Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Питанка за светломер (експометър) и още нещо
Автор: iasen2   
Дата:   30-09-16 12:38

ще си цитирам статия в сайта ми :
" Любителите мразят сиви карти, флашметри, цветни карти, за тях те са нещо мистично и еретично. "

Както казаха по горе - BXMarkov - 'къв си ти, че ще ми кажеш да мълча, при положение, че казвам неща, които поне малко са верни и са полезни по темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Питанка за светломер (експометър) и още нещо
Автор: didesignbg   
Дата:   30-09-16 13:00

Инвертора трябва да е синусоидален, поне ако си държиш на светкавиците. От там нататък с цените сам можеш да се ориентираш.

Отговори на това съобщение
 Re: Питанка за светломер (експометър) и още нещо
Автор: SEURET   
Дата:   30-09-16 14:51

308s няма възможност за задаване на профили, единствено двата модела от по-горните класове - L-478 и новия 858 имат подобни функции.

Отговори на това съобщение
 Re: Питанка за светломер (експометър) и още нещо
Автор: SEURET   
Дата:   30-09-16 14:53

Всъщност, много хора го използват дори и в момента, снимащи с цифрова техника. Интересното е, че пейзажистите са основни клиенти на моделите със спот приставки.

Отговори на това съобщение
 Re: Питанка за светломер (експометър) и още нещо
Автор: didesignbg   
Дата:   30-09-16 16:20

Ами то хубаво да го ползваш извън студио, ама то на 308 не само корекцията е спестена, ами и режима за задаване на диафрагма [smile]
Аз лично не виждам причина при ползване на съвременен фотоапарат с цветна хистограма и големичък дисплей да ползваш светломер при пейзажно снимане, още повече пък въпросният 308.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »