Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Предложение
Автор: Komitoff   
Дата:   13-08-16 23:54

Авторът на темата е готов за "меринджейска" позиция в голяма фирма.
Безмислено предложение написано с много и несвързани думи.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: Konstantinov   
Дата:   14-08-16 00:50

Софтуер се дава с големи отстъпки на преподаватели и учебни заведения.Имам информация че с европари се организираха курсове по фотошоп в нтс.
Ако авторът на темата има желание може сам да си направи страница да си регистрира фирма и да събира средства за тия домове,и да пусне тук линк към страницата или сайта си,да си разпише договори с домовете и фирмите за софтуер да си наеме преподаватели ,не да кара други хора да се занимават с нещо което си е негова идея безплатно, а и с известен риск.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: batsali   
Дата:   14-08-16 01:54

За да наваксам с темата, първо казвам - test1011, ти си най-слабия фотограф на планетата. Чети книжки.


"Целта е да се стимулира по някакъв начин това начинание иначе няма да се навият много хора а поне тези които дават пари знаят, че ще получат нещо"


И точно тука е грешката. Твоята и на много други благотворителници. Благотворителността няма нужда де е обвързана с нищо друго. Нито продажба, нито маратони, нито изложби, нито каквито и да е други користни мероприятия. Решава се, прави се. Другото е лъскане на его и реклама. Ако чакаш да ти се върне, това не е помощ.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   14-08-16 04:20

batsali бих взел в на предвид мнението ти, че съм най-слабия фотограф но като видя твоите снимки не бих те взел особено на сериозно първото което е а и аз с снимане си вадя хляба и труда ми е оценен вече на доста места и сигурно вадя колкото цялата ви фамилия взети заедно но това е едно на ръка , проблема е, че типично по български изтъквате само грешките и грешките помолих най-учтиво ако няма да давате идеи просто си замълчете, не са ви ли учили, че ако няма какво добро да кажете тогава просто мълчете, имаме си достатъчно такива хора като вас в държавата които само плюят та плюят и говорят колкото да правят вятър


Жалко, че такива хора като вас ме отчайват от този форум и обмислям да прекъсна посещенията си в него, не мисля, че ще е изпусна много



Публикацията е редактирана (14-08-16 04:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: mmjm   
Дата:   14-08-16 07:49

Грешките се посочват за да бъдат поправени, дадоха ти и идеи, това че не ги възприемаш, говори само че руснаците са прави да казват Хуже дурака — только дурак с инициативой.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: roburt48   
Дата:   14-08-16 11:54

test1011 Един съвет от мен - научи се да възприемаш чужди мнения и идеи и тогава чак се опитвай да подлагаш своите на обсъждане ... По една случайност съм чел и други твои изказвания в теми, и под коментари на твои снимки. Неминуемо на третото изречение вече си влязъл в конфликт, а на четвъртото неминуемо споменаваш колко кофти фотографи са останалите, и колко велик фотограф си ти :) По същата логика, по която препоръчваш на останалите да четат книжки по фотография аз бих ти препоръчал да четеш книжки по елементарна граматика !! Честно казано, човек да не знае и да не може да снима е простимо и разбираемо, но да не знае елементарна граматика на родния си език е доста притеснително :) Вместо в софтуер за обработка на снимки инвестирай малко средства в частни уроци по български език :) Даже са по-евтини ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: batsali   
Дата:   14-08-16 12:30

test1011, момче, аз тия пари, дето ги изкарваш, ги давам бакшиш сутрин в баничарницата! Освен тва ти е къс обектива. [smilie5]


Идеи няма какво да се дават. Събираш си съмишленици, бъркате по джобовете и отделяте време и това е. Ама все пак може да направиш някоя благотворителна изложба. Хем да те видят колко си талантлив хората, хем евентуално да се съберат пари за децата.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   14-08-16 14:01

Как да приема мнение за снимките ми от човек който снима кучета ?? Приел съм достатъчно критика от достатъчо добри фотограги които защо ли не влизат в този форум хаха

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: roburt48   
Дата:   14-08-16 14:25

Не ставаш за нормална комуникация, пич... Иначе бих се включил във всякакви идеи за благотворителност.. Успех, все пак [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: batsali   
Дата:   14-08-16 14:41

Явно не си им на нивото на тия фотографи, защото не само че качваш снимки тук, но и се ядосваш, ако изпадналия форум не ти хвали творчеството колкото ти се иска. Собствената си тема за благотворителност за четвърт оборот я обърна на детинско самохвалство.

Къш.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: test1011   
Дата:   14-08-16 15:12

Умрял съм ти за твоята оцека да знаеш

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: marrio31   
Дата:   14-08-16 15:17

Идеята ти е добра,просто трябва да се преосмисли и изглади,не обръщай внимание на мрънкачите,имаш хубави снимки[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: colorphoto   
Дата:   15-08-16 05:44

Междувпрочем снимките на test1011 взеха че ми харесаха,въпреки че бях много негативен към темата и го криткувах.

Което е хубаво е хубаво - човек снимай - получават ти се нещата!

[smilie24]



Публикацията е редактирана (15-08-16 05:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: Антивик   
Дата:   15-08-16 07:51

[smilie2] [smilie11]
Чадо, какво против имаш снимането на живинки... кучета, рибета пилци. Там де се пееше у един мюзикъл
"...шарен свят
плуващ, припкащ и хвъркат..."
всеки си снима това коет му харесва и към което има афинитет. Друг е въпроса какво излиза след това. Аз па примерно избягвам да снимам хора /те почти винаги излизат нагласени, фалшиви, с претенции..../.
А относно идеята.....
първо да му мислят профитата де вадят пари, аз съм си много проЗт любител и снимам за кеф.
И второ, като знам от някои публикации какво става след благотворителни акции, съм доста резервиран. Къде е гаранцията, че след дарението апаратурата няма да бъде разграбена от работещите с децата и изобщо няма да стигне до тези за които е предназначена....[smilie2] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »