Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Кой искаше много точки?
Автор: nsirakov   
Дата:   18-08-16 00:00

КО? НЕ!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой искаше много точки?
Автор: тьма   
Дата:   18-08-16 00:18

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой искаше много точки?
Автор: LUBOMIRHRISTOV   
Дата:   18-08-16 00:46

Да! Ако се говори или се цели рекламна,търговска или каквато и да е комерсиална цел ,всеки ще е съгласен с всичко ! Но ако говорим за изкуството Фотография ,както се определят някои кадри на някои автори то нещата би трябвало да са означени или разпознаваеми ! не казвам ,че обработените кадри са лоши или не естетични , просто са друг вид кадри ,друго изкуство ! Има художници които рисуват картини или да речем най-вече портрети ,има и такива които по снимка правят рисуван портрет с корекция на някои ,,дефекти,, но тях не ги смятат чак толкова за художници а за ,,хора които могат да рисуват добре,,, или даже за ,, хора които могат да рисуват много добре ,почти превъзходно и от това печелят пари и дори като хора които просто работят това ,, но не и за художници ! Да такъв портрет имаше в повечето къщи от тридесетте години насам та до скоро ,но поне аз не съм виждал такъв
портрет на нито една изложба !

MARLOV - Тук публикуваме кадри не за критиците , а за да се консултираме един с друг или да подобрим уменията си като получим съвети ! Но те тези дето могат да дадат съвет са се самовглъбили в една нирвана и си дават само суперлативи един на друг ,за да не се разсърдят по между си щото съм публикувал нещо ,пък не си ми го коментирал и оценил със злато и остава другите да се оценяваме без да си даваме съвети ! / е как да го направим като не сме майстори в областта !/
А за критиците ,шепата критици, има изложби които да разгледат и да критикуват !
Тук ,поне така смятам , не е място за изложби а само за качване на снимки които колегите ти да могат да разгледат и да коментират ! и евентуално по това да разбереш колко си напреднал или назаднал !



Публикацията е редактирана (18-08-16 01:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой искаше много точки?
Автор: tashkow   
Дата:   18-08-16 16:14

Бил съм копист в НФА и да ви кажа че негативите не се маниполираха е просто смешно един професонален копист може да направи чудеса .

Отговори на това съобщение
 Re: Кой искаше много точки?
Автор: DigitriX   
Дата:   18-08-16 19:45

Напълно съгласен с Юри и Ташков. [beer]
http://arbuzov.livejournal.com/462781.html


А програмата наистина не става, ако кадрите са по-засукани.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »