Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Яко, а недооценено?
Автор: bogdanov   
Дата:   09-08-16 19:20

Опа, тьма ... наистина темата си заслужава, но хайде да изясним критериите. По субективни принципи ли ще се водим или по установени критерии. Питам, защото още с първият пост забелязвам субективизъм. Композиционно би стоял кадъра разкошно ако :
1. За композицията беше изтекла сюжетна мисъл. (пример: каква работа вършат чисто композиционно краката на овцете на първият ред?) и нямаше ли да застане по-категоричен кадъра, ако първият ред овце бяха само гърбове, а пространството нагоре да отвори въздух за размисъл?
2. Е ли необходимо да се използва метод за цветополагане, в който няма алтернатива за грешка? Реално се получава прекрасен резултат винаги. Зеленото може да се претопля до оранж всеки път, когато искаш хем да е цветно, хем да не сбъркаш. С чисто сърце включваш виолетов акцент и си тананикаш (примерно одата на радостта)
3. Има ли чалъм да осъзнаеш, че и в тази на пръв поглед лесна и интуитивна работа лежи знание и практика.
Видях автора на снимката. Аз го уважавам може би повече от теб, но този кадър прекатурва основата. Тежи много. Както си пуснала темата, четеш ми коментара, вземи, че дръпни плъзгача от дясно до горе!!! После скролни за да видиш излишната му част! За излишният цвят можеш и сама да се досетиш.
И така нататък ;)
 Re: Яко, а недооценено?
Автор: realnoncho   
Дата:   09-08-16 19:31

Автор: koleto.spasov
Дата: 09-08-16 17:50

Боби, твоята е за първа страница!


Той си мисли, че го хвалиш бре [smilie5]
А снимката е за първата страница... на тоалетна хартия. Сега ако разбере, че не го хвалиш може и на теб да ти се обади [smilie25]
 Re: Яко, а недооценено?
Автор: realnoncho   
Дата:   09-08-16 19:54

А, звънна и жена му, да ми иска обяснения какви пререкания сме имали, да не сме били в детската градина [smilie5]

Човека ме блокирал и ми звъни да ме псува, явно в различни детски градини сме били.
 Re: Яко, а недооценено?
Автор: agop4o   
Дата:   09-08-16 19:59

realnoncho Пак добре че не са ти казали да се държиш като мъж[smilie18] [smilie18].И да ти подчертае че работи в милицията[smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (09-08-16 20:01)
 Re: Яко, а недооценено?
Автор: bogdanov   
Дата:   09-08-16 20:05

Абе хора, вие за какво си говорите?
 Re: Яко, а недооценено?
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   09-08-16 20:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Яко, а недооценено?
Автор: neillmakoli   
Дата:   09-08-16 20:07

[smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Яко, а недооценено?
Автор: realnoncho   
Дата:   09-08-16 20:10

Че аз ли ви звъня бре? [smilie23]

+359 89 956 0260:
Са от жена ми спасение нема брато... ше те остриже нула номер.



Почвам да си водя лог на заплахите.
 Re: Яко, а недооценено?
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   09-08-16 20:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Яко, а недооценено?
Автор: realnoncho   
Дата:   09-08-16 20:15

То се пази кога и кой на кого е звънял, тия номера с умрялата лисица на друг.
 Re: Яко, а недооценено?
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   09-08-16 20:18

Жалко, че се зачетох[smilie10] Мислех, че все още тук влизат нормални хора, но явно съм се лъгала [smilie5]
 Re: Яко, а недооценено?
Автор: realnoncho   
Дата:   09-08-16 20:20

Ако се прочистят разни елементи може да има повече нормални [beer]
 Re: Яко, а недооценено?
Автор: тьма   
Дата:   09-08-16 20:20

[smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]

 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.