Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Помощ в избора на фотоапарат
Автор: ivjordan   
Дата:   19-07-16 09:07

Напротив, никъде не съм писал за моите. Писах "племенници", защото те са ми по-често пред погледа. Те ен са мои деца и бегло ми дреме дали и как са възпитани. Въпросът е, че не пазят. А то народа си го е казал: "Мойто дяте, най-убаво". Затова изказвания за личните отрочета не са меродавни. Щото те може да са най-големите чудовища на света, но за родителите си са най-хубавите.
Извинявам се за оффтопика.
Както казах, всеки е свободен да харчи парите си както намери за добре. За мен е тъпо да се купува ДСЛР на 12 годишно дете, ако ще да е и вундеркинд. Има достатъчно добри сапунери, които ще му позволят по-лесно да навлезе във фотографията, ако изобщо има интерес, защото често се оказва, че интересът им продължава по ден и половина. На дечурлигата това.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ в избора на фотоапарат
Автор: lamerko   
Дата:   19-07-16 10:11

За теб е тъпо, но за мен не е. Особено ако родителите не се чувстват финансово притеснени и са готови да отделят някаква сума за развитие на ИНТЕРЕСА в дете им, които те си го познават. Щом са решили да му подарят играчка за 700 лв. - значи му имат някакво доверие да я пази. И аз дадох пример с "моите" ПЛЕМЕННИЦИ - лично на мен ми дреме как са възпитани. И мога преспокойно да твърдя - 12 годишни вече осъзнават стойността на нещата. Естествено без да правя генерализация - виждал съм и 25 годишни да са пълни мърлячи в това отношение.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ в избора на фотоапарат
Автор: alek200   
Дата:   19-07-16 12:29

Според мен 600D + 18-55 STM + 50mm 1,8 II

600D - 400 лв.
18-55 - 200 лв.
50мм -120 лв.
---
720 лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ в избора на фотоапарат
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   19-07-16 12:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ в избора на фотоапарат
Автор: alek200   
Дата:   19-07-16 12:55

@БОБИ-ЛЪВЧЕТО кой точно?

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ в избора на фотоапарат
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   19-07-16 12:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ в избора на фотоапарат
Автор: alek200   
Дата:   19-07-16 13:19

@БОБИ-ЛЪВЧЕТО Д5200 и Д3300
(а ти пише в профила, че не се заяждаш)
та кой от двата по-добър и е 400 лв.?

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ в избора на фотоапарат
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   19-07-16 13:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ в избора на фотоапарат
Автор: BXMarkov   
Дата:   19-07-16 13:23

vkk1 [smilie24] Браво, да ти е живо и здраво, така изглежда по нищо не отстъпва на 12-годишните и след като има апарат ми е интересно да разбера с какво тяло и какви обективи снима, защото се съмнявам да е със сапунер?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »