Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Каква дебитна карта ползвате за пазаруване на фототехника/и не само/ от чужбина?
Автор: imitev   
Дата:   29-07-16 15:29

Пощенска ме натискат от доста време да направя АмЕкс... А и не вървят навсякъде..


Ама имат дебели месечни такси..

Засега съм с кредитна виза, дебитната я спрях.

Отговори на това съобщение
 Re: Каква дебитна карта ползвате за пазаруване на фототехника/и не само/ от чужбина?
Автор: Simmo   
Дата:   29-07-16 15:48

@kvakioh, отговорът в TransferWise.

Отговори на това съобщение
 Re: Каква дебитна карта ползвате за пазаруване на фототехника/и не само/ от чужбина?
Автор: Yanni   
Дата:   30-07-16 10:50

Debit Visa от Barclays ,никакви проблеми с нея дори си плащам и билета в градският транспорт,естествено трябва да ти е contactless. Отскоро вече и Apple pay за покупки до малки суми в определени магазини .

Отговори на това съобщение
 Re: Каква дебитна карта ползвате за пазаруване на фототехника/и не само/ от чужбина?
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   30-07-16 12:34

Кредитна карта Visa classic на ОББ. Ползвам я от 12-13 години. Плащам всичко навсякъде. Нямал съм проблем. Но съм я вързал към Paypal и предпочитам да разплащам чрез тях.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »