Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Тема за мигачите при влизане в кръгово
Автор: imitev   
Дата:   13-07-16 22:10

Влизаш на скорост излизащ с мръсна газ и клаксон. Те т'ва е.

Обаче съм забелязал че всеки град си има маниер на каране в кръгово движение.

Примерно в Русе мнооого трудно ще те пуснат от дясна лента да завъртиш по кръга (нищо че лентата е отбелязана за направо и надясно) Всички от вътрешната лента искат да излизат надясно :)

А във В. Търново пък си сменят лентите както им падне без мигачи и без да се оглеждат - първо лява, после дясна, после пак лява...
 Re: Тема за мигачите при влизане в кръгово
Автор: moto12   
Дата:   13-07-16 22:47

Дотук добре, има наченки на правилно мислене. И аз забелязвам, че намаляват тези с левия мигач напоследък.
Проблема мисля че идва от новото поколение инструктори (от познат знам в Русе как ги учат за Ц категория).
 Re: Тема за мигачите при влизане в кръгово
Автор: MikeDimit   
Дата:   13-07-16 22:58

Моя инструктор казваше- Момче, пускаш мигач ВСЕКИ път преди да завъртиш волана, та да те видят всички малоумници какво ще правиш.
Та и до сега изпълнявам съвета :-)
 Re: Тема за мигачите при влизане в кръгово
Автор: moto12   
Дата:   13-07-16 23:19

Като завъртиш май е късно вече. Нали не си от тези дето като го пусне и вече тръгнал, сякаш че му дава предимство? [smilie21]
пс. Извинявай, недочетох нещо. Това не трябва да се отнася за теб.



Публикацията е редактирана (13-07-16 23:21)
 Re: Тема за мигачите при влизане в кръгово
Автор: moto12   
Дата:   13-07-16 23:23

Май е време да затварям темата. Идеята и беше да кажа, хора съобразявайте се и мислете. Лек път.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.