да прочетохте някъде, че съм фотограф?! Фактът, че сме се регистрирали в този форум не ни (Ви) прави фотограф, ако Вие сте с друга нагласа и усещане, то аз не съм! А за снимките на този човек... срамота е да събира парите на хората за тези щраканици... но явно много сте тук, та хапете така[beer]



Публикацията е редактирана (02-10-16 18:43)
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: viara123   
Дата:   02-10-16 18:42

Свържете се с него и споделете срама си:
0888 00 88 75 - Ивайло Пашов.



Публикацията е редактирана (02-10-16 18:43)
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: bg2014   
Дата:   02-10-16 18:57

Четох.. четох пък не издържах.
Човекът не събира парите на хората. Той си предлага своята услуга и който я харесва, и приема цената я ползва.
Доволен или не е друг въпрос и оплаквания не видях.
Не виждам нещо уникално, но няма и нещо в обратната посока. Едни средно хубави снимки и добре рекламирани за цената си. Да не мислите, че всеки иска да наеме професионалист с диплома и антураж за багажа? НЕ.
Със сигурност ако си избере от многото снимки ще се окаже, че има и уникални снимки, но явно целта на темата е нашенска.
Нито колбасите ни са висококачествени, нито бензина и дизела, нито президента и мин. председателя.... вие искате снимките да са шедьоври....[beer]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: gbrain   
Дата:   02-10-16 19:05

Ако Картие Бресон беше сватбен фотограф ? [smilie10] [smilie10] [cool]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: uri64   
Дата:   02-10-16 19:33

Баси пак баннаха Лъвчето :)
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 19:37

[shtrak] [thankyou] [beer]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: dekov   
Дата:   02-10-16 20:12

horrible ,
Човека си е пуснал обявата без да се крие, и защо трябва да е форумец, те повечето са анонимни, а и малко от тях са фотографи, все ми се струва, че "форумец" във фото-форум не е синоним на фотограф, нека неговите си клиенти да си го оценяват, дал е предостатъчно материал за това и да решават дали да ползват услугите му.
[smile]

 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 20:23

Г-н Деков, макар и само по име, знам кой сте, виждал съм доста ваши снимки, допадат ми много, емоция, композиция, идея.. До тук добре..
Цитат от обявата: "Професионален фотограф и видеограф за град София и Софийска област."
.. и сега примерът:
Фотографът Деков се срещна със своя КОЛЕГА Пашов...
Все ми се струва, че има нещо сбъркано в това изречение (грешката не е изписана с главни букви)... обидно звучи, поне според мен.. това, че работите и не обръщате внимание на тези колега, означава ли, че те трябва да подбиват пазара, примерно за прохождащи кадърни фотографи?!?



Публикацията е редактирана (02-10-16 20:28)
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: georgioiv   
Дата:   02-10-16 20:29

Има клиенти, дето нито искат повече, нито му разбират на повечето, нито има вариант д дат повече пари, ако ще Бони да ходи да им се моли на място... [smilie5]
Тях на кого да ги оставим... Такива като тоя пич и лъвчето запълват нишата, изпълняват социални функции един вид... Има място за всички под слънцето [shtrak]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 20:34

Момчета отказвам се... да прави сте, жив и здрав да е, а бъдещите желаещи да пробият в този бранш... да пият по една студена вода. Лека вечер на всички и се извинявам, ако съм засегнал някого, включително и лицето от обявата - той беше просто извадка.
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: iliyanb   
Дата:   02-10-16 20:39

Авторе, никой на никого не може да подбие никакъв пазар. Смешна Ви е темата. Кадърният винаги успява. Не бих му искал клиентите на този фотограф. Погледнете го от тази гледна точка и успокойте топката. Хората се хранят и в баничарници и в петзвездни хотели. Различните хора. Проблем ли е за вас това? Представете си зя момент, че карам среден клас автомобил, закупен от мен за петцифрена сума, запачваща с пет. Закупен нов. Причина ли е това някой да твърди, че фирмата производител на въпросния автомобил подбива цените на Майбах? И причина ли е Мерцедес като компания да не участва в общо автоизложение заедно с фирма като Хюндай? Това по въпроса Ви към Деков.
Притеснително би било, ако посочениият от вас фотограф предлагаше продукция на цена "Майбах". В неговия случай клиентите просто плащат на един мърльо да снима, плащат човеко-час. И резултатът за тях не е от значение, защото те нямат нито визуална култура, нито изисквания. Човекът се отчита с някакви снимки. Стоял е на крак 10 часа в почивен ден. Експортирал ги е чрез някакъв софтуер впоследствие. Цената е за обща хамалогия. Трудно ли е да го разберете?
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: georgioiv   
Дата:   02-10-16 20:42

iliyanb: аз пък го написах с по-малко думи, как не те домързя да пишеш толкова... [smilie5]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: iliyanb   
Дата:   02-10-16 20:44

Губих време[smilie5] Ако бях видял поста ти, нямаше да напиша и ред[smilie18]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 20:47

Кадърният трябва да мине през баничарницата.. проблемът е липсата на тази визуална култура.. защото вероятността той да си остане в баничарницата е голямаааа :)
Прав си, че за всеки продукт си има потребител, но това в нашата страна няма значение, тук козът е цената.. [beer]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: iliyanb   
Дата:   02-10-16 20:53

Кадърният минава през баничарницата и се задържа за сукунда. Некадърният е там за цял живот. Такъв е животът. Бихте ли, авторе, ми споделили, какво Ви кара да се възмущавате толкова сериозно от горното явление, наречено "за всеки влак си има пътници". Покажете ми какво считате за сериозна фотография, да да реша дали да продължа да си губя времето в неделя вечер. От снимките в профила Ви съм озадачен, затова и поставям въпроса ребром[smile]?
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.